Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ręczniki

edytowano kwiecień 2020 w Ogólna
Gdzie stacjonarnie kupujecie dobrej jakości  ręczniki? Takie 50x100, nie kąpielowe.  Porzebuję dzisiaj kupić  kilka komuś a nie uśmiecha  mi się  wędrować po sklepach w poszukiwaniu. Czy np. w jakiejś sieciówce NA PEWNO dostanę? Nie wiem nawet co jest otwarte bo od daaaawna nie bylam w sklepach.

Komentarz

  • Powinnaś dostać w Pepco, ale nie wiem, jakiej jakości. Ja kupowałam kiedyś w Lidlu (nie zawsze mają) i w IKEA. 
    Podziękowali 1Bambidu
  • Ewentualnie jak macie do polecenia sprzedawcę  przez neta to też sie przyda na przyszłość. Najlepiej polski producent i grube.
  • Jeszcze Rossmann przyszedł mi do głowy, ale to nie polski produkt i nie wiem, czy wszędzie mają. Zawsze można zadzwonić do sklepu.
  • edytowano kwiecień 2020
    Zależy kto jakie ręczniki lubi. Ja takie grube mięsiste i takie sobie przywiozłam ze Stanów ( pewnie w TK maxxie dostaniesz takie). Mąż takich nie lubi i dostaliśmy kiedys z polskiej firmy Zwlotex i jest nimi zachwycony. Z kolei myśmy kiedyś w prezencie kupili komuś z Jysk komplet i też potem bardzo je chwalili. Dla dzieci mam z Ikei, ale jak dla mnie bez szału.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Kiedyś Frotex z Prudnika miał świetną ręczniki. Nie wiem jak teraz. 
    Podziękowali 1Bambidu
  • edytowano kwiecień 2020
    Zwoltex od lat
    Podziękowali 2Bambidu madzikg
  • Mam ikeowskie reczniki i polskie reczniki ze Zwoltexu(Zduńska Wola). Ikeowskie sa dobre ale takie zwyczajne. Zwoltex to bawelna egipska, gruba, miesista. Nawet po wielu praniach jest tak samo miekki i miesisty ten recznik jak za nowosci. Naprawde porzadna jakosc. Polecam.
    Podziękowali 1Bambidu
  • O wielkie dzięki za szybki odzew! Raczej grubsze wolałabym. Z Pepco mam jeden ręcznik - porażka po całości.
    Frotex @Skatarzyna w jakichś stacjonarnych sklepach bytuje? Chyba dobrze mi sie kojarzy, ale może coś mylę, bo rzadko metki ręczników  analizuję. Zwoltex nawet w Stokrotce mąż widział, ale tylko te duże.
    No dobra, może coś znajdę na szybko. Czy takie normalne sklepy bieliźniano pościelowe, nie sieciówki, są teraz otwarte?

  • I jaka super cena!
  • Zwoltex na poczcie widzialam
    Podziękowali 1Bambidu
  • My najlepsze polskie z Faro mamy. Ikea czy Home&You się nie umywa.
    Zwoltexu nie znam.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Zwoltex, jak masz niedaleko to zapraszam do sklepu firmowego w Zd-Woli, ew. w Łodzi. Przez net można. Są OK.
  • @wiesia a gdzie kupujesz?
  • pierniki powiedział(a):
    Zwoltex, jak masz niedaleko to zapraszam do sklepu firmowego w Zd-Woli, ew. w Łodzi. Przez net można. Są OK.
    Dzięki, raczej daleko mam. Ale net sięgnie  wszędzie  więc  na przyszłość zapamiętam.
  • Pocztę mam malutką na której NIC nie ma poza dwoma znudzonymi paniami. I to jeszcze w jakichś kosmicznych godzinach codziennie innych. Jak na wsi 50 lat temu  :D
  • @Bambidu były nawet w markecie w Rivierze. Ale teraz jakaś bieda towarowa na ich stronie :( Ten zwoltex lepiej wygląda...
  • @matuleczka standardowy rozmiar recznikow do ciala czyli kapielowych to 70x140. Ten rozmiar, ktory podalas to reczniki do rak, tak mysle.
  • Moje dzieci mają takie na basen, ja lubię mały po kąpieli.
  • O właśnie,  za duży ręcznik zaraz po ziemi się ciągnie. 
  • Dość uniwersalny rozmiar. U nas do rąk albo wyjazdowe jak kto chce. Chociaż obecnie raczej każdy jeździ z dużymi z mikrofibry.
  • W domu mikrofibry nie używamy. Tylko gdy liczy się wielkość bagażu. Na basen jak najbardziej, żeby jaj najmniej nosić.  Ręczniki z lumpexu? Jakoś nie mam przekonania. Ale fakt, że u nas kiepskie lumpexy.
  • U nas zużyte ręczniki lądują jako psie do wycierania łap po spacerze. Do tego rozmiar zapodany przez @matuleczka idealny
     ;)
  • Ręczniki kupowałem w Jysk. Te droższe mają dobrą jakość.
    Jakby ktoś szukał dobrej pościeli z kory to polecam na obrusy123.pl, mają grubą, polską, mimo, że piorę ją co kilka dni, wytrzymuje bardzo długo.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Mam chyba dwa z Tchibo. Tak wspaniałych ręczników w życiu nie miałam!
  • Ja mam dwa rodzaje z Tchibo,  jedne super od wielu już lat, rewelacja, a drugie kiepsko wchłaniają wodę, mimo, że  prane i już nitek dużo wyłazi, a nowsze.
  • To ja mam pewnie te starsze  :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.