Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki pies?

11214161718

Komentarz

  • edytowano styczeń 2019
    Psy z natury to bardzo delikatne, wrażliwe i pokojowo nastawione stworzenia. Wszystko zależy od ludzi, jakie te psy faktycznie są.
  • edytowano maj 2020
    Kwarantannowe spacery wykańczają nawet najwytrwalszych...



    To żart,  tego stworzenia nie da się zmęczyć. ;)

    A jak Wasze psiaki?
    Podziękowali 1Bagata
  • @Agnicha, w szelkach mniej ciągnie niż w obroży ? 
  • edytowano maj 2020
    Ponoć niektóre psy jeśli mają coś dość zabudowanego na plecach czują, że ktoś nad nimi dominuje i stają się bardziej potulne. Silniejszy pies dla okazania dominacji staje nad słabszym.
    Naszemu cokolwiek na grzbiecie nie robi różnicy  ;)
  • Może spróbuje, nasz co prawda mały i bez ciagot do dominacji, ale na spacerze ciągnie niemiłosiernie
  • Szelki szelkami, ale jednak głównie mozolna praca z psem. U nas twa już dwa lata z górką,  ale pewne sukcesy są.  Tzn. nawet duże jeśli nic ciekawego nie ma w okolicy. A z reguły jest... ;)
  • jak mnie ciagnie kundel to zwyczajnie staje i dalej nie idę , mówię nie ciągnij po 100 razie a może 1000 załapuje każdy , i już jak ida ze mną to statecznie jak przystało na spacer ze starszą panią , za to jak dziewczyny biorą to od progu radość bo mozna pobiegać 
    Podziękowali 2Klarcia Aniela
  • edytowano maj 2020
    @Agnicha pokażesz waszą? Pamietam świetne "szczeniackie" zdjęcie,  ale pewnie się zmieniła. Jaka duża jest teraz? Fajnie, że Was pilnuje.
  • 28 kg szczęścia @Agnichy :)

    Podziękowali 1Rejczel
  • pewnie ok 20 kg pieska jest 
  • edytowano maj 2020
    No nie @nowa, napisałam, że 28, ale jakos w środek się wcisnęło i pewnie mało czytelne.

    Tu lepiej widać, że to spore stworzenie:

    Cudny zwierz.
  • z telefonu wagi nie widziałam moja waży jedna 14 kg druga 17 kg trzecia 6 kg a czwarta 26 kg i kundel ok 14 kg 

  • Mnie @Agnicha urzekła ta przytulona mordka na kolanie w samochodzie. Nasz poprzedni pies tak godzinami potrafił podróżować. Na wspomnienia mi się zebrało jak zobaczyłam tę fotkę.

    Przy okazji Wam zarekomenduję, chociaż nie wiem czy linka potrafię wkleić :

    Świetnej jakości karmy, bez wypełniaczy, zbóż, sztuczności i MOM, mięso wyłącznie wysokiej jakości (jak dla ludzi). Jakość nie do porównania z karmami ze sklepowych półek. Śmiejemy się,  że w razie kryzysu można psu podjadać. ;) Składniki dobierane indywidualnie do potrzeb zdrowotnych i energetycznych psa. Choć ze strony głównie wynika, że dedykowane jest opakowanie,  ale to nie prawda. Przy okazji wspieramy świetną wielodzietną rodzinę właścicieli w trudnych dla biznesu koronawirusowych czasach. Bardzo uczciwi ludzie z 20 letnim merytorycznym doświadczeniem w temacie żywienia zwierząt. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • A dla kotów mają?
  • Wydaje mi się,  że tylko dla psów,  ale innymi się nie interesowałam. Mogę zapytać.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Mój waży ponad 40 i se mogę mówić nie ciąg, on wie swoje a jak się nie dostosuje to ładuje brzuchem na glebie
  • edytowano maj 2020
    Nawet sobie nie chcę wyobrażać jego ciągnięcia @Agmar.  Nasz mniej niż 25 kg a siłę ma taką,  że gdyby nie jakieś tam posłuszeństwo to nie raz bym leżała. Ostatnio smycz urwał i za borsukiem poleciał... Jeśli  psia siła jest wprost proporcjonalna do wagi to 40 kg bym na bank nie utrzymała.
  • edytowano maj 2020
    Podziękowali 2madzikg Rejczel
  • moje dwie :)
  • Ale piękny obrazek @kitek
  • a na codzień spią tak:) mała spi na dużej prawie przez cały czas :)

    Podziękowali 4Klarcia madzikg Aniela Rejczel
  • Odlot!
  • jest jeszcze kot :) 

    Podziękowali 3Klarcia madzikg Rejczel
  • Puma i Timon.
  • @Bambidu wesoło bywa. Teraz nie chodzę z nim, mąż (który się zaparł na takiego psa) nie wychodzi z nim bo boi się że nie utrzyma go jak kota zobaczy. Ja chodziłam na szkolenie (które właściwie nic nie dało) to się nie boje z nim chodzić bo mimo ciągnięcia (bo zapachy) wyrwać się nie wyrwał nigdy tylko to ciągnięcie...chyba mu obroże zaciskowa kupię ale to dopiero jak będę w stanie z nim chodzić. 
  • Mamy dwie sunie shih tzu. Każda ma inny temperament, ale obie to wierne przyjaciółki człowieka. Uwielbiają dzieci i starszych ludzi, na spacerach lecą do każdego wózka i do każdej babci żeby sie przywitać. W stosunku do dzieci zawsze są delikatne
    Podziękowali 2Klarcia formatka
  • nowa powiedział(a):
    jak mnie ciagnie kundel to zwyczajnie staje i dalej nie idę , mówię nie ciągnij po 100 razie a może 1000 załapuje każdy , i już jak ida ze mną to statecznie jak przystało na spacer ze starszą panią , za to jak dziewczyny biorą to od progu radość bo mozna pobiegać 
    Wszystko, co trudne wymaga wielu powtórzeń. 
  • Jak uczycie aportowania?
  • edytowano maj 2020
    @Zuzapola, niestety https://karmydedykowane.pl/ przynajmniej póki co tylko dla psów.

    Podziękowali 1Zuzapola
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.