Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koper

 Jak w temacie  koper z 5 arów do wyrwania na już i co z nim zrobić  , sam się rozsial  i nawet lebiode  zagłusza. Muszę wyrwać  bo w tym miejscu  mam sałatę buraki cebulę  itd A koper im rosnąć  nie daje .
A i wszystkie  pomysły proszę  łopatologicznie pisać 

Komentarz

  • Weź mnie nie drażnij. Posiałam koperek to mi gdzieniegdzie mikro-koperki wschodzą i nic dalej nie rosną. A tej koper warzywa zarasta. Nie ma sprawiedliwości! :/
    Można  zamrozić albo ususzyć. Suszony można dać do serków albo sam sprzedawać. Na przykład takim nogom ogrodniczym jak ja. 

  • Obdzwonilam  sąsiadów  czy ktoś  nie chce  -brak zainteresowania  i zapotrzebowania  
    Kozom  oddać  zawsze  zdążę  

    Dziś  był  mega  pyszny  sos  koperkowy w wykonaniu  Kawalera plus  makaron ale  było  dobre....mmmmmmmniam
  • @Bambidu do suszenia  się  szykuje  już...
    Podziękowali 1maggie27
  • I weź  Kawalera do pomocy  to masz wszędzie  kopru pełno  drugi  rok ....
  • edytowano maj 2020
    No ususzenie go to bardzo dobry pomysł, potem w torebki strunowe i może odbiorcy serków wezmą też w rozsądnej cenie super eko koperku... Zerknij jakie kosmiczne są ceny kilograma takiego suszu ekologicznego ... 
    Podziękowali 1nowa
  • Ja też mrożę w pudełkach. Jak nie mrozi się mokrego to on w tych pudełkach dalej sypki jest, nie trzeba nic odkruszać tylko łyżką nabieram ile potrzebuję. I zgadza się,  że jest dużo lepszy niż suszony, ale jeśli @nowa ma nadmiar do użytku domowego to jednak suszony łatwiej sprzeda niż mrożony.
  • Matko, czemu tak daleko mieszkasz  :(
  • Mama mojego meza ma taki patent, ze mrozi posiekany koperek w malych pudeleczkach a potem - zamrozony skrobie widelcem np.do zupy czy do posypania ziemniakow.
  •  1 za dużo  żebym mogła  wykorzystać  w domu 
    2 Mrożonego nie mam gdzie  trzymać 
    3 solony  nie wiem co robię  źle czy to szczaw  czy co albo tak słone że  sama sól  albo plesnieje
    @kociara też  żałuję  ale przeprowadzki na razie  nie  planuje 
  • Mój nie zszedł, dziś siałam drugi raz... @nowa zachłannie zabrałaś normę kopru dla całego kraju :joy: u mnie w tym roku cebula tylko będzie :joy:
  • a ja będę wiedziała co oprócz kopru będzie jesienią 
  • Nam koperek zaszalal  w drugim roku po wysianiu. W pierwszym był prawie niewidoczny. Drugi taki szaleniec to rukola. Początkowo nic, teraz, wszędzie, nawet miedzy kostkami podjazdu!
  • Jakby na to nie patrzeć koperek to jednak roślina pożądana, mnie zalewają niepożądane chwasty i tak sobie myślę jakim cudem skoro nic nie schodzi bo ziemia pył....
  • U mnie wyrasta rukola, kolendra i jarmuż w niespodziewanych miejscach. Koperek mrożę jak powyżej w pudelkach po lodach, jest na tyle stoki, ze można od razu wrzucić do potrawy łyżką 
  • edytowano maj 2020
    Nie mogę się powstrzymać 
    https://m.demotywatory.pl/4851355
    Podziękowali 2Skatarzyna Rejczel
  • Mi to wyglada na szczypiorek, co nie zmienia faktu, ze to oczywiscie cios w samo serce.
    Podziękowali 1Katanna
  • Co tam dziecko. 
    Mieszkam u teściowej i już w dzikim, ciężarnych szale ochoty na lody już 3 razy znalazłam koperek. 
    Podziękowali 1Agmar
  • @andora wyobrażam sobie Twoją minę gdy odkrylaś koperek :joy: 
    Podziękowali 1andora
  • U mnie rukola też rośnie super, była cała zimę. 
    A dzieci w tym roku sieją, sieją, sieją. Najlepsza zabawa. :)

  • andora powiedział(a):
    Co tam dziecko. 
    Mieszkam u teściowej i już w dzikim, ciężarnych szale ochoty na lody już 3 razy znalazłam koperek. 
    Każdy miłośnik Minecrafta by powiedział, że za płytko kopiesz. B)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.