Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«13456720

Komentarz

  • Na złość babci odmrożą sobie uszy? Nie wierzę, może tyłka na złość w sondażach tak gadają,  ale to nie prawdziwe wybory.
  • Aaaaa???!!!!! Nie wierzę.
    Podziękowali 1Joannna
  • Czyżby jednak określenie "ruskie onuce" miało okazać się prawdziwe???  :o 
    Podziękowali 2Monira Polly
  • to jest tylko pozorny paradoks

    Podziękowali 1Polly
  • Narodowcy czy ludzie głosujący na Bosaka bo to różnica?
    Ja w drugiej turze oddam nieważny głos tzn skreślę obydwu kandydatów.
  • Głosowanie przeciw Dudzie to głosowanie na Trzaskowskiego. Lewicujący przedsiębiorcy popierają kolesia, który dał 3 miliony złotych na szkolenie anarchistycznych bojówek, głoszących hasło, że "własność prywatna to kradzież". Pogratulować inteligencji.
    Podziękowali 2Rogalikowa Klarcia
  • Czemu to niby głos nieważny idzie na Trzaskowskiego? Moim zdaniem wybory na prezydenta to rodzaj manifestacji politycznej. Nie popieram Dudy. Trzaskowskiego też nie. Dla mnie wybór między dużmą a cholerą to żaden wybór. 
    Tytuł to spora manipulacja. Narodowcy nie popierają Trzaskowskiego. Ludzie glosujacy na Bosaka to niekoniecznie narodowcy. Dużo liberałów gospodarczych popiera Bosaka, sporo przedsiębiorców którym Duda bliski nie jest i nigdy nie był. 
    Podziękowali 2Pioszo54 camille
  • edytowano maj 2020
    @Odrobinka to znaczy zaglisujesz na Trzaskowskiego, niestety wygląda na to że walka polityczna zaślepia, żeby popierać jako narodowiec taka osobę. Mydlenie oczu z nieważnym głosem.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano maj 2020
    Jaki mam wybór @Zuzapola? Duda nie jest moim prezydentem i uważam że szkodzi Polsce w równym stopniu co Trzaskowski. Różnica tylko w tym że szkodzi w innych dziedzinach. Dla mnie żadna różnica który z nich wygra.
  • Są osoby które zagłosują choćby i na Roberta Biedronia aby Duda nie wygrał.

    Jak dla mnie nie ma za bardzo na kogo głosować, w dodatku w naszym kraju najbardziej widocznymi ugrupowaniami są albo pis albo po. I tak od kilku lat, niby wiele partii a i tak jest jak w USA. 

    Najprędzej chyba zagłosowałabym na Bosaka, ale jak mówię ciężki wybór. 

  • > szkodzi Polsce w równym stopniu co Trzaskowski

    Naprawdę? Wspiera LGBT? Realizuje politykę Niemiec? Angażuje do swojej kampanii najbardziej wulgarnych hejterów?

    Zdumiewająca opinia.
  • To taka komunistyczna narracja, nie zagłosujesz na naszego kandydata to jesteś wrogiem ludu. Od dziecka, budziło to we mnie sprzeciw. Takimi hasłami buduje się mur dzielący społeczeństwo.

    Czy wyborcy Bosaka rzeczywiście poprą Trzaskowskiego? Może Ci lewicujący, dla których Bosak jest formą sprzeciwu przeciwko Dudzie. Mojego głosu na pewno nie otrzyma. Trzaskowski jest masonem jak udowadnia Krajski czyli osobą całkowicie niewiarygodną do pełnienia funkcji publicznych. Zauważcie że są już informacje o przywróceniu kandydatury Kidawy-Błońskiej.

    Z automatu traktuję takie sondaże jako element walki politycznej i nie mam do nich nawet najmniejszego zaufania. Zresztą jak pokazują wpisy co niektórych, każdy pretekst jest dobry żeby tylko dokopać tym którzy nie myślą jak oni.



    Podziękowali 2Mle blaekie
  • Wyrwales z kontekstu. Napisałam że na innych polach.
  • Na których?
  • > nie zagłosujesz na naszego kandydata to jesteś wrogiem ludu

    Nikt tego nie powiedział.
  • Cóż, ja wczoraj usłyszałam od koleżanki, która popiera narodowców, że gdyby w II turze był wybór między Dudą a Hołownią, to zagłosowałaby na Hołownię... Niesamowite, jak można nakręcić ludzi w nienawiści do PiS - wszystko inne wydaje im się lepsze.
    I o ile w dużej mierze podzielam poglądy narodowców, o tyle kampania, jaką prowadzą, bardzo skutecznie mnie od nich odstrasza.
  • @Maciek_bs problem lgbt by znikł gdyby ludzie przestali się nim tak naprawdę przejmować :) 

    A Andrzej Duda szkodzi Polsce podpisując szkodliwe ustawy takie jak 2 miliardy dla chyba najgorszej telewizji w Polsce. 
  • > 2 miliardy dla chyba najgorszej telewizji w Polsce

    Może już zapomniałaś, jak Donald Tusk wzywał Polaków do niepłacenia abonamentu RTV. Efektem niskiej ściągalności abonamentu jest to, że media publiczne, czyli Telewizja Polska i Polskie Radio funkcjonują pod kreską. Te dwa miliardy służyły rekompensacie za utracone wpływy. Żeby się na to oburzać, trzeba być przeciwnikiem mediów publicznych, jak Platforma.
  • > problem lgbt by znikł gdyby ludzie przestali się nim tak naprawdę przejmować

    Niestety nie. Co prawda Lecha Wałęsa namawiał, aby zbić termometr i dzięki temu nie mieć gorączki, ale to tak nie działa. Zdziwisz się, jak po wygranej Trzaskowskiego Twoje dzieci będą miały zajęcia o LGBT w szkołach i zachętę do seksu z rówieśnikami swojej płci.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Na których?

    Maciek_bs powiedział(a):
    Na których?


    Realizuje politykę USA i Izraela. Blokuje rozwój gospodarczy wspierając centralistyczną politykę PiS to tak na szybko.
  • Ja jestem przeciwnikiem mediów publicznych. Im więcej rzeczy jest w prywaynych rękach tym lepiej.
  • Acha. Jak Izrael skorzystał na obecności Dudy?

    Zarzut o centralistycznej polityce rozumiem wychodzi z pozycji korwinizmu. Bo jednak fajnie jest dostać 500+, na które by inaczej nie było pieniędzy.
    Podziękowali 3Pioszo54 Polly Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > nie zagłosujesz na naszego kandydata to jesteś wrogiem ludu

    Nikt tego nie powiedział.

    wróg ludu czy ruska onuca, co za różnica?
  • @Maciek_bs za 2 miliardy złotych TVP powinna odznaczać się najwyższą jakością, rzetelnością i misja. To co dostajemy od wielu lat jak i ostatnio to obrażanie inteligencji widza. 

    Można by to przeznaczyć na cokolwiek innego, na choćby małą naprawę służby zdrowia, pensje dla lekarzy, na cokolwiek. 







  • Aszna powiedział(a):
    Niesamowite, jak można nakręcić ludzi w nienawiści do PiS - wszystko inne wydaje im się lepsze.
    PiS określił się jasno jako kontynuator tradycji politycznej sanacji i w tej drodze jest bardzo konsekwentny. Nie każdemu jednak taka wizja wydaje się atrakcyjna czy wręcz akceptowalna. Wielu pamięta jak skończył nasz bohater gen. Rozwadowski. Stąd coraz większy sprzeciw. Do tego dochodzi jeszcze zbyt krótka ławka osób do pełnienia funkcji, oraz brak takich autorytetów jak Stefan Starzyński. Jakąś ilość błędów się wybacza, a potem kończy się cierpliwość i szuka się alternatyw. Oczywiście nie twierdzę, że propaganda mediów nie ma żadnego wpływu, ale to nie jest tak że wszyscy ślepo podążają za tymi przekazami.
  • @Maciek_bs ja tam ufam ze kiedyś LGBT zniknie w tłumie. Żyjemy i  tak w konserwatywnym społeczeństwie, więc wszelkie takie próby kończyłyby się protestami.

    Moim zdaniem ważne jest raczej aby uczyć ludzi że niekoniecznie postulaty LGBT są okej. Ale robić to konsekwentnie. 

    I chronić osoby, które czują takie skłonności i chcą systemowej akceptacji, na którą zaslugują, ale ich czyny niekoniecznie. 


  • Przykład zachodu pokazuje, że znaczenie od małego w głowie przynosi efekty, naiwne jest myślenie, że mamy konserwatywne społeczeństwo. 
    Podziękowali 3Pioszo54 Aszna Rogalikowa
  • Owszem, mężczyźni są jeszcze dość konserwatywni, ale kobiety generalnie liberalne. Dlatego czarne protesty gromadziły tak ogromne tłumy. W sprawie LGBT takich tłumów nie będzie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • >Co daje Ci istnienie mediów publicznych? 

    To, że wyrażają głos Polaków. Media komercyjne są rękach zagranicznych.
  • @paulaarose twoim zdaniem tysiące pracowników radia i telewizji miałoby pójść na bezrobocie? Lokalne radia i telewizje robią bardzo dużo dobrego. Prywatne stacje nie sponsoruje takich reportaży i akcji.
    Podziękowali 1Katanna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.