Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«1345

Komentarz

  • Nie pierwsza, była juz reklama H&M. Może i więcej? Nie wiem bo nie śledzę tego. 
  • Ja się w ostatniej chwili zreflektowałam @Bea, że chyba nie warto  i nie wchodziłam, ale też nie rozumiem po co @Prayboy rzyga publicznie. ;)
  • edytowano czerwiec 2020
    lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć i mówić potem że się nie wiedziało
    po wygranej Trzaskowskiego będziecie mieli ją wyswietlaną na okrągło plus jeszcze więcej pedalstwa w przestrzeni publicznej i to obowiązkowo. Jak w czasach rzymskich cesarzy kiedy to zmuszano chrześcijan do oglądania publicznych orgii na ulicach.
    dlatego piszę publicznie bo różni lewacy tu zaglądają misie różne z dobranocek o ich poziomie umysłowym, wypchane trocinami zamiast mózgów, głosujące na Trzaskowskiego. 
    albo inni nie głosują na Dudę bo im sie kandydat nie podoba bo woleliby wcielony ideał na czele Państwa - jak oni sami.
    Lewacka hydra w natarciu a niektóży śpią w swojej domowej twierdzy.
    NIech dalej śpią, obudzą się jak im - jak w Sodomie - tłuszcza podejdzie pod drzwi i zacznie w nie walić domagając się uznania ich zboczonych  praw.

    Podziękowali 2Zuzapola Klarcia
  • Ikea też już miała podlaskie reklamy. 
  • I sieciowka House chyba. Bo że H&m to wiadomo.
  • edytowano czerwiec 2020
    Odrobinka powiedział(a):
    Ikea też już miała podlaskie reklamy. 
    nie takie. MIeli dwa ludziki stojące obok siebie.
    to film z całującymi się z języczkiem i szykującymi do kopulacji facetami sięgającymi po kondomy. To kolejna bariera przekroczona. Szykują się do ofensywy. Każdy zmarnowany głos to współudział w oddaniu Polski pedałom.
    Podziękowali 1Klarcia
  • @matuleczka, a dla ciebie nie ma znaczenia co w mediach publicznych się pokazuje?
    Podziękowali 2Polly Rejczel
  • @Elunia ja TV nie oglądam od ponad 20 lat, wcześniej też sporadycznie, ale widzę jaki wpływ ma na tych, którzy oglądają i uważam,  że nie dobrze,  żeby wszystko było w "prywatnych" ( czyt. zagranicznych, niekoniecznie  całkiem prywatnych zresztą) rękach. Przy czym nie wypowiadam się konkretnie o tym co jest i o poziomie, no bo nie oglądam.
    Natomiast opłakane efekty owych "prywatnych" mediów widzę aż nazbyt często.I boli mnie jak słyszę od bliskich z zagranicy, że są one wykorzystywane jako " głos z Polski" przeciwko nam. :(
    Podziękowali 2Rogalikowa Klarcia
  • Nie cierpię telewizji, jeśli chcę obejrzec jakiś konkretny film lub serial, to oglądam. Mimo wszystko, zgadzam się z Bambidu. Nie powinno być zgody na promowanie homoseksualizmu w mediach publicznych, a najlepiej w żadnych.
    Podziękowali 1Klarcia
  • matuleczka powiedział(a):

    Dla mnie nie ma po prostu różnicy czy ktoś obejrzy jakąś reklamę w tvp czy TVN.
    Jest i to ogromna. Świadczy o linii ideologicznej polityków, a więc informuje nas o tym czy możemy być bezpieczni jeśli chodzi o ekspansywną promocję gejostwa czy też nie. Aktualnie nie ma na ten trend przyzwolenia i to jest duży plus.

  • Jesli będzie w państwowej tv, to i w szkole, taka różnica 
    Podziękowali 2Barbasia Klarcia
  • Zmienia tyle że ogranicza się liczbę widzów (w tym choćby dzieci), które to obejrzą. Chociaż tyle.
    Podziękowali 2Barbasia madzikg
  • matuleczka powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Jesli będzie w państwowej tv, to i w szkole, taka różnica 
    To trafia do mnie. :) 

    Całe szczęście :)
  • matuleczka powiedział(a):
    Bambidu powiedział(a):
    @matuleczka, a dla ciebie nie ma znaczenia co w mediach publicznych się pokazuje?
    Dla mnie nie ma po prostu różnicy czy ktoś obejrzy jakąś reklamę w tvp czy TVN. Odniosłam się do wpisu o wyższości Dudy nad Trzaskowskim. W tym zakresie. Co zrobił Duda by nie była emitowana na terenie Polski ta reklama, że jest gwarancją przeciwstawienia się 

    Prayboy powiedział(a):
    w oddaniu Polski pedałom.
    Przecież chodzi o całokształt!!! Duda nie pójdzie nigdy na paradę zboków a Trzaskowski tak. że trzeba tłumaczyć tak oczywiste rzeczy. 
    chodzi o całokształt , ogólne przyzwolenie
  • @Tola, ty też głosujesz na Trzaskowskiego?
  • Może nie podpisać finansowania tv, w której są takie numery.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Oj, personalnie zaraz. A w jaki inny sposób jak nie przez nicka mam ją zapytać o preferencje? Oburzenie jakbym co najmniej pytała o to jakie podpaski kupuje.

    Moim zdaniem, gdy ktoś ma na tyle odwagi, by krytykować, fajnie, by nie wstydził się także swoich preferencji politycznych. Co to za dyskusja, jak nawet nie wiesz z kim dyskutujesz. Nawalanka li tylko.

    @Tola, tego o odwadze nie bierz do siebie. Kto się wewnętrznie oburzył, ten niech się czuje opisany.

    Podziękowali 2Rogalikowa madzikg
  • Tola powiedział(a):
    Tak więc sorry, jeśli nie pomogłam włożyć mnie do konkretnej szufladki :) 


    Wcale nie o szufladkę mi chodziło a o celowość dyskusji. Bo z popierającymi Trzaskowskiego pola do dyskusji nie widzę po prostu i wcale nie muszę. W takiej sytuacji, szkoda czasu na erystykę.
  • Tola powiedział(a):
    @Polly - dlaczego nie ma pola do dyskusji?

    Bo mam trudne doświadczenie, że mnie (jako popierającą PIS) takie osoby nienawidzą i chętnie by obrzuciły błotem. Zaś oddawanie im to średnia przyjemność.
    @Tola, ja rozumiem, że do kogoś trafia oferta Biedroń czy jakis tam Tanajno nawet. Jednak nawalanka PO-PIS jest potworna i w dodatku bezcelowa, bo tu nikt nikogo raczej nie przekona. Jak się takie ludki spotykają, po prostu lepiej jest milczeć. A by zamilczeć, trzeba wiedzieć z kim się rozmawia. Ot, cała logika mojej inwigilacji ;)
    Podziękowali 1Zuzapola
  • @Elunia, odwieczna dyskusja o roli prawa... Moim zdaniem, powinno jednak zapewniać porządek, moralny także.
    Podziękowali 3Rogalikowa Pioszo54 Katia
  • Elunia powiedział(a):

    Związki gejowskie nie są karane prawem w chyba żadnym europejskim kraju i na to nie ma wpływu prezydent.


    Ale ja nie postuluję karania absolutnie! Ja tylko chciałabym, by jednak nie promować w przestrzeni publicznej, bo to oswaja temat i daje przyzwolenie. O ile, oglądając serial z takkim wątkiem, jestem w stanie ocenić, że mnie już nie zdeprawuje, o tyle nie mam takiej pewności co do młodego pokolenia, trafiającego na reklamę. Wolałabym, by jej nie było i tyle.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Elunia powiedział(a):

    Można poczuć się lepiej komuś zarzucając, że głosuje na popierających wątpliwe moralnie zachowania, ale to nic nie zmienia.

    Na jakiej podstawie sądzisz, że to miałoby być pozytywne doświadczenie? Tak tego doświadczasz?
    Ja przeciwnie, czuję się gorzej, bo szkoda mi i konkretnego człowieka, który pobłądził takim osądem i szerzej - tych, którzy konsekwencje tego błędnego osądu być może będą musieli dźwigać, np. dzieci.
    Podziękowali 2Rogalikowa Katia
  • Elunia powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):

    Związki gejowskie nie są karane prawem w chyba żadnym europejskim kraju i na to nie ma wpływu prezydent.


    Ale ja nie postuluję karania absolutnie! Ja tylko chciałabym, by jednak nie promować w przestrzeni publicznej, bo to oswaja temat i daje przyzwolenie. O ile, oglądając serial z takkim wątkiem, jestem w stanie ocenić, że mnie już nie zdeprawuje, o tyle nie mam takiej pewności co do młodego pokolenia, trafiającego na reklamę. Wolałabym, by jej nie było i tyle.

    Masz wybór czy twoje młode pokolenie trafia na reklamę czy nie.
    Jest tyle narzędzi, żeby ograniczyć trafianie na takie reklamy oraz zarabianie na nich, że prezydent ma minimalny wpływ. Serio.




    Ja mam. Ale być może, inna mama nie, a chciałaby mieć. Nie zawsze to jest takie proste.
    Owszem, można w kraju katolickim, wychować swoje dziecko na amisza. Można też wśród wspieranej przez państwo propagandy lgbt wychować pięknego moralnie człowieka. Pomyśl o ile jednak jest to trudniejsze.
    I ilu ludziom, mimo szczerych starań, jednak się to nie uda.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Elunia powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):

    Związki gejowskie nie są karane prawem w chyba żadnym europejskim kraju i na to nie ma wpływu prezydent.


    Ale ja nie postuluję karania absolutnie! Ja tylko chciałabym, by jednak nie promować w przestrzeni publicznej, bo to oswaja temat i daje przyzwolenie. O ile, oglądając serial z takkim wątkiem, jestem w stanie ocenić, że mnie już nie zdeprawuje, o tyle nie mam takiej pewności co do młodego pokolenia, trafiającego na reklamę. Wolałabym, by jej nie było i tyle.

    Masz wybór czy twoje młode pokolenie trafia na reklamę czy nie.
    Jest tyle narzędzi, żeby ograniczyć trafianie na takie reklamy oraz zarabianie na nich, że prezydent ma minimalny wpływ. Serio.




    Ja mam. Ale być może, inna mama nie, a chciałaby mieć. Nie zawsze to jest takie proste.
    Owszem, można w kraju katolickim, wychować swoje dziecko na amisza. Można też wśród wspieranej przez państwo propagandy lgbt wychować pięknego moralnie człowieka. Pomyśl o ile jednak jest to trudniejsze.
    I ilu ludziom, mimo szczerych starań, jednak się to nie uda.

    Dopóki będą opłacać abonamenty tv i dostępy do netflixów, a potem narzekać, że fuj i ble, to będzie trudno.
    Trudniej jest też z tego nie korzystać, a łatwo krytykować wyborców np.Trzaskowskiego. Tylko na swój portfel mamy wpływ, na innych wyborców wpływu nie mamy, ale mozemy się zawsze lepiej poczuć :)

    Ok, przyjmuję do wiadomości, że czujesz się świetnie.
  • Masz szczęście, bo nasz już duże dzieci, ale ja nie chciałabym, aby jakiś ponton uświadamiał moje dzieci w szkole i jest to dla mnie ważniejsze od spraw gospodarczych na przykład. Nawet jeśli ja zabronił, to moje dzieci będą miały za towarzyszy życia osoby zniszczone przez takie bagno. Jakoś śmiesznie małe siłę rażenia mają głosy naukowców w temacie niszczenia dzieci przez wczesną seksualizację.
    Podziękowali 2Rogalikowa Katia
  • Elunia powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Masz szczęście, bo nasz już duże dzieci, ale ja nie chciałabym, aby jakiś ponton uświadamiał moje dzieci w szkole i jest to dla mnie ważniejsze od spraw gospodarczych na przykład. Nawet jeśli ja zabronił, to moje dzieci będą miały za towarzyszy życia osoby zniszczone przez takie bagno. Jakoś śmiesznie małe siłę rażenia mają głosy naukowców w temacie niszczenia dzieci przez wczesną seksualizację.

    Na pontona w szkole też musisz wyrazić zgodę pisemną.

    Mam tylko krótkie pytanie do dyskutantów: płacicie abonament tv? dostęp do netflixa? Macie blokady rodzicielskie na internetach? Dzieci mają ograniczony dostęp do netu?




    A co @Elunia, chcesz się poczuć jeszcze lepiej? Tv nie oglądam (no masz, kurka, zaś nie ta szufladka!), Netflixa mam, do internetu nie wpuszczam wcale. Po co to niby 9-latkowi i 11-latkowi z autyzmem?
  • Ja nie mam ani tv, ani Netfliksa...
  • edytowano czerwiec 2020
    Elunia powiedział(a):
    Płacąc za netflixa, realnie popierasz te wszystkie treści, z którymi walczysz tak dzielnie w necie.


    No teraz to już ci lepiej niż po dobrej kawie z wielką bezą.
    E: I ok, nie muszę się zgadzać, ale mogę się cieszyć, że ci samoocenę podniosłam.
  • Ps. I mam kilka fajnych ciuszków z Hm, a większość mebli w moim domu to Ikea.
    Maj Gad, jestem skończona... Nawet beza nie pomoże.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.