Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Korepetycje on line angielski

Czy ktoś byłby chętny w przyzwoitej ceni udzielić mojej grzecznej 8 latce lekcji angielskiego on line.??? 

Komentarz

  • Dopisze tylko że to nie musi być profesjonalny nauczyciel. Anka ma 8 lat i uczy się podstaw. 
  • Jestem synem NC500 i od drugiego roku życia mieszkam w Wielkiej Brytanii. Jestem dwujęzyczny. Możemy zacząć z marszu od prostych konwersacji, nawet od zera. Teoria gramatyki nie jest moją mocną stroną ponieważ uczyłem się angielskiego ze słuchu ale mówię po angielsku na co dzień. W razie czego moja mama (też jest aktywna na forum) zna się dobrze na gramatyce. Cenę może Pani ustalić sama.
    Pozdrawiamy
  • edytowano czerwiec 2020
     Jeśli mogę się wtrącić, to opowiem o fajnej formie nauki angielskiego. Niedawno dałam ogłoszenie na Facebooku, wKtórym napisałam że poszukuje dzieci z rodzin Polonii które chciałyby konwersować z moimi dziećmi. Odezwało się kilkoro rodziców iod dwóch tygodni moje dzieci rozmawiają w języku polskim i angielskim na telekonferencjach dziećmi z USA. Jest to Fajna forma nauki. 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  •  Należy jednak trochę dzieci przygotować do każdej konferencji np. podać jakiś temat do rozmowy. Cała rozmowa jest oczywiście darmowa. Dzieci nawet już zaprzyjaźniły się ze swoimi internetowymi przyjaciółmi 
  • Jeszcze dodam że odzew był dosyć spory.
  • Jeszcze dodam że odzew był dosyć spory. Teraz jestem w trakcie szukania rodziców z Wielkiej Brytanii, Których dzieci chciałyby konwersować z moimi dziećmi
  • Tylko moja Anka to jest na razie na etapie my name is...... Więc obawiam się, że by się gapila tylko na te dzieci. Ale pomysł super. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.