Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ich prawdziwe cele. Ogladaliście?

Polecam film o współczesnym totalitaryzmie. Ideologia LGBT+ Warto obejrzeć do samego końca.
Podziękowali 1Isako
«1

Komentarz

  • Świetne 
  • @TecumSeh, Ogladalam ten film w 2010 roku po 10 kwietnia.. Mam go gdzies na plytach. Ciesze sie ze go polecasz bo wedlug mnie jest podstawą do zrozumienia przemian we wspolczesmym swiecie.
    Podziękowali 1Isako
  • Gosia5 powiedział(a):
    Polecam film o współczesnym totalitaryzmie. Ideologia LGBT+ Warto obejrzeć do samego końca.
     Ukradłam na FB i TT.
    Podziękowali 1Gosia5
  • szkoda tylko że dali lektora z Telewizji Trwam - amatorszczyzna straszna - do młodych nia trafi a właśnie do nich powinno
  • @prayboy myślę że ten film przekona tylko przekonanych. 
  • Mnie lektor nie przeszkadzał i mam nadzieję, że obojętnym i niezdecydowanym film da do myślenia. Tym, co mają wyprane mózgi, nic już niestety nie pomoże. Ale próbować warto.

    Podziękowali 2mamaw Klarcia
  • Upne sobie by obejrzec pozniej. Dzis na yt same dziwne  proLGBT-owskie propozycje.
  • Już usunięty z YT.... Mowa nienawiści...
  • @Aneczka08 język w filmie był dość nieprzyjemny i youtube jest raczej prolgbt... Takie czasy
  • Mowy nienawiści tam nie było. Tyle że nie zachwycali się marszami LGBT i deprawacja....
  • @Aneczka08 najwyraźniej była urażona grupa osób którą zgłosiła to i usunęli... Mi się taki sposób wypowiedzi trochę nie podoba, ale sam film dał trochę do myślenia... Takie usuwanie ogranicza wolność wypowiedzi, niestety. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kurde, obejrzałam tylko do połowy wczoraj w nocy. Zamierzałam dziś dokończyć.
    :s
    Podziękowali 1Isako
  • weź Paula przestań, znajomemu księdzu za mowę nienawiści usunęli transmisję różańca. A filmy z profanacji Mszy przez lgbt wiszą. Mowa nienawiści jest tylko w jedną stronę, w drugą jej nie ma nigdy.
  • Bo nie ma tolerancji dla przeciwników tolerancji B)
  • @Aneczka08 no to juz nieźle kogoś pokręciło, przepraszam za wyrażenie. 
  • Dlatego obejrzałam go od razu. I nie ma tam żadnej mowy nienawiści. Wręcz przeciwnie. Mowa jest o biednej, zagubionej młodzieży, która szuka akceptacji. Krytyka dotyczy ideologii,a nie ludzi. 
    Podziękowali 2Aneczka08 Rogalikowa
  • Na dole artykułu jest link do filmu. Kto chętny warto się pospieszyć, żeby znów nie znikło
  • Jak dla mnie w Kościele brakuje częstszego łagodnego wyjaśniania dlaczego homosekuzalizm to nie jest dobre rozwiązanie. Dwie osoby tej samej płci nie dopełniają się emocjonalnie, nie tworzą równowagi, dzieciom brakuje obydwu wzorców... I jest argument że Bóg zakazał takich związków. Ale to przekona tylko katolika, nie ateiste. Jak ktoś jest za równością jednych i drugich to argument przeciw przywilejom co najwyżej wyśmieje. Nieprzekonanych ciężko przekonać.

    Sa nawet kapłani którzy uważają ze homoseksualistów powinno się wspierać, towarzyszyć ewnagleicznie w cierpieniu, nie skupiać się aż tak na walce z samą ideologią. Głównie ci bardziej charyzmatyczni tak uważają mi się zdaje. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Akurat wczoraj miałem dyskusję z moją 16 letnią córką i dziś pokazałem jej ten film jako ilustrację tego o czym jej mówiłem. Zwłaszcza nawiązania historyczne były dobrym materiałem edukacyjnym pokazującym skalę i mechanizm całego zjawiska. Oby więcej takich materiałów.
    Podziękowali 3palusia Klarcia Rogalikowa
  • Do tych co ogladalI: nadaje sie dla 12 latki?
  • @malia jak dla mnie nie, ale ja bezdzietna to dzietni się lepiej wypowiedzą 
  • @Malia, o ile dziewczynka interesuje się tematem i wie, o co chodzi, to myślę, że razem można obejrzeć. Jedynie fragmenty z marszami, zwłaszcza tymi z Niemiec są nieco obsceniczne, ale golizny nie ma. Jest tez fragment o pedofilii. Tego bym z tak małym dzieckiem nie obejrzała. Moim zdaniem moja 11-latka nie nadaje się, by ten film oglądać, bo ona nawet chyba nie wie, kto to jest homoseksualista. Po co ją za wcześnie uświadamiać. Musisz sama ocenić.
  • @Gosia5, dziekuje. Czyli najpierw jednak sama musze obejrzec
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Malia, myślę, że tak będzie najlepiej. Ty sama najlepiej znasz wrażliwość swojego dziecka. Moja 15-latka sama odmówiła. W głowie ma poukładane, po prostu nie chce o tym słyszeć.
  • Oglądałam. Nie żałuję.
    Posłałam dalej.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Google zdjęło film z YT. Jest na Polonia Christiana:
    https://www.pch24.pl/ich-prawdziwe-cele
    Podziękowali 2Gosia5 Klarcia
  • Powinni ten film udostępnić w jakiś bardziej przystępny sposób. Może powinni sprzedawać płytę DVD?
    Podziękowali 1Gosia5
  • Może ktoś ma jakiś pomysł, aby film trafił do szkół?
  • Właśnie dzięki pewnej osobie, ściągnęłam sobie na dysk. I mam jak na zawołanie.
    Podziękowali 1Gosia5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.