Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielka Nowenna Pompejańska

1235

Komentarz

  • matuleczka powiedział(a):
    mamaw powiedział(a):
    Bardzo się cieszę i chce zacząć następna nowennę. Może nawet od dziś.
    I co, zaczęłaś? Ja tak, będę mieć wakacje z nowenną:)
    Zwlekałam kilka dni, w nadziei że trochę wcześniej pójdę spać i się wreszcie wyspie. Jednak to tak nie zadzialało, zamiast nowenny czytałam internety i szłam spać o tej samej późnej porze. Zaczynam dziś dopiero.
  • Jeszcze muszę wyszukać urywek z Pisma sw. bo chciałam jako intencję, a nie pamiętam jak to dokładnie brzmi.
    Super, że zaczęłaś od razu następną. 
  • a ja sprawdziłam, że jak się zaczniekolejną 16.07 w NMP z Góry Karmel to ię kończy 8.09 w Narodzenie NMP.
    Miałam czekać do października , alę myśle...
  • Nie myśl tylko bierz się bo im dłuższa przerwa tym trudniej... 
    Następna jak się zacznie 8.09 to się kończy we Wszystkich Świętych, a jak się zacznie 2 Listopada  jeszcze następną to się skończy w Boże Narodzenie. 
    Wniosek trzeba zaczynać , bo święta za pasem ;) 
    Podziękowali 2Małgorzata32 Aneczka08
  • Dziękuję za łaskę otrzymaną.
    Nowennę około rok temu odmawiałam. W tej intencji❤️
  • maliwiju powiedział(a):
    Nie myśl tylko bierz się bo im dłuższa przerwa tym trudniej... 
    Następna jak się zacznie 8.09 to się kończy we Wszystkich Świętych, a jak się zacznie 2 Listopada  jeszcze następną to się skończy w Boże Narodzenie. 
    Wniosek trzeba zaczynać , bo święta za pasem ;) 
    ta bliskość Bożego Narodzenia mnie przekonała @maliwiju możesz zostać moim coachem :p . Jutro zaczynam.
  • Aneczka08 powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    Nie myśl tylko bierz się bo im dłuższa przerwa tym trudniej... 
    Następna jak się zacznie 8.09 to się kończy we Wszystkich Świętych, a jak się zacznie 2 Listopada  jeszcze następną to się skończy w Boże Narodzenie. 
    Wniosek trzeba zaczynać , bo święta za pasem ;) 
    ta bliskość Bożego Narodzenia mnie przekonała @maliwiju możesz zostać moim coachem :p . Jutro zaczynam.
  • edytowano sierpień 2020
    https://youtu.be/2nOSQRNgq7Q 

    kolejna inicjatywa Ks Dominika


  • Ja tylko chciałem zauważyć, że jak się zacznie dziś NP to skończy się 7.10- w Święto MB różsńcowej
  • Jutro zaczyna się kolejna Wielka Nowenna Pompejańska.
    Będziemy się modlić "o wiarę, nadzieję i miłość dla mojej rodziny" od 16 października do 8 grudnia. Każdy, kto podejmie tę intencję będzie się modlił za swoją własną rodzinę.
    Kto jutro zaczyna?
  • O, ja właśnie w połowie jestem ;) 
    Muszę Wam coś napisać, bo pęknę!

    Wczoraj skończyłam część błagalną za nasze dzieci: o wiarę nadzieję i miłość. I jak tak kończyłam, to do Jezusa mówię tak:
    "Jak Ty Matki swojej słuchasz, jak nie słuchasz?! Ja się tu do Niej modlę, a nasze dzieci nic! Żadnej zmiany! To za co ja mam teraz od jutra dziękować, no za co?!

    Pół godziny minęło. Mąż podniósł się z łóżka do toalety (obydwoje na grypę chorzy leżymy) i wracając stracił przytomność. Runął jak długi w korytarzu (wąskim i z szafkami). Ja- panika na maksa. Mysle- koronawirus, zawał, udar, rak mózgu...
    Co zrobiły moje dzieci?
    14-latek dzwonił po pogotowie, 22-latek uspokajał maluchy i przytulał, żeby najmłodszy nie płakał, a 18- latek jak profesjonalista podniósł z podłogi ojca, usadził , zabezpieczył język, bo uciekał i podtrzymywał tatę aż do przyjazdu karetki.

    A ja nie potrafiłam nawet numeru 112 wybrać na tel bo... nie widziałam ikonek, nie wiedziałam jak się dzwoni... paraliż po prostu.

    A oni- profeska i opanowanie.

    No to już mam za co dziękować.
    Mamy najlepsze dzieci na świecie! 
    Gdybym była sama w domu, to nie wiem, jakby się to skończyło.

    Okazało się, że mąż jest odwodniony, przez co spadło ciśnienie, miał 80/50. Jak się podniósł, to poleciał... Dodatkowo od 3 dni mało co jadł, bo nie miał apetytu.
    Dziś już jest ok, żyje, żartuje i razem ze mną dziękuję Bogu za dzieci  <3

    Miałam nic nie pisać, bo nie lubię, ale jak na samym wierzchu forum zobaczyłam TAKI wątek, no to przecież nie mogłam...  B)


  • weronika85 powiedział(a):
    Jutro zaczyna się kolejna Wielka Nowenna Pompejańska.
    Będziemy się modlić "o wiarę, nadzieję i miłość dla mojej rodziny" od 16 października do 8 grudnia. Każdy, kto podejmie tę intencję będzie się modlił za swoją własną rodzinę.
    Kto jutro zaczyna?
    Ja chcę zacząć.
    Podziękowali 2maliwiju Monira
  • Ja też bardzo chciałabym zacząć....


  • nie ma co chcieć, trzeba po prostu zacząć i będzie dobrze:) 

    Akurat argument modlitwy za rodzinę i to w dodatku swoją własną do członków tego forum powinien przemawiać z zwielokrotnioną siłą

    Żeby nie być gołosłownym - ja zaczynam:)
    Podziękowali 1Katina
  • Ja zaczynam i już się cieszę.
  • Ja też zaczynam a czy wytrwam to nie wiem, ale żadne słowo modlitwy zmarnowane nie będzie więc nawet jak padnę po drodze liczę na jakiś efekt :) 
    Podziękowali 2Aneczka08 mamaw
  • Wchodzę w to!
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Ja dobrze rozumiem, że codziennie 20.30 jest wspólny różaniec i można się przyłączyć?
  • Zuzapola powiedział(a):
    Ja dobrze rozumiem, że codziennie 20.30 jest wspólny różaniec i można się przyłączyć?
    Jest jedna część z danego dnia czyli w piątek są tajemnice bolesne wieczorem z teobankologią, a radosne i chwalebne trzeba samemu odmówić. Światła też można.
  • To mój pierwszy raz, ale jestem zdeterminowana, taka intencja, taka pomoc wspólnoty.  Dziękuję za zachętę.  Bóg zapłać. 
    Podziękowali 2Aneczka08 weronika85
  • Eee zginęły wszystkie różańce - amba zjadła, chciałam z Szustakiem na YT aplikacja dźwięk przestała dawać, normalnie ktoś jeszcze ma takie "szczęście" ??

    Ps podejrzewam że moje szczęście to to 2.5 letnie :joy: 
  • Dwa dni za nami :)
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Jak tam? Trwacie?
  • Poleglam. Zaczęłam od nowa i znów poległam. Muszę dojść do siebie i znów zacznę.
  • Ja trwam, bardzo lubię ten wspólny różaniec o 20.30, dzieci włączają się,  o ile jeszcze nie śpią. No  i to taka dla mnie granica  że do 20.30 musze pozostałe tajemnice odmówić. 
  • @mamaw wazne, że się nie poddajesz. :)
    Kazde "Zdrowaś" się liczy
    Podziękowali 2Zuzapola mamaw
  • Zuzapola powiedział(a):
    Ja trwam, bardzo lubię ten wspólny różaniec o 20.30, dzieci włączają się,  o ile jeszcze nie śpią. No  i to taka dla mnie granica  że do 20.30 musze pozostałe tajemnice odmówić. 
    Z Teobankologią się modlisz?
  • Tak
    Podziękowali 1mamaw
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.