Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1838486888991

Komentarz

  • Odrobinka powiedział(a):
    A ja uważam że LGBT jest wykorzystywane do osiągnięcia przez pewne ośrodki władzy rozmaitych celów. I sam ruch LGBT nie jest żadnym zagrożeniem. 
    Ideologia komunizmu lub nazizmu też nie była zagrożeniem?
    Podziękowali 3Klarcia Monira Katia
  • edytowano lipiec 2020
    A czy ja mówię że nie byłoby?  Mówię tylko że PiS robi w zasadzie to samo jeśli chodzi o gospodarkę i o  moralność. Nie jest w stanie zaostrzyc ustawy aborcyjnej od kilkunastu lat,  mimo większości sejmowej.  A nigdzie nie napisałam że narodowcy oddawali nieważne głosy.  Co najwyżej niektórzy tak zrobili. Nie sądzę że to duży procent spośród nich. 
    Poza tym nawet jeśli to dlaczego istnieje takie założenie że głos nieważny to wsparcie Trzaskowskiego? Trochę to nielogiczne. Jak skreslam obydwu kandydatów to znaczy że żaden mi  nie pasuje a nie że popieram tego czy owego. Co innego głos na Trzaskowskiego. To jest jakiś kuriozum i manipulacja myśleć w ten sposób. 
    Duda wygrał więc się ciesz a nie bij w Konfederację która ma własny pomysł na Polskę zupełnie nie związany z PiS em i PO. 
    Ja się nie bardzo cieszę. 
    Żaden z nich nie byłby dobrym prezydentem i nie musisz się zgadzać z tym.
    Ja nie bronię Ci myśleć że Duda to dobry pomysł i ratunek, ale daleko mi do takiego myślenia. Naród wybrał. Właściwie nikla część narodu. I znowu będą rządy mniejszości.  Wybrało około 35% narodu Dudę  i takì ma mniej więcej mandat. Jeśli to jest większość to tym bardziej uważam że demokracja jest przereklamowana. 
  • Aniela powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    A ja uważam że LGBT jest wykorzystywane do osiągnięcia przez pewne ośrodki władzy rozmaitych celów. I sam ruch LGBT nie jest żadnym zagrożeniem. 
    Ideologia komunizmu lub nazizmu też nie była zagrożeniem?
    Ideologia nie była zagrożeniem. Tylko ci co to wykorzystują do kształtowania świata i realizują żeby osiągnąć własne cele. Nadal to oni są zagrożeniem a nie jakieś ideologie.
  • edytowano lipiec 2020
    i myślisz, że jeżeli niemożliwym jest otwarte zaatakowanie tych ludzi w USA, w obliczu rozwijającej się rewolucji, to rozsądnym jest atakowanie ich wprost u nas?
    A ideologie to ich narzędzie do kształtowania ludzi.
    I Trzaskowski to też ich człowiek.
    Podziękowali 1Klarcia
  • W USA trwa rewolucja marksistowska wykorzystująca ruchy LGBT, antife, antyrasistowskie itd. To nie LGBT chce zmieniać świat tylko marksiści. A marksistowska jest większość państw unijnych, europejskich. Zresztą patrzycie na USA jako na całość. Przyjrzyjcie się poszczególnym stanom. To się dzieje w stanach gdzie rządzą demokraci nie republikanie. 
    Ruchy LGBT to jest promil ludzi. Zważywszy że odmieńców jest do 2%w społeczeństwach i nie wszyscy a raczej  spora, spora mniejszość jest związana z tęczowymi, to ilu ich tam działa i jakie to zagrożenie?
  • Już nie 2 a 15 procent się robi, pranie mózgu od dziecka robi swoje, biseksualuzm robi się powszechny. 
    Podziękowali 2Rogalikowa Klarcia

  • "Poza tym nawet jeśli to dlaczego istnieje takie założenie że głos nieważny to wsparcie Trzaskowskiego? Trochę to nielogiczne. Jak skreslam obydwu kandydatów to znaczy że żaden mi  nie pasuje a nie że popieram tego czy owego. Co innego głos na Trzaskowskiego. To jest jakiś kuriozum i manipulacja myśleć w ten sposób. "
    -------------------------------------------------------



    @Odrobinka , no nie manipulacja.
    Nadal nie rozumiesz .

    Ja się spodziewałam, że narodowcy gremialnie poprą jednak Dudę, ze względu na to, że jednak świat wartości moralnych PiSu jest bliższy narodowcom (promocja patriotyzmu, moralność chrześcijańska, nieprzyjmowanie uchodźców , stawianie oporu neomarksizmowi).

    Byłam przekonana, że te sprawy leżą narodowcom tak bardzo na sercu, że nie dopuszczą do wyboru Trzaskowskiego z jego lewackimi pomysłami.

    A tutaj skreślenia obu kandydatów.....



    W ogóle coraz bardziej jestem przekonana, że Bosak jednak źle zrobił nie popierając oficjalnie Dudy. 

    Było o włos od katastrofy.
    No tak nie można igrać. Moim zdaniem.



    Podziękowali 1Klarcia
  • Izka powiedział(a):
    (...)
    Klarcia napisała że 10% zwolenników Trzaskowskiego to esbecy i ich rodziny czyli jest to około miliona osób i to juz pokazuje absurd tego typu wyliczanek natomiast na pewno pozwala czuć się lepszym patriotą, katolikiem itp. szkoda tylko że bycie patriotą i katolikiem udowadnia się zwykłym codziennym życiem a nie gadaniem czy wstawieniem x obok czyjegoś nazwiska.
    (...)



    Nie zgadzam się z Tobą.
    Bycie katolikiem udowadnia się na wiele rozmaitych sposobów, również przez gadanie (jak najbardziej) oraz absolutnie poprzez postawienie x przy nazwisku odpowiedniego kandydata.
    Zresztą księża ostrzegali, że głosowanie na Trzaskowskiego jest grzechem.


  • Ida powiedział(a):

    "Poza tym nawet jeśli to dlaczego istnieje takie założenie że głos nieważny to wsparcie Trzaskowskiego? Trochę to nielogiczne. Jak skreslam obydwu kandydatów to znaczy że żaden mi  nie pasuje a nie że popieram tego czy owego. Co innego głos na Trzaskowskiego. To jest jakiś kuriozum i manipulacja myśleć w ten sposób. "
    -------------------------------------------------------



    @Odrobinka , no nie manipulacja.
    Nadal nie rozumiesz .

    Ja się spodziewałam, że narodowcy gremialnie poprą jednak Dudę, ze względu na to, że jednak świat wartości moralnych PiSu jest bliższy narodowcom (promocja patriotyzmu, moralność chrześcijańska, nieprzyjmowanie uchodźców , stawianie oporu neomarksizmowi).

    Byłam przekonana, że te sprawy leżą narodowcom tak bardzo na sercu, że nie dopuszczą do wyboru Trzaskowskiego z jego lewackimi pomysłami.

    A tutaj skreślenia obu kandydatów.....



    W ogóle coraz bardziej jestem przekonana, że Bosak jednak źle zrobił nie popierając oficjalnie Dudy. 

    Było o włos od katastrofy.
    No tak nie można igrać. Moim zdaniem.



    No nie rozumiem dlaczego jeśli żaden kandydat nie pasuje to skreślenie obu jest poparciem dla tego drugiego.
    Poza tym między PiS a konfederacja jest przepaść.  Jakie pis ma wartości? Nie przyjmuje uchodźców?  To zobacz jak wzrosła lizba uchodźców z krajów arabskich od 2015 roku. Na stronie migracje.gov.pl
    Patriotyzm PiS jest tylko w formie deklaracji.
    Moralność chrzescijanska także.  To są puste deklaracje. Zobacz choćby jak unikają dyskusji na temat aborcji czy ruchów LGBT.
    A mieli przecież większość i mogli preforsowac wszystko. Nieraz im się zdarzało pzepychac wygodne ustawy nocą. 
    Neomarksizm zwlaszcza gospodarczy to dokładnie to co robi PiS. Centralne sterowanie gospodarką. 
    Wiele osób zagłosowało nie przeciw Dudzie a przeciw polityce PiS. Przeciw betonowym kołom ratunkowym dla przedsiębiorców chociażby. 
  • Odrobinka powiedział(a):
    Ida powiedział(a):

    "Poza tym nawet jeśli to dlaczego istnieje takie założenie że głos nieważny to wsparcie Trzaskowskiego? Trochę to nielogiczne. Jak skreslam obydwu kandydatów to znaczy że żaden mi  nie pasuje a nie że popieram tego czy owego. Co innego głos na Trzaskowskiego. To jest jakiś kuriozum i manipulacja myśleć w ten sposób. "
    -------------------------------------------------------



    @Odrobinka , no nie manipulacja.
    Nadal nie rozumiesz .

    Ja się spodziewałam, że narodowcy gremialnie poprą jednak Dudę, ze względu na to, że jednak świat wartości moralnych PiSu jest bliższy narodowcom (promocja patriotyzmu, moralność chrześcijańska, nieprzyjmowanie uchodźców , stawianie oporu neomarksizmowi).

    Byłam przekonana, że te sprawy leżą narodowcom tak bardzo na sercu, że nie dopuszczą do wyboru Trzaskowskiego z jego lewackimi pomysłami.

    A tutaj skreślenia obu kandydatów.....



    W ogóle coraz bardziej jestem przekonana, że Bosak jednak źle zrobił nie popierając oficjalnie Dudy. 

    Było o włos od katastrofy.
    No tak nie można igrać. Moim zdaniem.



    No nie rozumiem dlaczego jeśli żaden kandydat nie pasuje to skreślenie obu jest poparciem dla tego drugiego.
    Poza tym między PiS a konfederacja jest przepaść.  Jakie pis ma wartości? Nie przyjmuje uchodźców?  To zobacz jak wzrosła lizba uchodźców z krajów arabskich od 2015 roku. Na stronie migracje.gov.pl
    Patriotyzm PiS jest tylko w formie deklaracji.
    Moralność chrzescijanska także.  To są puste deklaracje. Zobacz choćby jak unikają dyskusji na temat aborcji czy ruchów LGBT.
    A mieli przecież większość i mogli preforsowac wszystko. Nieraz im się zdarzało pzepychac wygodne ustawy nocą. 
    Neomarksizm zwlaszcza gospodarczy to dokładnie to co robi PiS. Centralne sterowanie gospodarką. 
    Wiele osób zagłosowało nie przeciw Dudzie a przeciw polityce PiS. Przeciw betonowym kołom ratunkowym dla przedsiębiorców chociażby. 


    Rozumiem.
    Ale nadal uważam, że zagłosowanie na Trzaskowskiego , lub oddanie nieważnego głosu było działaniem pogrążajacym Polskę jeszcze bardziej w kierunku tych nieprawidłowości, które zarzuciłaś powyżej PiS.
    Bo gdyby wygrał Trzaskowski, a potem do władzy dorwałaby się Koalicja, to te niechciane działania nasiliłyby się jednak bardziej, dużo bardziej, prawda?


    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2020
    Odrobinka powiedział(a):
    Ida powiedział(a):

    "Poza tym nawet jeśli to dlaczego istnieje takie założenie że głos nieważny to wsparcie Trzaskowskiego? Trochę to nielogiczne. Jak skreslam obydwu kandydatów to znaczy że żaden mi  nie pasuje a nie że popieram tego czy owego. Co innego głos na Trzaskowskiego. To jest jakiś kuriozum i manipulacja myśleć w ten sposób. "
    -------------------------------------------------------



    @Odrobinka , no nie manipulacja.
    Nadal nie rozumiesz .

    Ja się spodziewałam, że narodowcy gremialnie poprą jednak Dudę, ze względu na to, że jednak świat wartości moralnych PiSu jest bliższy narodowcom (promocja patriotyzmu, moralność chrześcijańska, nieprzyjmowanie uchodźców , stawianie oporu neomarksizmowi).

    Byłam przekonana, że te sprawy leżą narodowcom tak bardzo na sercu, że nie dopuszczą do wyboru Trzaskowskiego z jego lewackimi pomysłami.

    A tutaj skreślenia obu kandydatów.....



    W ogóle coraz bardziej jestem przekonana, że Bosak jednak źle zrobił nie popierając oficjalnie Dudy. 

    Było o włos od katastrofy.
    No tak nie można igrać. Moim zdaniem.



    No nie rozumiem dlaczego jeśli żaden kandydat nie pasuje to skreślenie obu jest poparciem dla tego drugiego.
    Poza tym między PiS a konfederacja jest przepaść.  Jakie pis ma wartości? Nie przyjmuje uchodźców?  To zobacz jak wzrosła lizba uchodźców z krajów arabskich od 2015 roku. Na stronie migracje.gov.pl
    Patriotyzm PiS jest tylko w formie deklaracji.
    Moralność chrzescijanska także.  To są puste deklaracje. Zobacz choćby jak unikają dyskusji na temat aborcji czy ruchów LGBT.
    A mieli przecież większość i mogli preforsowac wszystko. Nieraz im się zdarzało pzepychac wygodne ustawy nocą. 
    Neomarksizm zwlaszcza gospodarczy to dokładnie to co robi PiS. Centralne sterowanie gospodarką. 
    Wiele osób zagłosowało nie przeciw Dudzie a przeciw polityce PiS. Przeciw betonowym kołom ratunkowym dla przedsiębiorców chociażby. 
    nieprawda, tylko, kochani narodowcy, nie widzicie całości, jesteście, w masie, dziecinni, żeby nie powiedzieć infantylni.
    Nie widzicie, że aby coś trwale zrobić, trzeba najpierw utrzymać władzę.
    Potem trzeba zdobyć sądy.
    Potem media.
    I to wszystko są właśnie rozważne działania jak najbardziej patriotyczne i katolickie.
    Potem trzeba pomyśleć o zdobyciu większości konstytucyjnej, by te wszystkie wzniosłe postulaty jakoś utrwalić.
    Jeśli tego nie widzicie, to nie ma dla was miejsca w polskiej polityce. Starajcie się dorosnąć (co ze względu na wiek, może być trudne lub w ogóle niemożliwe)
    Podziękowali 2Ida Aszna
  • Widzimy. Widzimy też że ten system temu utrzymaniu władzy nie sprzyja, że PiS nie ma pomysłu jak to zmienić. Zobaczymy. Może uda się za tej kadencji która przecież dopiero się zaczęła. Może przestanę być rozczarowana sposobem ich działania. Ja ich nie skreślam. Natomiast nie widzę żeby ich działania odnosiły skutek jakiś spektakularny i wymierny.
  • Kinga Duda też pięknie mówiła. 
    Podziękowali 1Ida
  • @Aga85 Ty się przyznałaś do głosowania na Dudę a ja zobaczyłam wpis koleżanki na fb. Jak pojechała ostro... o tłumokach niewykształconych, którzy wybrali prezydenta... odpisałam jej, że przykro mi że tak mnie widzi( jakoś się nie przejęła zbytnio, a widywałyśmy się dość często i relacje raczej przyjacielskie były. No niesmak mam duży  :/
    Podziękowali 1Aga85
  • Ja bym wolała pax między krześcijany ale przeważa nawalanka z obu stron i licytacja na katolickość i polskość... 
  • Ja widzę tylko jad  ze strony przeciwników PiS.
    Facebook jak takie szambo wylał nienawiść, pogardę, to jest straszne.
  • @Karolinka cofnij się i poczytaj Klarcie
  • Izka powiedział(a):
    Ja bym wolała pax między krześcijany ale przeważa nawalanka z obu stron i licytacja na katolickość i polskość... 


    Nie zauważyłam licytacji na polskość.
    Chyba, że masz na myśli inne forum.


  • Gdzie ona wyzywa osoby glosujace? Raczej tych na górze, stare układy i manipulacje. 
    Podziękowali 2Aniela Rogalikowa
  • Karolinka powiedział(a):
    Ja widzę tylko jad  ze strony przeciwników PiS.
    Facebook jak takie szambo wylał nienawiść, pogardę, to jest straszne.
    Czyżbyś nie czytała dokladnie tego forum? 
  • Zuzapola powiedział(a):
    Gdzie ona wyzywa osoby glosujace? Raczej tych na górze, stare układy i manipulacje. 
    Statystykę wymyśliła kto głosował na Trzaskowskiego, wpis z 2.05 także w mojej ocenie piaskownica, dzieci leją się łopatki krzycząc "ty zacząłeś", "a Ty mocniej". A życie toczy się dalej. 
  • Ida powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Ja bym wolała pax między krześcijany ale przeważa nawalanka z obu stron i licytacja na katolickość i polskość... 


    Nie zauważyłam licytacji na polskość.
    Chyba, że masz na myśli inne forum.


    Nie no prawdziwy Polak głosował na Dudę 

  • Andrzej Duda wygrał na Podkarpaciu drugą turę wyborów prezydenckich, zdobywając 70,92 proc. głosów. W województwie lubelskim również wygrał urzędujący prezydent, a uzyskał 66,31 proc. poparcia. Te wyniki wzbudziły niezadowolenie u zwolenników opozycji. Powstała nawet specjalna petycja dotycząca... przyłączenia Podkarpacia i Lubelszczyzny do Ukrainy. 

    Całość tutaj

    https://niezalezna.pl/340626-fani-opozycji-glupie-polaczki-was-tylko-do-auschwitz-przylaczyc-podkarpacie-do-ukrainy


    Podziękowali 2Ida Aniela
  • Czytam forum i jadu oraz nienawiści ze strony zwolenników Prezydenta jakoś nie widzę specjalnie, za to druga strona daje popalić
    Chociażby ta petycja powyżej  i wiele innych absurdalnych
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • A autorami komentarzy powinna zająć się prokuratura
    Podziękowali 3Karolinka Ida Rogalikowa
  • Karolinka powiedział(a):
    Czytam forum i jadu oraz nienawiści ze strony zwolenników Prezydenta jakoś nie widzę specjalnie, za to druga strona daje popalić
    Chociażby ta petycja powyżej  i wiele innych absurdalnych
    No to jednak nie czytasz. Mówię o forum, a nie fejkach z portali.
  • Rzucam okiem na forum
  • Izka powiedział(a):
    Ida powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Ja bym wolała pax między krześcijany ale przeważa nawalanka z obu stron i licytacja na katolickość i polskość... 


    Nie zauważyłam licytacji na polskość.
    Chyba, że masz na myśli inne forum.


    Nie no prawdziwy Polak głosował na Dudę 



    Skoro tak uważasz ... Masz prawo tak myśleć , trochę to dziwny pogląd, no ale myśl sobie jak chcesz.


    Podziękowali 1argento
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.