Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Może już było. Chodzi o morze

Pewnie niejeden pojawił się tu wątek morski wakacyjny ale nie mogę nic znaleźć więc może ktoś mi doradzi gdzie jechać z 3 dzieci nad morze, żeby było fajnie. Nie za dużo zwiedzania ale chętnie jakieś atrakcje no i noclegi tudzież wyżywienie w przystępnej cenie

Komentarz

  • Ja polecam Mierzeję Wiślaną z naciskiem na Mi kosz Ewo, Junoszyno albo ewentualnie Sztutowo. 
  • Mikoszewo, blisko do 3miasta
  • My spędzaliśmy w zeszłym roku wakacje w Mikoszewie było bardzo sympatycznie. Obserwowaliśmy focza lache a na niej foki żyjące w naturze.
  • Też byliśmy w Mikoszewie, super miejsce. Pobyt w ośrodku rekolekcyjnym w bardzo przystępnej cenie z posiłkami ale mamy zasadę, że nie jeździmy dwa razy w to samo miejsce :) 
  • Mi kosz Ewo, junoszyno to miejscowości naj spokojniejsze. Dzięki temu najtańsze. Trzeba mieć jednak na uwadze że do może trochę trzeba iść przez las. 
  • Plaża jest bardzo ładna w sasiadujacym Jantarze.
  • W sztutowo morze było dużo bardziej brudne niż w Jantarze. Nie mówiąc już o krynicy morskiej.
  • Ale to są przypadki. Zależy jak wieje wiatr. 
    Generalnie są dni że woda jest krystaliczna a są dni że coś po kwitnie i jest brudna. 
    Jeden dzień brudna w Kantarze a drugi dzień w sztutowie. I tak co roku. 
    Junoszyno i mi kosz Ewo są najmniej uczęszcza NY mi miejscowościach. Jest tam też moim zranieniem najtaniej. Osobiście stacjonuje w Stegni ale nie polecam bo tam jest tłok. Na plażę jeździmy do sztutowa bo tam multum znajomych. Wchodzimy bocznym wejściem na plażę i jest pusto. 
    A jak mamy ochotę na zupełne pustki to jedziemy do Mikoszewa
  • Może i przypadek ale byliśmy kilka dni w sztutowie I woda była brunatne. Nie chodzi o sinice. W mikoszewie I Jantarze morze było bardzo czyste.
  • edytowano lipiec 2020
    My za dwa tygodnie jedziemy w okolice Karwi. Mam nadzieje, ze bedzie super. W zeszlym roku bardzo nam sie spodobalo w Łazach. Spokojna plaza, taka troche dzika, czysta, klimat okolicy taki jak w piosence Stana Borysa: sialalala aaaa aaa, morza szum...ptakow spiew... lata 70-te. Bardzo spoko. Niedaleko wielkie jezioro do kitesurfingu. 
    Nasi sasiedzi jezdza co roku do Karwi, sa b. zadowoleni.
  • W ramach treningu wklejania zdjec: z naszego ostatniego wypadu - Gdansk, plaza Brzezno. Pingwinek :)
    Podziękowali 1Izka
  • @makodorzyk jakbym byla siostra zakonna to na lody bym tam chodzila, bankowo! :p Zazdroszcze Wam tego morza, plaz, tych lasow nadmorskich, uhhh. W tym Brzeźnie jest bajecznie. Spacerowalismy sobie w strone Sopotu, potem maz sie poszedl kimnac na plazy na godzine przed jazda a ja z malym jezdzilam wozkiem, jak tam jest super! Mnostwo rowerow i hulajnog na sciezkach rowerowych, dla spacerujacych spokojny, szeroki trakt. To jest zycie! Zazdraszczam!!!!!
  • Jakby ktoś chciał, to chwilowo jestem w Gdańsku (tak do środy).
  • Jan_u tam gdzie zwykle stacjonujecie? 
    Może się jeszcze do kulami do parku na strzyze..... 
  • Ja od 2008 do 2018 w Gdańsku, zakochałam się :) Szkoda że teraz tam mnie nie ma ale jak wpadnę to nie omieszkam się przywitać chociaż :) 
    Podziękowali 1jan_u
  • W zasadzie to przedstawić się :) 
  • To takum seh mnie pocieszyles bo my co prawda nie domki ale blisko może i atrakcje podobne A jednak taniej sporo... A mi się wydawało że już drogo..
  • Trochę się boję na wielodzietnych że się potem do własnej miejscówki nie dopcham. Tam są pawilony wyremontowane i przerobione że starego ośrodka kolonijnego. Kuchnia wyposażone wspolna.. pozostale- świetlica  boisko plac zabaw animacje blisko morza... W sumie podobnie... A za studio 2pokojowe z łazienką (4osobowe ) ok.200 zł w zależności od momentu w sezonie... no nam wyszło za nasz pokój w 7ke na 12 dob coś ok.  3200 jakoś.. Z 2 łożeczkami dodatkowymi plus jakieś 500-600 Za najstarsza w pokoju z córkami znajomych.. 
    Podziękowali 1Izka
  • Ja tez się cieszę...szczególnie że wydawało mi się te sumy nasze bajonskie bez wyzywienia...   U nas też co roku ten sam skład w naszym terminie :-) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.