Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1262728293032»

Komentarz

  • Mam granarowy w kropeczki. Raz czyściłam budkę a tak tylko mokre chusteczki i wygląda jak nowy.
  • Kosz metalowy wyttzymały i pojemny.
  • A i jeszcze ma regulowane oparcie. Fajne jak np. dzidziuś ulewa i chcesz go wyżej ułożyć
  • @MAFJa, a jak spacerowke w tej bartatinie?
  • Nie uzywalismy... bo tam kola byly walniete cos z detkami , m tego nie mogl pol roku zrobix wiec sprzedalam...ale gondola fajna byla i maly w niej w domu spal do pol roku...spacerowke mam zajechany stokke - lekki i wygodny  ale bez kosza zadnego, i zajechany jane nomad. Moj ulubiony ale tez by chyba trzeba wymienic.. skolei gondoli do niego nie chce chyba bo twarde to wszystko bez amortyzacji..
  • @MAFja, mialam Roana lata temu, przy pierwszym dziecku,.jeśli nie.musisz nosić tego wózka, to jest bardzo super, natomiast jeśli musisz się przemieszczać, to.gorzej.
    Na spacery jest ok, dobrze buja, duży kosz, możesz jakieś zakupy wrzucić,.zabawki, czy pewnie rowerek biegowy się zmieści tez.
    Teraz mam też Roana nowego, mój mąż bardzo chciał ten wózek, nie nosimy go, więc mi też pasuje. Na plus, że ma bardzo wysoka rączkę, duży rozstaw kół, co ma znaczenie dla dużych stóp i wysokich osób.

    A i jeszcze wielki jest jeśli chodzi o załadowanie do samochodu, natomiast odczepiaja się kółka, więc znów zyskujesz miejsce.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Nie wiem jak porównanie z jedo w jego gabarytach wypada tych wagowych.  jedo tak jak wcześniej delti puma miał ten kosz miękki ale kola w walizke i luz... my auto mamy duze ale i bagazy troche jesli cala rodzina... tylko to rzadko ma miejsce..ja bardzo myślę o wyjazdach o nim takich że tylko on i my i o tym że w domu na dole za łóżeczko robi- to była główną funkcją naszego jedo... bo tak to i tak koleżanka pożyczy phil ale teds  i może dam radę... muszę mieć Nikosia w wózku raczej, chyba że trojaczki w przedszkolu... niby nosić nie muszę ale w praktyce mamy ten nasz domek z każdej strony po schodach i z wąskim wejściem... A on jak pisałam ma stać w domu..Ale może jakby częściej się sprawdził na spacery to kolka w przedsionku A do spania sama gondola... 
  • I padł nasz Babyjogger city mini gt potrzebujemy spacerówki dla dużego dziecka 
    czy jest coś fajniejszego niż to co mieliśmy przez ostatnie 7 lat 
    znalazłam Babyhome vida ktoś tego używał 
    mysle o czyms do czego Ew w przyszłość da się wpiąć fotelik 
  • @zapominajka, któryś z Cybexów, chyba Easy coś tam jest do 17 kg.
  • Jak potrzebowałam do 25 kg jak zaczęłam szukać to poczułam że już nic nie wiem 
    i przypomniałam sobie o znajomej i już mam kolejnego babyjoggera tylko nie gt
  • Miał ktoś abc design zoom street? Dla 2? Jest na olx za 200 zł jeden.. Ale boję się że zbyt zajechany może być..  stelaż..  siedziska to nie problem...
  • Podwojny wozek za 200 zl? Podejrzanie tanio, moze byc zepsuty.
  • Nie jest zepsuty ale Pani nie ukrywa że sporo używali i widać..  gondola z igły siedziska spacerowe sfatygowane... 
  • To odpusc, tyle jest dobrych i fajnych uzywanych wozkow, cos innego spokojnie wypatrzycie.
  • a masz możliwość obejrzeć, przejechać się? 

  • Nie bo to wroclaw...nie chciałam w podwójny inwestować... na początek znajoma ma
     Phila pożyczyć ale nie chce go zajeździc no i nie jestem przekonana co do wygody dziecka i tego systemu przy ziemii... Ale pewnie macie rację.. jeszcze wczoraj babke pytałam zobaczymy co odpowie
  • Pojedynczy jedo jest w Bydgoszczy A dalej pod warszawa( nasielsko/ legionowo) będzie ktoś podróżował może z któregoś z tych miast przez torun? Bydgoszcz do jutra bo potem wyjeżdżają... ładniejszy ale ten w Nasielsku w lepszym stanie 
  • Mam do oddania Mutsy 3rider. Gondola jasnoszara stan db, spacerowa część fioletowa stan db. Obydwie tapicerki bez przetarc.
    Podwozie do  mini remontu: z jednego kolka uchodzi powietrze, przy przednim kółku skretnym nie dziala blokada (Czyli kółko jest skrętne)
    Może ktoś na części potrzebuje? Albo lubi majsterkowac?
    Wawa, strona prawa.
  • Proszę o pomoc!!!
    Ręce opadają mi przy pchaniu wózka z bliźniakami.
    Mamy ABC Desing.
    Proszę polećcie coś lekkiego,wytrzymałego,z dużą budką i nie za miliony.

  • edytowano maj 2021
    Ja kiedyś miałam Inglesinę, obok siebie, pompowane koła. Był bardzo wygodny. Kupowałam używany.ABC Design też miałam, było z nim trudniej.

    Podziękowali 1Elżunia
  • U mnie byli rok po roku i lekki i zwrotny wózek to valco snap Duo.
    Podziękowali 1Elżunia
  • Czy ktoś miał do czynienia z wózkiem jedo bliźniaczym? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.