Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

1119120121122123125»

Komentarz

• Holzmasse K2 dwuskładnikowa do mdf
    Podziękowali 1zapominajka
  • Czym mogę pomalować starą płytę pilśniową? Mam stare regały biblioteczne, piękne drewniane tylko tylne ścianki w ciemnej płycie, które powodują, że całe pomieszczenie jest mroczne. Chciałabym je rozjaśnić i odświeżyć jak najtaniej. Czy farba akrylowa biała pokryje równomiernie ciemny brąz?
  • potrzebuje naprawde DUŻĄ suszarkę do naczyń ( ociekacz). Polecicie coś? Tu na wsi na razie nie mam możliwości podłącznia zmywniai a naczyń z całego dnia ogrom...
  • edytowano 14 sierpień
    September powiedział(a):
    Czym mogę pomalować starą płytę pilśniową? Mam stare regały biblioteczne, piękne drewniane tylko tylne ścianki w ciemnej płycie, które powodują, że całe pomieszczenie jest mroczne. Chciałabym je rozjaśnić i odświeżyć jak najtaniej. Czy farba akrylowa biała pokryje równomiernie ciemny brąz?

my malowaliśmy meble "farbą do metalu i drewna", najlepiej wałkiem (a pędzelkiem tylko mniej dostępne miejsca)
    jeśli są ciemne będą potrzebować kilka warstw farby ale w końcu pokryje
    Podziękowali 1September
  • @moni_k super!!!!
    Podziękowali 1moni_k
  • Jak pomalować kafelki w kuchni? Jaka faraba najlepsza, co przed malowaniem? Patrzeć już nie mogę na tą sciane
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.