Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukujemy PSA (suni) do naszego Domu Magnificat

Drodzy
Czy ktos z Was jest hodowcą psow, lub zna takowych?
W kazdym razie poszukujemy psiaka do Domu Magnificat, ktory prowadzimy
(Jest stosowny wątek pod tytulem Dom Magnificat)

Czekamy na młodą suczke (piesek tez moglby byc, ale mamy duzo nasadzeń i nam odradzaja)
Poszukiwana rasa to labrador, flat retriver lub bernenczyk 
Chodzi nam o mlodziutkiego pieska zeby dorastal u nas, z kurami, kotami i sporą grupą 
Nie potrzebujemy psa do strozowania, tylko do przytulania  i kochania 

Jesli ktos moze nam pomoc w jakikolwiek sposob bedziemy wdzięczni:)

«13456

Komentarz

  • @Daga
    Chcecie kupić czy dostać? 
  • @kociara ;  jak sie nie uda dostac (szukamy adoptusiow)
    To kupić

    Choc ceny rasowych psow pandemii strasznie skoczyly
  • Daga powiedział(a):
    @kociara ;  jak sie nie uda dostac (szukamy adoptusiow)
    To kupić

    Choc ceny rasowych psow pandemii strasznie skoczyly
    Tak myślałam :)
    Tylko tu jest jeden problem, pies tych ras z dobrej hodowli będzie kosztował min 4 - 5tysiecy
    Te rasy wymagają wieku kosztownych badan i testów z uwagi na ryzyko chorob trapiących te rasy. 
    Psa za 2 tys nawet bym nie brała pod uwagę, bo na 100oroc nie mają tych testów i badań, a to się kończy kosztownym, długim leczeniem, bez szans na wyzdrowienie.
    Więc jeśli nie zdarzy się cud (czego życzę najserdeczniej) i nikt Wam nie wyda takiego młodzianka to może że schroniska, domu tymczasowego? 
    Podziękowali 1Daga
  • To wszystko prawda co napisalas
    Juz wiem, bo gadam juz z kim mogę 
  • @Daga ja też polecam fajnego kundelka. Najlepiej z jakiegoś dobrego domu tymczasowego, co powiedzą Ci wszystko o charakterze pieska. Nasza też jest adoptowana i lepszego psa nie mogliśmy sobie wymarzyć  :)
    Podziękowali 1Daga
  • Dzięki za rady
    Właśnie doswiadczeni nie polecają nam kundelka.
    A bardziej rase, ktora jest przewidywalna w charakterze. U nas jest osob wiecej niz w rodzinach, jest tez rotacja. Są kury i koty....
    Podobno kundelek moze roznie reagować
    Z całą miłością do nich

    W kazdym razie nasluchujcie
    Czasem ktos oddaje te pieski
    Tylko caly czas sie spozniamy  :(
  • Niektóre psy mają polowanie w genach i nie mogą się opanować by nie upolować kury, jeśli jest okazja...
    Podziękowali 1Daga
  • Wspominaliśmy Waszego właśnie...
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    A może zrobić zrzutkę i każdy kto chce wpłaci po 5zl  :)
    Dzieki Kochana
    Mysle, że sa pilniejsze potrzeby...jakoś tak było by mi głupio
    Pies to taka nasza fanaberia trochę:)  

    Na razie rozpuszczamy wici i czekamy



  • @Daga
    Nie fanaberia, a terapeuta!  :)
    Piesek w sensie
    Podziękowali 2Daga wielorybek
  • Świetny pomysł z tą zrzutką!
  • Chetnie się dorzuce
  • edytowano sierpień 2020
    Ja polecam owczarka szkockiego collie smooth, czyli z krótką sierścią,  piękny charakter, inteligentny  i brak instynktu polowania, mniejszy, taniej wychodzą karmy, leki, itp. Dłużej żyje i nie choruje tak.
    Podziękowali 1Daga
  • Elunia powiedział(a):
    Poza tym ostatnio ciągle słyszę o poważnych, labkowych choróbskach.
    Bo rodzice pewnie nieprzebadani i dopuszczeni do rozrodu
    Zaraz wkleję, jakie badania są potrzebne 
  • Goldeny powinny miec: badanie bioder i łokci na dyspalzje z wbiciem do rodowodu ( jest tylko kilku lekarzy wet z uprawnieniami do tego w Pl)

    Badanie oczu przyzyciowe co roku u okulisty!!! Nie każdego weta, z certyfikatem

    Badanie serca: echo, ekg z certyfikatem

    Badanie genetyczne oczu Pra1 i 2


    Badanie tarczycy

    Podziękowali 2malagala Daga
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    @Daga
    Nie fanaberia, a terapeuta!  :)
    Piesek w sensie
    A propo terapii, to moje trzy koty są moimi terapeutami. Wyszłam dzięki nim z wielkiego syfu psychicznego. I tez trochę kosztowały bo rasowe (zależało mi na konkretnych cechach) ale te koszty się po wielokroć zwróciły.
    Widze tez po moich dzieciach, ze takie wyrozumiałe zwierzaki to rewelacja na smutek, złość... zamiast innych uspokajaczy, weźmiesz tulisz, głaszczesz, same plusy  :) 
    Także to ważna inwestycja, warta każdej złotówki. A prosić to nie wstyd. 
    Piękne to co piszesz 
    Ja tez widzę jak nasi, nawet ci pozamykani lub lękowi podpieczni zmieniaja sie w obecności zwierząt 


  • edytowano sierpień 2020
    Jeszcze poszukamy z adopcji, a jak sie nie uda
    To moze Was poslucham z ta Zrzutką...

    Nijak 4 tysi nie wyskrobiemy
    Podziękowali 1AgaMaria
  • @Daga gdybym miała wybierać to wzięłabym berneńczyka  :) Duże i kochane psiaki, moje marzenie, ale nie do bloku  :p 

    Podziękowali 1Daga
  • Dla mnie zwierzęta to też fajna terapia. Już jako nastolatka doświadczyłam tego, jak w trudnych dla mnie chwilach obecność psiego przyjaciela mi pomogła. 
    @katarzynamarta2 a jakie masz koty? Ja mam niecałe 4 miesiące MCO i jestem tak zakochana,że chętnie wzięłabym następnego...ale mąż nawet nie chce słyszeć ...
    Podziękowali 1Daga
  • edytowano sierpień 2020
    .
  • @katarzynamarta2 pokażesz je? Może być na grupie kociej by tu nie zaśmiecać 
  • Berneńczyki krótko żyją  :(
    A labradory muszą mieć te wszystkie badania ponieważ to są schorzenia TYPOWE DLA RASY. Niestety.
  • @kociara napisalam priw

    Chyba sie przymierzymy dobtej zrzutki

    Kilka polecanych hodowli sie odezwalo i mają jeszcze maluszki ♡
    Ojejku juz nie moge tych zdjec ogladac....takie slodkie

    Caly Dom wkręcony w poszukiwania


  • Elunia, o tym samym pomyślałam. Rozmawiałam z panem od dogoterapi i wlasnie mówił, że to są świetne psy terapeutyczne. Bardzo inteligentne, szybko się uczą.  
    Labrador, choć łagodne, czesro są zbyt żywiołowe i trudne do formowania, zwłaszcza przez mało doświadczonego właściciela.

  • Ale pudel i dwudziestu chłopów????

    Ja chyba w stronę bernenczyka podążam;)

  • edytowano sierpień 2020
    A oglądałaś te owczarki szkockie collie smooth? Piękne, zdrowe i mądre.  Mało w Polsce, ale są.  
    Podziękowali 1Daga
  • Patrzyłam.  B ładne:)   Ale ja nie znam tych piesków zupełnie
  • Lessi nie oglądałaś?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.