Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Netflix czy HBO?

Lepiej finansować pedofilskie filmy o 11-latkach ćwiczących taniec erotyczny, czy raczej o pięknej przygodzie dla nastolatek związanej z przeprowadzeniem aborcji?

A może lepiej nic nie finansować?




«13

Komentarz

  • Są filmy i seriale których nie ma gdzie indziej dlatego ludzie to finansują. Pewne filmy jak te pokazane w trailerze to ogromna przesada i dobrze ze ktos zwrócił uwagę na promowanie pedofilii- ale, wraz- przeciętny obywatel chce obejrzeć coś innego, ale legalnie. To już nie te czasy gdzie masowo ściągało się z torrenta. Z drugiej strony szok finansowy przydałby się tym firmom, może po buncie społeczeństwa coś by się zmieniło. 
  • A najlepiej jeśli kogoś kłuje sumienie oglądać inne serwisy streamingowe i nie finansować tych stron. Są katolickie źródła, są jakieś vod, inne seriwsy niż te dwa. 
  • najlepiej to nie miec telewizji, polecam
    Podziękowali 4Barbasia Wela As1981 In Spe
  • Nie chodzi o szukanie syfu, ale o finansowanie syfu.
  • Dobrze, że właściciel FB taki święty i możemy z czystym sumieniem mieć konto
    Podziękowali 1Polly
  • U nas też nie ma zgody na finansowanie byle czego. Z tego powodu zrezygnowaliśmy z Netflixa jakiś rok temu, po promocji filmu o Jezusie geju.

    Jednak tv nie mamy, a wieczorem raz za czas lubimy coś obejrzeć, szczególnie że najstarszy jest chętny na takie wspólne spędzanie czasu. 
    Więc wartość w tym jest. 


    No i teraz znowu się zaabonowalismy, bo jak człowiek chce coś konkretnego zobaczyć to się okazuje że niekoniecznie to jest dostępne tak o. 
    Tyle, że trzeba by mieć konto premium wszędzie, bo inaczej po dwóch, trzech ciekawych pozycjach zostaje chłam.
    I tak się koło zamyka. 

    I znowu trzeba wybierać. 




  • > Dobrze, że właściciel FB taki święty i możemy z czystym sumieniem mieć konto

    Bezpłatne.
    Podziękowali 2Joannna Katia
  • Nie wierzę w "bezpłatny". 
  • edytowano sierpień 2020
    cda.pl jest tanie.
    AME AGARU (1999) LEKTOR

  • edytowano sierpień 2020
    Na FB jest za darmo, ale nie ma prywatności, dane są walutą. Na netflixie kto wie. Można korzystać z innych źródeł, warto jeśli ktoś nie chce tego finansować. Ja osobiście nie finansuję, oglądam mało seriali i filmów. 
  • Netflix czy HBO?

    https://kodi.tv/
    Ma ktoś? Co to warte?
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > Dobrze, że właściciel FB taki święty i możemy z czystym sumieniem mieć konto

    Bezpłatne.
    Póki wyświetlają ci się reklamy, to dajesz zarabiać. 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Nie wierzę w "bezpłatny". 
    Sponsoruje  po prostu ktoś  inny ;) 
    Dane są bardzo drogie, sami sponsorujemy FB.
    Podziękowali 2Hope joanna_1991
  • Fb nie cierpię,  sami się będziemy niedługo cenzurować, za wszystko politycznie niepoprawne wyrzucają. 
  • edytowano sierpień 2020

    "Dobrze ze właściciel FB taki święty i możemy z czystym sumieniem mieć konto"

    Ola, nie mam FB. Ale wiem, że czasem jest to konieczne, takie czasy. Netflix, HBO nie są konieczne. 
    Podziękowali 1Katia
  • > Na FB jest za darmo, ale nie ma prywatności, dane są walutą

    Każdy sam decyduje, ile tych danych poda.
    Podziękowali 2Joannna Katia
  • No ok, ale wraz nie jest to całkiem za darmo. Tak naprawdę każdy wybiera co chce przekazać, dane albo kasę. 
  • Tola powiedział(a):
    @Maciek_bs Danymi są schematy naszych zachowań w sieci. Każde wyszukiwanie, każde kliknięcie, nawet czas spędzony na danej stronie, reklamie itp. Wszystko to karmi algorytmy, które potem sprawniej podsuwają nam produkty i idee. I za wszystkim stoi kasa. 
    Mam w antywirusie dodatek który zaciera ślady, ale jest dodatkowo płatny, żal mi kasy.
  • Netflix 
  • Kolega właśnie robi szkolenie z reklamy na Facebooku. To jest wręcz niesamowite ile o nas wie i jak łatwo i celnie można trafiać z reklamą do wąskiej, określonej grupy docelowej. Oczywiście nic nie jest za darmo... i to, że my nie płacimy za konto nie znaczy, że ktoś na nas nie zarabia 
  • Oj tam, mi tenfacebuk pokazuje wciąż reklamy cateringu dietetycznego, może wie, że  jestem gruba, ale za nic bym nie jadła z takiego źródła.  ;)
    Podziękowali 2Hope Katia
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Oj tam, mi tenfacebuk pokazuje wciąż reklamy cateringu dietetycznego, może wie, że  jestem gruba, ale za nic bym nie jadła z takiego źródła.  ;)
    Bo nie każdy reklamodawca umie i wie jak trafić do swojej grupy docelowej. Właśnie po to są kursy.
  • Na nic nie ma przymusu. Można używać telefonu tylko do rozmów telefonicznych ;) 
    Filmy oglądać w kinie 
    A ze znajomymi się spotykać realnie 

  • Super tekst, muszę zapisać, bo o tym wszystkim czytałam wcześniej, ale zapominam fakty, nazwiska, warto mieć gdzieś i zapamiętać i podawać dalej,  młodzież powinna się dowiadywać dla kogo walczą.
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Czekam jeszcze na wypowiedzi osób, które faktycznie film obejrzały...
  • Twoja wiara w to, że Netflix może promować tradycyjne wartości rodzinne mnie zdumiewa.
  • No, np taki "Shtisel" jest całkiem koszerny :)
    Podziękowali 1Bagata
  • Tak tak! Po totalnej degrengoladzie moralnej seriali europejskich, kanadyjskich czy amerykańskich, pozycje arabskie czy izraelskie są jak powiew świeżego powietrza! Kochające, silne rodziny, szacunek dla starszych, żadnej golizny czy scen erotycznych.
    Trochę to straszne. 
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano sierpień 2020
    Bagata powiedział(a):
    Tak tak! Po totalnej degrengoladzie moralnej seriali europejskich, kanadyjskich czy amerykańskich, pozycje arabskie czy izraelskie są jak powiew świeżego powietrza! Kochające, silne rodziny, szacunek dla starszych, żadnej golizny czy scen erotycznych.
    Trochę to straszne. 
    Bardzo trafne to co napisałaś. W tym kontekście właśnie wcale nie dziwi mnie popularność dram koreańskich. Niedawno okazało się, że dwie dobre znajome ( z pielgrzymek nota bene  :D) znają wszystkie najnowsze dramy, potrafią wymienić z nazwiska  bardzo wielu aktorów i z niecierpliwością czekają na napisy dla kolejnego odcinka. Było to dla mnie bardzo ucieszne bo nie kojarzyłam prawie ani tytułów, ani nazwisk :D One przyznały, że namiętnie oglądają ( do tego rodzinnie) i wcale się nie dziwię. Tam są po prostu jakieś wartości. Czy to drama o współczesności czy historyczna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.