Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam podręczników do I LO, może ktoś ma sprzedać?

Cześć, dla dziewczynki z Kazachstanu szukam podręczników. Rodzina liczna, a tylko pracuje tata, dziewczynka bardzo pilna - chodzi do mnie na karate ;) . Szukam podręczników po cenach niższych niż księgarniane, może komuś coś zalega i sprzeda? 

1. Język polski Oblicza epok. Język polski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa I Część 1 i 2 - Zakres podstawowy i rozszerzony D. Chemperek, A. Kolbarczyk, D. Trzesniowski WSIP 

2. Matematyka. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy. Klasa 1 (obowiązkowo) M. Koczuba, E. Koczuba, E. Świda Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro 

3. Biologia na czasie 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy A. Helmin J. Holeczek Nowa Era

4. To jest chemia 1 R. Hassa, A. Mrzigod J. Mrzigod Nowa Era

5. Odkryć fizykę M. Braun, W. Śliwa Nowa Era

6. Oblicza geografii 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy R. Malarz M. Więckowski Nowa Era

7. Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii do liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. M. Pawlak A. Szweda Nowa Era

8. W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie do liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

9. Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii do liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. M. Pawlak A. Szweda Nowa Era

10. Le Nouveau Taxi 1  G. Capelle R. Menand Hachhette 

11. En Action 1 (podręcznik SPP) F. Gallon, C. Himber Hachette

12. Edukacja dla bezpiecze ństwa B. Breitkopf M. Cieśla WSiP

będę wdzięczna za jakiekolwiek tropy ;) 




Komentarz

  • Ja zobaczę 
    Podziękowali 1Haku
  • U nas tylko wersje "po gimnazjum", właśnie częsć leży w workach i czeka na wywalenie, jesli jednak takie tez interesują, to sprawdze, czy cos jest (autorzy brzmią znajomo)
    Podziękowali 1Haku
  • Ja mam sporo z nich. 
    Podziękowali 1Haku
  • Chętnie się podzielę. @Haku - sprawdź priv
    Podziękowali 1Haku
  • Mam historię, WOS, geografię i może EDB (nie pamiętam wydawnictwa). napisz, proszę czego jeszcze brakuje.
  • Ja zbioru do matematyki nie mam, ale jest błąd w nazwiskach autorów. Powinno być Kurczab
  • Bea powiedział(a):
    Zapytałam syna. Sprawdzi
    Syn ma po gimnazjum...Tak jak u mnie  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.