Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1358359361363364370

Komentarz

  • Gorąca woda i szare mydło plus oględziny u chirurga.
  • Dobra, będę intensywniej  moczyć. Kilka razy dziennie. Dzięki.
  • Bąble na tułowiu u 10latka. Najpierw białawe, potem zrobiły się czerwone, dzisiaj zlały się w jedną całość, bledną i są mniej wypukłe. Nie swędzą, nic innego poza tym się nie dzieje. Nawet ich nie zauważył mimo że cały brzuch zsypany. Co to może być? Reakcja alergiczna?
  • Moja kończy wirusowke w przebiegu której miała nie bąble wystające ale ciapki takie bardziej, 3 dni były
  • Macie pomysł, co powinna zbadać kobieta, 56 lat, która za bardzo chudnie?
    Na początku schudła jak przeszła na dietę bezglutenową i bezlaktozową ze względu na bóle brzucha i biegunki. Ale to było prawie rok temu. Trzyma dietę, bo lepiej się czuje, ale chudnie nadal. Zawsze była bardzo szczupła.
    Plus jeszcze częsty kaszel. Robiła prześwietlenie płuc i podobno czysto.

  • Moze to byc nadczynnosc tarczycy, badamy poziom tsh, ft3 i ft4.
    Podziękowali 2Patia madzikg
  • Dzięki, zapytam czy miała robione
  • Koło nos kopia, gastroskopia, USG jemy brzusznej, morfologia
    Podziękowali 1Patia
  • Gdybym o robakach wspomniała, to pewnie by się zdziwiła....
    Podziękowali 2Patia Skatarzyna
  • Była kolonoskopia, gastroskopia, USG jamy brzusznej. Wszystko ok.
    Jeden z lekarzy powiedział, że to może być zespół jelita drażliwego i przepisał debretin.
    Poleciłam zrobić morfologię i tarczycowe.
  • Moja mama też chudla. Zrobiła usg, kolonii, gastro, mnóstwo badań krwi, tomografie płuc i jamy brzusznej. Jakieś markery i coś trzuskowego. Wszystko ok. 
    Podziękowali 1Patia
  • Czy w ciązy mogę brać Urospet? Przy Franku niedawno w sumie mogłam, ale czy coś się nie zmieniło w zaleceniach?
    W ostatnim badaniu wyszły mi nieliczne bakterie i leukocyty 5-10, zupełnie bez objawów. Lekarz zalecił sok z żurawiny i badanie po dwóch tygodniach,, jeśli coś wyjdzie to też posiew. Będę je robić pewnie w poniedziałek. Sok popijam i dużo wody, ale od wczoraj nieuzasadnione parcie na pęcherz się pojawiło i w nocy wędrówka trzy razy. Chyba że coś innego bez recepty jeszcze można?

  • Polecam urobon.
    Podziękowali 1Polly
  • @olgal a można podawać dzieciom?
  • awia powiedział(a):
    @olgal a można podawać dzieciom?
    Moim daję,tylko np. 3-latce odsypuję z kapsułki ok 1/3 tego proszku na łyżkę i rozcieńczam wodą.
    Podziękowali 2Katanna awia
  • Czy na forum jest jakis stomatolog?
  • w posiewie córki ciągle chorującej na zum tym razem wyszedł Proteus mirabilis. Czy to coś wnosi do sprawy?
  • awia powiedział(a):
    Nie mam doświadczenia z tą zarazką @awia
    Podziękowali 1awia
  • a ktoś się spotkał?
  • że ma zum to wiem. bo objawy ma. tylko zastanawia mnie czemu ostatnio wyszły bakterie coli a tera te. 
  • ja ją podcieram i to z należytą starannością bo wiem że muszę uważać. pieluch nie nosi.nie wiem żeby miała osłabiony organizm, chyba że ciągłym zum. Nie rozumiem ostatniego zdania :) czym ustabilizować?
  • edytowano wrzesień 2020
    Proteus mirabilis @awia, znam, miałam. 
    W ostatniej ciąży mialam najpierw coli, wyleczona infekcja, a potem, za czas jakis  proteusa, bujalam się dużo z zumem. 
    Na proteusa dostałam Monuril, ale nie wybił dziada, potem dostałam Augumentin i było już ok.
    Próbowałam dieta, picie, nic. Dopiero Augumentinem załatwiony 

    Po porodzie wszystkie zumy minęły.

    PS coli dostałem po basenie 
    Ps1 proteusa wg mnie przewlekłam ze szpitala, zaraz po pobycie z racji operowanego kolana, w posiewie proteus mirabilis (nazwa urocza).
    Podziękowali 1awia
  • Czy moze ktos polecic okuliste dzieciecego prywatnie? Potrzebuje pilnie, corka (6lat) mam wrazenie ze z dnia na dzien gorzej widzi. Panstwowo terminy odlegle.
  • Jak nie pisze jaka miejscowosc, to pewnie Warszawa.
  • Rejczel powiedział(a):
    Jak nie pisze jaka miejscowosc, to pewnie Warszawa.
     :D 
    Tak, Warszawa. Zapomnialam dodac.
    Podziękowali 1Rejczel
  • edytowano wrzesień 2020
    mamuma powiedział(a):
    Czy moze ktos polecic okuliste dzieciecego prywatnie? Potrzebuje pilnie, corka (6lat) mam wrazenie ze z dnia na dzien gorzej widzi. Panstwowo terminy odlegle.

    jak Warszawa to dr Anna Zamłyńska

    Podziękowali 1mamuma
  • W piątek i sobotę ogarnęłam ciuchy jesienno-zimowe całej rodziny, wczoraj w ramach relaksu wlazlam sobie na małą górkę. Czułam się dobrze, w ogóle bez zmęczenia. Od wieczora zawroty głowy z mdłościami, w nocy i od rana to samo. Ciśnienie cały czas w granicach 95/55. Nie daje rady wstać, nawet przy siedzeniu się nasila. Miewałam już takie spadki, jedno z omdleniem i wzywaniem pogotowia, ale generalnie Glukardiamid pomagał. Mogę go wziąć w ciąży? Jutro koniec 32 tc. Na razie wsuwam  batoniki i pije mocna kawę. Jak jeszcze mogę pomóc? Nie chcę do szpitala, teleporada też bez sensu, bo nic nie zrobią pewnie, tylko każą na izbę.
  • @Agnicha, ja dużo piję, pewnie więcej niż 2l, zwłaszcza latem. Na cukier mogę chyba do przychodni podjechać rejonowej. Choć nie wiem czy przyjmują teraz. Zwykle wybieram Luxmed ale tam to na sam widok kobiety w ciąży panika będzie. Jak się nie poprawi, to będę pytać czy mi pobiorą tutaj.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.