Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1686971737476

Komentarz

  • O tak gry planszowe to dobry pomysł.
  • Jeśli lubi pogłówkować, to super jest Ubongo lub jeszcze lepsze Ubongo 3d (zdecydowanie lepsze i bedzie dla całej rodziny - my gramy na różnych poziomach trudności żeby były wyrównane szanse).
    Smart Games jeśli lubi główkować (rodzaj łamigłówek dla 1 osoby) - są różne w różnych cenach, naprawdę swietne
    Moi chłopcy jeszcze lubią Potwory w Tokio i CV 

  • O pocieszylyscie mnie z tym wiekiem! 

    Musialam sobie kendame wygooglac bo nie miałam pojęcia co to  :|
  • Moi na hilajnogsch (micro) są przerażający i to już nawet niespełna dwulatek śmiga ale on jeszcze nie robi tego wszystkiego co oni.. natomiast 2 jedynki i 2ke wyszczerbil sobie jeden na naszych własnych 3 schodach do domu... jako i ja w tym roku... :-) tylko on wchodzil a a janschodzilam (powtórne skreceniennogi w 9tym miesiacu);-) hulajnogi są spoko 
  • Czy Wasze dzieci na hulajnogach wyczynowych jeżdżą w kaskach? Jeśli tak to jakie polecacie?
    Też nie wiedziałam co to kendama, ale nie wiem czy by to chwyciło, nie wygląda oszałamiająco. :)
  • chyba zabiłam wątek...
  • Mam problema - mam takie zadanie: kupić zabawkę sensoryczną dla czterolatki albo puzzle dla czterolatki. Cena tak do 100 zł myślę. Coś polecicie?
     
    (Jakiś inny wątek chyba był, który był bardziej na temat, ale nie pomnę tytułu :(
  • Takie zabawki drewniane - "krojone" - na rzepy. To dla czterolatki za "łatwe'?
  • Rien powiedział(a):
    Takie zabawki drewniane - "krojone" - na rzepy. To dla czterolatki za "łatwe'?

    Zależy jaka czterolatka - fajne są.
    Polecam wszelkie masy plastyczne - plastopianka, bubber, piasek kinetyczny, sztuczny śnieg, gniotki, plazmy, farbki do malowania palcami, klocki sensoryczne.
    Podziękowali 1Rien
  • Drewniane klocki z magnesem w środku. U mnie dzieci bardzo lubią i małe i większe.  Dosyć drogie, ale za 100 zł mały komplet można kupić.  U mnie mają 12 sztuk w komplecie i już wystarcza do fajnej zabawy.
    Podziękowali 1Rien
  • @mamlu, właśnie o takim torcie myślałam!!! Znalazłam droższy taki, ale moglibyśmy innych partycypujących w kosztach znaleźć i byłoby.
  • @Zuzapola, o! Też się przyjrzę, bo rodzina wielodzietna, więc to by rozwojowo było.

    Zasadniczo prezent ma być na 4 urodziny dziewczynki.

  • @Polly, super pomysły - to pod choinkę będzie inspiracja jak znalazł. Póki co ktoś, kto chce kupić (ja mam tylko wykonać zakup) chyba chce coś konkretniejszego dedykowanego. Tak mi się wydaje w każdym razie.
  • edytowano październik 2020
    @mamlu, to brać taki tort dla czterolatki śmiało?

  • @Rien ale super tort! Sama bym sie takim pobawila :) Znalazlam jeszcze fajne, drewniane klocki, nie takie bardzo dziewczynskie ale dosc ciekawe: https://www.niczchin.pl/klocki-drewniane/bajo-91890-klocki-miasto-architectural-blocks.html
    Podziękowali 1Rien
  • Rejczel powiedział(a):
    @Rien ale super tort! Sama bym sie takim pobawila :) Znalazlam jeszcze fajne, drewniane klocki, nie takie bardzo dziewczynskie ale dosc ciekawe: https://www.niczchin.pl/klocki-drewniane/bajo-91890-klocki-miasto-architectural-blocks.html
    Oooo, świetne! Przyda się pomysł! Dzięki wielkie.
    Jesteście NIEOCENIONE i BEZCENNE!!!
  • annabe powiedział(a):
    Zdołowalam się. 
    Kolejne urodziny (11) naszego pierworodnego w sb. Tak jak rok temu, nie wiemy jaki prezent mu podarować :-( 

    Zapytany mówi, ze zabawek nie chce. 
    Gra w piłkę, ma już wszystko co jest potrzebne, zresztą ja już mam przesyt piłkarskich prezentów. 

    Zdolowalam się bo albo coś z nami nie tak- czy ograniczamy go i nie wspieramy- bo nie ma zainteresowań jakiś konkretnych albo jest tak „cudownym” niewymagającym dzieckiem.. 

    lubi grać w minecraft- pozwalamy raz w tyg. Na Fortnite się nie zgadzamy.
    telefonu narazie nie będzie. 

    Chcialby najbardziej jakiś prezent elektroniczny, naprawdę chciałabym sprawić mu radość, a nie umiem :-( 



    a licznik na rower? ma już?

    nie przejmuj się, u nas baaaardzo podobnie
    mój w końcu powiedział że nic nie chce
    (bo w zasadzie jedyne co by chciał to hulajnoga elektryczna a my się nie zgadzamy)
  • Nie wiem czy to stad czy nie ale dziś syn dostał ramkę do pisania piaskiem. Super zabawa. 
  • Zrobiłam sama w 3 minuty;) z pudełka takiego z komody z ikeei na zabawki plus latarka pod spodem;)
  • uJa powiedział(a):
    Zrobiłam sama w 3 minuty;) z pudełka takiego z komody z ikeei na zabawki plus latarka pod spodem;)
    Fajnie jak ktoś umie zrobic mi się podoba pomysłowość dziadków zamiast kolejnego zestawu lego
  • U mnie plus taki ze Fela zbiera koniki schleich i albumy o koniach. A takze kosci zwierzat...
    Teraz chciala ksiazke o plazach bezogoniastych. Niedlugo konczy 9 lat i lista jej życzeń nie ma konca..  Himek dla odmiany zbiera minerały i kamienie szlachetne wiec kupuje mu rzeczy do kolekcji i nowe albumy. 
    Podziękowali 1Katia
  • A kamienie szlachetne sa dosyc tanie w poczatkowym okresie - 3,5, 7 zl
  • U mnie 7-latek zbiera pióra. Zbiera dosłownie to co znajdzie ( czasem blee i fuj- walczymy wtedy), bywa, że dokupuję jakieś "czyste i porządne" na Allegro. Ostatnio wpadłam, żeby zamówić na Aliexpressie i są w drodze. 
    A może macie jakieś pomysły co by ucieszyło kolekcjonera wszelakich piór?  :)
    Podziękowali 1Haku
  • Może zainteresuje go książka "Ptaki i ich pióra"?
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano październik 2020
    dzięki za pomysł :)
    kupię
  • In Spe a może taka wielka księga na allegro żeby mógł sobie zrobić własne plansze? Tzn zdjęcie ptaka i jego pióro? Albo taki duży album foto - nie wiem w czym najlepiej pióra przechowywać. Himek swoje kryształy i minerały trzyma w pudełku z przegródkami na herbatę - drewnianym 
    Podziękowali 1In Spe
  • Jako dziecko też zbierałam minerały, miałam taka kolekcję z gazety, a potem jeszcze sporo kupowałam na jarmarku dominikańskim. Muszę spytać rodziców, czy jeszcze gdzieś zalegają, to się podzielę z Himkiem :)
    Podziękowali 1Haku
  • Aga85 jakby zalegały to my bardzo chętnie!!!
  • Haku powiedział(a):
    U mnie plus taki ze Fela zbiera koniki schleich i albumy o koniach. A takze kosci zwierzat...
    Teraz chciala ksiazke o plazach bezogoniastych. Niedlugo konczy 9 lat i lista jej życzeń nie ma konca..  Himek dla odmiany zbiera minerały i kamienie szlachetne wiec kupuje mu rzeczy do kolekcji i nowe albumy. 
    Okazuje się że brylanty są najlepszymi przyjaciółmi nie tylko dziewczyn 
  • In Spe powiedział(a):
    U mnie 7-latek zbiera pióra. Zbiera dosłownie to co znajdzie ( czasem blee i fuj- walczymy wtedy), bywa, że dokupuję jakieś "czyste i porządne" na Allegro. Ostatnio wpadłam, żeby zamówić na Aliexpressie i są w drodze. 
    A może macie jakieś pomysły co by ucieszyło kolekcjonera wszelakich piór?  :)
    Mam takiego chłopaka w domu, ma 10 lat, to nie mija. Podpytalam Go, zobaczymy co mi powie 
    Jeśli lubi ptaki, to ode mnie, może lornetka. 

    Młody mowi: książka o piorach. Pióra dokupowane, wycieczka do papugarni, wypchany ptak, albo żywy ptak w klatce, też by chciał. 
    Moj tez rysuje ptaki, więc ładny szkicownik, komplet ołówkow czy kredek.
    Podziękowali 1In Spe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.