Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przydatne sprzęty domowe

24

Komentarz

  • Który typ piekarnika lepszy nie model tylko typ halogenowe czy taki mini piekarnik , na co zwracać uwagę przy kupnie jednego i drugiego,  oprócz  ceny gwarancji pojemności 
  • A nie lepiej zwykła kuchenkę z piekarnikiem?
  • Aneczka08 powiedział(a):
    A nie lepiej zwykła kuchenkę z piekarnikiem?
    Mam , tylko szukam czegoś  mniejszego  co można wziąć  np gdzieś  kuchenki nie wezmę  na plecy ...choć  niby czemu nie?
  • To jeśli już to taki mini. Kiedyś na wakacjach był taki w domku i był ok. Robiliśmy zapiekanki i.kielbaski
    Podziękowali 1nowa
  • FRYTKOWNICA NISKOTŁUSZCZOWA NA GORĄCE POWIETRZE PROFICOOK

    Szczegóły

    • Beztłuszczowa frytownica na gorące powietrze
    • Front ze stali nierdzewnej
    • 7 programów do frytowania + program czasowy + program zmiennej temperatury
    • Niska emisja oparów i zapachów
    • Oszczędność czasu i energii
    • Chłodny w dotyku uchwyt
    • Pojemność: 2,5 litra
    • Wyświetlacz LED
    • Wyjmowany pojemnik (z powłoką non-stick)z wyłącznikiem bezpieczeństwa
    • Bezstopniowo regulowany termostat (80 ° C-200 ° C)
    • Zabezpieczenie przed przegrzaniem

    Dane techniczne

    ModelPC-FR 1147 H
    KolorCzarna
    Moc1500 W
    Wagaok. 3,90 kg
    Szerokość304 mm
    Wysokość263 mm
    Głębokość330 mm
    Zasilanie220 - 240 V~, 50 / 60 Hz
  • FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA PROFICOOK

    Szczegóły

    Beztłuszczowa frytkownica stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego smażenia. Dzięki systemowi cyrkulacji rozgrzanego powietrza usmażysz produkty w zdrowy i prosty sposób. Przejrzysty  panel, srebrny kolor i wykonanie ze stali szlachetnej nadają urządzeniu nowoczesny i schludny wygląd.

    Dodatkowym Atutem frytkownicy Proficook jest duża pojemność aż 3,5 litra. Duża pojemność pozwala  przygotować posiłek dla kilku osób podczas tylko jednego smażenia.

    Frytkownica jest łatwa w utrzymaniu czystości, wystarczy obudowę przetrzeć wilgotną ściereczką, a koszyczek przemyć i gotowe.


    • Bezolejowa i beztłuszczowa frytkownica na gorące powietrze
    • Front ze stali szlachetnej
    • Pojemność 3,5 litra
    • Niska emisja oparów i zapachów
    • Oszczędność czasu i energii podczas gotowania
    • Nienagrzewający się uchwyt
    • Możliwość łatwego wyciągnięcia koszyka z szuflady
    • Bezstopniowo regulowany termostat (80 °C–200 °C)
    • Zegar 60-minutowy z sygnalizacją zakończenia pracy
    • 2 kontrolki do sygnalizacji temperatury i stanu pracy
    • Ochrona przed przegrzaniem
    • Zasilanie sieciowe: 220–240 V, 50/60 Hz
    • Moc: 1500W
    • Wymiary: 320 x 330 x 380 mm (SxWxG)
    • Waga: 4,8 kg


    Urządzenie pozwala na

    •     Smażenie frytek
    •     Smażenie krewetek w tempurze.
    •     Smażenie kotletów i burgerów.
    •     Smażenie racuchów.
    •     Smażenie ryby.
    •     Smażenie faworków, a także ciastek typu churros.
    •     Smażenie domowych chipsów z warzyw.

    Dane techniczne

    ModelPC-FR 1115 H
    KolorSrebrno- Czarny
    Moc1500 W
    Szerokość320 mm
    Wysokość330 mm
    Głębokość350 mm
    Zasilanie220–240 V, 50/60 H
  • edytowano październik 2020
    która lepsza i to konkretnie o te dwie bo one są do wyboru tylko te dwie tej samej firmy , ja bym używała do robienia z surowych warzyw prosto z pola , ta beztłuszczowa ładniej opisana 

  • a ciekawe czy zda egzamin z surowymi warzywami , czy będą smaczne czy takie suche 
  • A nie lepiej frytki z biedry do piekarnika? Przecież nie jemy tego codziennie
  • Aneczka08 powiedział(a):
    A nie lepiej frytki z biedry do piekarnika? Przecież nie jemy tego codziennie
    ja za  frytki z biedry muszę zapłacić i to słono bo koszt dojazdu miejsce w torbie a tu mam własne wychodzę tylko do stodoły lub piwnicy czy na pole w zależności od pory roku , te frytownice są jedną z nagród są wyboru w panelu ankietowym , zbliża się koniec roku i trzeba wymienić punkty proste, a gdzie jak nie tu dowiem się o różnych sprzętach i gadżetach 
  • a chciałabym mieć coś z czego będzie pożytek , co nie będzie kolejnym gratem , coś co nie będę przestawiać z kąta w kąt , ani nie zepsuje się po 1 użyciu itp i w granicy punktowej dla mnie realnej do zdobycia 
  • Moja frytownica nie ma ażurowego kosza, tylko okrągły pojemnik do 1kg frytek. Ale na środku jest mieszadło, które się kręci podczas pracy i przerzuca warzywa. Dlatego podgrzewanie np. mięsa to kiepski pomysł, bo je zwyczajnie rozwala, rozciapuje. Tak samo inne, miękkie jedzenie.
  • Ja mam taką, Tefala.

  • Te zalinkowane przez @nowa mają koszyk z tego co google pokazuje, więc lepsze są 
  • to chyba jedna z tych 
  • A czym to się różni od piekarnika? 
  • Czuje się zaintrygowana. 
  • Świetne. A te beztłuszczowe frytki smakują jak te z piekarnika? Jakby je z kartofli zrobić? 
  • malagala powiedział(a):
    Czuje się zaintrygowana. 
    chcesz link do ankiet gdzie można mieć to coś 

    żartuję nie naciągam nikogo, bo jak bym naciągała to bym więcej zarabiała 
  • Ja kupiłam kiedyś multicooker, taki garnek na prąd z możliwością programowania czasu, temperatury itd. W domu szlau nie robi. Ale na kempingu w niedzielę piekliśmy ciasto  B)
    Podziękowali 1nowa
  • O co chodzi z ankietami?
  • Aneczka08 powiedział(a):
    O co chodzi z ankietami?


    dorabiam trochę jako respondentka na portalach z ankietami czyli to co w tv macie że ileś procent lubi biały kolor a ileś proc nie lubi żadnego koloru ,za te ankiety dostaje się albo parę groszy albo jakieś punkty które wymienia się na nagrody lub gotówkę ,nikogo nie namawiam bo na tym zarobek mniej niż skromny i jak to mówi mentorka ''trzeba się dopasować do ankiet bo przecież jak się nie dopasujesz to cię nikt nie zaprosi i nic nie zarobisz ,przecież to oczywiste ze firmy szukają konkretnych profili osób'' to tak w skrócie 
  • Mam beztłuszczową frytownice z Tefala 
    https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/frytownice/frytkownica-niskotluszczowa-tefal-
    ey701d15-easy-fry-xxl


    to najlepszy zakup sprzętu AGD w ost czasie. 
    Robiliśmy już praktycznie wszytko, oprócz ciast ;)
    Frytki bardzo lubimy (nie mrożonki) i dla mnie extra. 

    Napaliliśmy się na Philipsa, no ale cena wysoka. 
    Ta z Biedronki, choć polecana, to mała. 
    Wiec ustaliśmy ze szukamy czegoś pomiędzy .
    Mamy już grilla elektrycznego z Tefala (nawet ciasto można zrobić), jest z nami spory czas, non stop w użyciu i jest ok, wiec poszliśmy w kolejny sprzęt tej firmy. 

    Ja sobie ściągnąłam aplikacje na tel dedykowana frytkownicy philipsa i będę z jej przepisów korzystać (na Apple - apka NutriU). 

    Syn podczas naszej nieobecności praktycznie tylko frytkownicy używał. I do przygotowywania posiłków i do ich odgrzewania 

    Podziękowali 1nowa
  • groszek powiedział(a):
    @hipolit właśnie tak przymierzam się do tego tefala. Napisz mi jak długo trwa przygotowanie np różnych mięs czy frytek? 
    Cały kurczak na 40 min miał tak chrupkie skrzydełka, ze z kostkami schrupałam ;) 
    Choć ustawiłam go wg przepisnika dołączonego na 60 min i 200 stopni.

    frytki ze świeżych ziemniaków - 1,2 kg frytek, zrobiło się chyba w pół godziny. Były chrupkie. 

    Ciezko mi o czasie mówić, bo on ma wbudowane programy. 
    Robiliśmy już jednocześnie mięso i ziemniaki. 
    Często jest traktowany jak zwykły gar- otwieramy i podjadamy w trakcie ;) wiec jeśli uznamy, ze ok, to szybciej wyłączamy. 
    Steków jeszcze nie robiłam 
    ani żadnych babeczek. 
    Będzie wkrótce s ciągłym użytku, bo zaczynamy dietę i będę musiała do pojemników przygotowywać 
    to mogę dać wtedy znać konkretniej 
    Podziękowali 2Amica nowa
  • Wstawiłam mielone (wołowina, łopatka wieprzowa,,indyk). Zrobiłam wielkości mandarynki. 
    Ustawiłam program na pałki z kurczaka- 200 stopni i 40 min. Zostało do końca programu 23 minuty a kotlety gotowe. 
    Dno (bez sitka robiłam) „psiknęłam” oliwa z oliwek, opanieowalam w bułce kotlety, i potem psiknelam ponownie oliwa od góry. 
    Zdjęć nie dam rady wrzucić na forum :( 
  • A ile ten pojemnik takich kotletow pomiesci? Bo przy wielodzietnej rodzinie to chyba średnio sie sprawdzi, jesli np trzeba na raz wiecej tychże upitrasić?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.