Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

1356712

Komentarz

  • Ok, to ja Czarne. Jak będziesz chciała, potem prześle Ci do przeczytania większa ilość Czarnych i może oddasz przy obiedzie, który kiedyś się uda :)
  • No negocjacja pierwsza klasa...  :D
    Podziękowali 1balum
  • No to sie Dziewczyny dogadały :) Poprosze adresy i tytuły na priv, bo w pon. będę wysyłać!
    Podziękowali 1nowa
  • @Elunia, Proszę o adres na priv 
  • edytowano październik 2020
    @Duduś Czytałas priv? Czekam na adres! :)

    Ostatnia fotka, jakby ktos jeszcze cos chciał:
    Brak opisu
    12 zł sztuka
  • Ja bym chętnie Skórę i Dobre bakterie i Luksus :D
  • @Agnieszka88 Skóra i Bakterie juz oddane. Luksus jest. Jak chcesz ta jedną, to chodź na priv
  • @balum a z Mocy bezprawia dostępne? 
  • edytowano październik 2020
    @Agmar Tak, aktualna

  • To ja poproszę

  • edytowano październik 2020
    @Agmar To dawaj adres na priv, bo umawiam kuriera na jutro. 
    @Agnieszka 88, wysyłać ta jedną? Adresu nie dałaś...
  • @balum, masz jeszcze "12 życiowych zasad" Petersona? To ja poproszę. 
  • edytowano październik 2020
    Mam. To kiedy wpadniesz na kawkę?
    Kurtka 34% wełny r.52 (30 zł) Już wyprana chemicznie!
    Brak opisu
    Płaszczyk 50% wełny, r. M, 36/38 (20zł)
    Brak opisu
    Łyżwy Botas r. 34/35 (22cm) (20 zł)
    Brak opisu
    Buty Icebug, r.37, z kolcami (kolce na chodniku chowaja się w elastycznej podeszwie ), komfort do -20. Cena sklepowa 420. Kupione w zeszłym roku w promocji, ale nie było zimy i nie były użyte ani razu. Maja jeszcze sklepowe metki. W tym roku już nie pasują :( (100zł)
    Brak opisu
    Kurtki wyjete z worków próżniowych, wiec na fotkach nieco wygniecione, przepraszam....Jutro bedą kurtki zimowe/narciarskie i spodnie narciarskie od malucha do dorosłego.
    Zainteresowani proszeni na priv. Ceny w nawiasach to propozycje! ;) Negocjuj!

  • Teraz Javi mieszka w Kato, więc okazja będzie na pewno. Trzymaj ją dla mnie :)

    Podziękowali 1balum
  • Obraz akwarelowy do samodzielnego wykonania, z farbami, paletą i instrukcją (20zł)
    Brak opisu
    Brak opisu
    Gra planszowa 2-4 os. 9-99lat, reprodukcje, nazwiska, wiek. (20zł)
    Brak opisu
    Atlas, raczej dla starszych, drążacych temat (15zł)
    Brak opisu
    Ceny proponowane, mozna negocjować na priv :) Oferty ważne do konca tygodnia.
  • Szatkownica do maszynki Zelmer  nigdy nie użyta ktoś  potrzebuje ? Najchętniej  bym sprzedała 
  • edytowano październik 2020
    @nowa, taka do maszynki do mięsa? Co ona potrafi?
  • @Bambidu ja sprzedam tylko szatkownicę, do tej maszynki,   jak ktoś  ma maszynkę  do mięsa Zelmer to będzie pasować  , sama maszynkę do mięsa zostawię,  po lekcjach zdejmie i zdjęcia zrobię , wiem że powinno trzec  ziemniaki szatkowac  warzywa ale nigdy przenigdy tego nie użyłam , wolę  robot nie wiem czemu
  • No własnie mam maszynkę  (Diana czy jakos tam) ale używam raz może dwa do roku. I właśnie się zastanawiam, czy gdyby coś więcej  umiała to bym ją  używała bardziej. Najbardziej bym chcisła ją nauczyć w kostkę kroić, bo tego mój robot nie umie  ;)
  • Do krojenia w kostkę też jest przystawka, ale nie mam do niej przekonania.
  • @nowa jak bedziesz mogłaa to wrzuć zdjęcie, zobaczę czy tego szukam do mojego Zelmera ;) 
  • Szachownica taka że wrzucisz kapustę i masz surówkę? Ja też bym chętnie jeśli by do mojego Zelmer pasowała..  
  • edytowano październik 2020
    Kanwy do haftu krzyżykowego. 4 pory roku (10 zł komplet)
    Brak opisu
    Kultowa książka adwentowa, z planszą i kompletem figur (wycięte już) (30zł)
    Brak opisu
  • Ten obraz do malowania mnie kusi.
  • edytowano październik 2020
    @mamababcia Juz sprzedany....
    Podziękowali 1mamababcia
  • To Wszyscy na ciebie czekamy, to jeszcze jest?
    Podziękowali 1balum
  • @Rien, jest. Odłożyć dla Ciebie?
  • Chciałabym i hafty i książkę "Wszyscy na Ciebie czekamy". 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.