Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

17071737576

Komentarz

  • @Rejczel dopytam o Kawaii, polecałaś. Dla jakiego to wieku i która najfajniejsza będzie z tych do rysowania?
  • I jeszcze zapytam o Pix-it.
    Czy jeśli dzieci lubią koraliki do prasowania to jest sens iść w Pixit? Sporo to droższe, myślicie, że tyle są lepsze, że warto? @annabe , @Polly ; Wy chyba macie?
  • @Dudus, fajne, fajne. Tyle że ja nie znam tych koralików. Pixit dobre na koncentrację, ćwiczenie lewej półkuli mózgu, małą motorykę. Sensorycznie też przyjazne.
    Podziękowali 1Dudus
  • @Polly dziękuję. Ćwiczy te same funkcje, choć pewnie Pixit jest łatwiejsze. Święta się zbliżają, chrzestny pyta a ja nie wiem czy w to wchodzić, bo dość podobne.Z drugiej strony mam dość prasowania i przechowywania tamtych ;) Te koraliki do prasowania to coś takiego:
  • To Pixit łatwiejsze na pewno. Z tym Wiktor motorycznie by nie podołał.
    Podziękowali 1Dudus
  • Pix it to troszkę co innego. Już 2/3 łatki mogą ćwiczyć motorykę. Można wymyślać różne zadania. Przyjemne wykonanie i zdecydowanie mniej roboty niż przy koralikach
  • edytowano październik 2020
    Dudus powiedział(a):
    Proszę o polecenie sensownego zestawu chemika. Wrzuciłam w net i ceny mnie zmroziły, ale nie chcę tez, by to do niczego się nie nadawało.

    (...)
    A nie lepiej samemu coś powoli kompletować? Tylko żeby nie wysadziły Ci chałupy abo się nie otruły. I uwaga na oczy.
  • Niedawno ktoś polecał grę zręcznościowa. Taką z kulką do podrzucania. Jak to się nazywa?
  • Kendama. Znalazłam.
  • Dobra ilość okazji w najbliższym czasie i mnoznik razy dzieci mnie przeraża... z drugiej strony trojaczki zaczęły się bawić różnymi rzeczami tj  kloruja budują z klocków.ustawiaja zwierzatka. A wobec wiszacegocwidma kwarsntsnny narodowej dobrze sie ubezpieczyc w jakies zabawki ..nie wiem co polecacie dla 4 latkow bawiących się .. to co mi się rzuciło w oczy w internetach to to pix it, magnetyczne klocki magne coś tam, drewniane klocki- ale jakie- mamy malutko za mało...  jakies resztki po dziewczynach a oni buduja z nich roboty miasta ;-) , ze smarta auto do skladania, kulodromu ( kompatybilne z duplo lub nie- te z jakieś magnetyczne sa) ..nie wiem.. nie znam sie na chlopcsch.. maz to preferuje jakies zabawki jak duze dinozaury czy koparki plastikowe.. ale to wszystko na chwile.. chcieli niby roboty ale nie wiem czy to ma sens- choc patrzylam na rozne.. 
  • Dobra napisze krócej bo widzę że nikt nie jest w stanie mojej gonitwy myśli śledzić;-) 

    Ma ktoś magnetyczne klocki magformers? Takie do pojazdów albo inne? Czy inne magnetyczne? W kontekście 4latka? 
  • @Malgorzata czy 2 latka to już odpowiednia pora na Sylvanians? Powiedz, że tak ;-))) 

    Młoda już bawi się ludzikami lego, widzę że już coś zaczyna kumać. Czy lepiej czekać aż skońćzy 3?
  • Mafia,  drewniane magnetyczne. Olbrzymi wydatek, ale fantastyczne możliwości. Kooglo. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • annabe powiedział(a):
    @Malgorzata czy 2 latka to już odpowiednia pora na Sylvanians? Powiedz, że tak ;-))) 

    Młoda już bawi się ludzikami lego, widzę że już coś zaczyna kumać. Czy lepiej czekać aż skońćzy 3?
    Każdy wiek jest dobry ;). Jak masz córkę, to już dzień po narodzinach można kupić Sylvanians  :).
    Podziękowali 2annabe MAFJa
  • Dzięki Skatarzyna... A możecie o długopisów 3 d napisać? Obawiam się że jednorazowka ale obecnie dość mocno stawiali A starsza młodsza trochę wkrecila... jeśli kupować to które najlepiej A których na pewno nie.. niektóre są na prawdę za grosze A najpopularniejszy model ok. 5p zł z 50 m wkładu..  to takie może być czy raczej ten doodler czy jak mu tam polować... może jeszcze jej uwagę odwróce.. też myślę o koralikach zamiast raczej na wodę albo tym pix it to by i chłopaki cały rade
  • @annabe ja swoim wcześnie sylvaniany kupowałam..  niestety Tosia w wieku lat dwóch obzerala futerko z nich.. AAle bawili się chętnie..ja też;-) . teraz tylko barbie... a sylvaniany w szafie..fa by chciała drugi domek drewniany wielki ( Tosia ma), fa ma kamper, Tosia pociąg... I ciągle mało..  mało kenow mało lalek mało samochodów... 
  • Kurcze szkoda ze wczesniej nie widzialam. Wlasnie im dzis zamowilam z ecotoys takie miasto dreeniane 120 el. Na macie z puzzli... tzn zdaje sie jedno nje wyklucza drugiego bo drewniane bez magnesu też zawsze w cenie... pytanie czy rzeczywiście z magnetycznych najfajniejsze te drewniane? I czy 100 szt. Im starczy jeśli udałoby się takie skolowac? Rzeczywiście cholernie drogie ale wydaje mi się że przy nich 50 szt. to zawracanie gitary o 30 szt. nie mówiąc..  
  • Moja nie liże zabawek to może i królików nie będzie obgryzać..
  • Kupię szpital PlayMobile może komuś się już znudził lub dzieci wyrosły? ten szpital to wielkie marzenie mojej średniej a nowy w cenach kosmicznych.  :)
  • @Malgorzata, na jakie baterie? 
  • Uja moje w ubiegłym roku marzyly ;-) ale nie było mowy :-) w tym z niechęcią myślę o prezentach coś tam mam ale generalnie wogole klimatu nie ma. 
  • MAFJa powiedział(a):
    Uja moje w ubiegłym roku marzyly ;-) ale nie było mowy :-) w tym z niechęcią myślę o prezentach coś tam mam ale generalnie wogole klimatu nie ma. 

    u nas miłość od stycznia i trwa nadal, srednia i mała bawią się figurkami wierze że by to dało długo godziny zabawy ale te playmonile są tak nieziemsko drogie, droższe niż lego ;/a  lego chociaż można kupić używane a te nie za bardzo, nie wiem na co to ludzie trzymają :D:D powiedziałąm że mogę kupić pod choinkę o ile to będzie jeden prezent dla całej trójki, ale na to sie najstarsza nie chce zgodzić.
    Podziękowali 1MAFJa
  • @uJa a , mam to samo zamówienie pod choinkę, ale jeszcze nawet nie sprawdzałam ceny :#
    Mnie się podoba Play mobil i zdecydowanie wolę to niż starszej zamówienia na kolejne drogie i nie warte swej ceny lalki z jakiejś seri :/
  • Tosia jako że nie ma telefonu marzy o zegarku dzwoniacym.  Albo króliku. Albo stroju hermiony- sweterek zwykly albo co gorsza bluzka plastikowa ktora go udaje, sppdniczka plisowana, szatka szmatka i krawat 200-300 zl... no masakra..Oczywiście ja jestem niestabilna i nie wiem może na coś się zgodzę.. 
  • Czy Hermiona to jakas postac z Harrego Pottera? Bo moze jest jakas inna? Jesli to przebranie bohaterki z tej powiesci to mialabym watpliwosci czy to dobry pomysl na prezent na Mikolaja.
    Podziękowali 1Barbasia
  • edytowano listopad 2020
    Mam pytanie do posiadaczy nerfów.
    Są takie zestawy miotacz+tarcza+naboje z przyzssawkami. Czy do pistoletu z takiego zestawu będą pasowały także zwykłe piankowe naboje tej samej firmy czy tylko takie z przyssawkami?
    Chodzi o to czy są różnice w rozmiarach tych naboi czy to jest jakoś wystandaryzowane?
  • @olgal o ile się nic nie zmieniło przez ostatnie kilka lat, kiedy moi już nerfów nie używają to niestety tych naboi nie da się używać wymiennie nawet pomiędzy różnymi modelami strzelb i pistoletów nerfa. Raz kupiłam innego modelu (mi się wydawało, że tylko różnią się kolorem pianki) ale niestety nie pasowały. Wchodziły do magazynka owszem ale już nie strzelało  jak trzeba, utykały w środku.
  • AgataZi powiedział(a):
    Albo jak macie jakieś inne pomysły na 7 urodziny dla wszystko mającej jedynaczki. Co by pozwoliło jej się zająć czymś trochę dłużej. Cenowo chciałabym się zmieścić do 50-80zł.
    Myślałam o nano robaczkach z torem, ale coś chyba już to nie modne bo nie bardzo jest wybór.
    o takie coś:

    tylko torów dla nich nie mogę znaleźć.

    może coś ze smart games (ale one tez drogie, masakra wszystko jest drogie! albo ja jestem coraz biedniejsza albo nie wiem ;/) kulodrom mamy do lego duplo moja 7 latka lubi sie nim bawić ale speclajnie jej bym nie kupowała.

    lubią też właśnie playmobile i jakies plastyczne pierdołki
  • AgataZi powiedział(a):
    Czy macie doświadczenia z takimi torami dla kulek coś jak to?:

    Szukam coś dla 7 urodziny dla dziewczynki. Mieliście coś takiego? Hit czy kit? Wygląda ciekawie... Cena nie wielka, ale jak ma być kit i pierdylion walających się elementów. Muszę już coś zamawiać więc będę wdzięczna za głosy w miarę sprawne. Dzięki
    Kupiłam wnukowi, lat 3,jakoś entuzjazmu nie widać, mało kreatywna zabawa.
  • Dla moich córek to by była zabawa na krótką chwilę co najwyżej. Nie znam tej dziewczynki ale większość dziewczyn w tym wieku raczej się nie bawi takimi zabawkami. Takie robaczki,kulodromy to może bardziej chłopcy.
    Moje dziewczyny w tym wieku to raczej lego,lalki, maskotki,domki dla lalek itp.
    Także przeróżne zestawy kreatywne typu wydrapywanki,biżuteria własnoręcznie robiona,ozdabianie,obrazki piaskowe,szycie czegoś
    po zwyczajne rysowanie,malowanie. Lubiły dostawać akcesoria do rysowania,malowania,ozdabiania,naklejania. 
    Lubiły też dostawać książki i gry planszowe,zresztą do teraz lubią.
    Hitem też była raz taka tablica w części korkowa,w części kredowa,do przyczepiania notatek,zdjęć itp. nad biurkiem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.