Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ofiary Covid-19

1246717

Komentarz

  • Wiesz co - przestań już pierdolić.
    Wkurwu dostałam widząc tak skrajną głupotę.
    A może właśnie w ten sposób próbujesz ratować siadającą Ci psychikę - co?
    Twoje zaprzeczanie oczywistym faktom pokazuje, że jesteś ciul, a nie mężczyzna.
    Współczuję najbliższym.

    A we wątku obok @Klarcia pisze:
    Słownictwo, jakie płynęło z tych ładnych usteczek, wgniatało w ziemię. To był ich codzienny język.

    No toż mówię,  że każdy o sobie pisze, nie o innych...

  • Bambidu powiedział(a):
    A we wątku obok @Klarcia pisze:
    Słownictwo, jakie płynęło z tych ładnych usteczek, wgniatało w ziemię. To był ich codzienny język.

    No toż mówię,  że każdy o sobie pisze, nie o innych...


    Jestem tylko człowiekiem i moja cierpliwość ma swoje granice. Wulgaryzmów nie używam w realu, ale wirtualnie tylko to mi pozostało. Gdybym dorwała go w realu, to bym mu nakopała do rzyci. Wytłumaczyła bym Jezusowi, że to dla dobra tego ciula.
  • edytowano listopad 2020
    Klarcia powiedział(a):
    Bambidu powiedział(a):
    A we wątku obok @Klarcia pisze:
    Słownictwo, jakie płynęło z tych ładnych usteczek, wgniatało w ziemię. To był ich codzienny język.

    No toż mówię,  że każdy o sobie pisze, nie o innych...


    Jestem tylko człowiekiem i moja cierpliwość ma swoje granice. Wulgaryzmów nie używam w realu, ale wirtualnie tylko to mi pozostało. Gdybym dorwała go w realu, to bym mu nakopała do rzyci. Wytłumaczyła bym Jezusowi, że to dla dobra tego ciula.
    Czy jest tu jakaś administracja, czy można dowolnie obrażać innych forumowiczów? Mam dużą cierpliwość do czepiania się mnie i atakowania, ale mam dość tej pierdolniętej baby.
  • edytowano listopad 2020
    @Klarcia całe szczęście, że ty w tych Niemczech siedzisz! Oj ludi ludi!
  • edytowano listopad 2020
    @asia

    Następna z gatunku "wpienia na maksa".
     Ty pomyśl co nieco. Czy przywódcy wszystkich państw wprowadzali by obostrzenia, gdyby to nic nie dawało?
    Ja takie "mądrale", jak Ty, posłałabym do pracy przy covidowcach, bez zabezpieczeń, bo - jak masz zachorować, to zachorujesz, a jak nie, to nie.

    ***

    Jeszcze raz - gdyby nie barany łamiące sanitarny reżim, nie mielibyśmy teraz tych problemów.

    Ja jeżeli dorwałam covida, to w Carlsbergu, bo tam właśnie mieliśmy kontakt z wieloma osobami z zewnątrz, a zachowywano się tak, jakby nam nic nie groziło. Tylko niektóre osoby pilnowały sanitarnych zasad.
    A jeżeli nawet to, co nam teraz dokucza jest innym typem upierdliwego wirusa, to też by nas nie skosiło (teraz chorują już prawie wszyscy stali mieszkańcy ośrodka) potraktowali poważnie zasady DMM.

    I jeszcze jedno - sięgnij sobie do publikacji z roku 1963. Wtedy też służba zdrowia niczym innym się nie zajmowała, poza walką z czarną ospą. Na szczęście ograniczało się to głównie do terenu województwa wrocławskiego; w samym Wrocławiu była masakra.
    W całej Polsce tylko wyszczepiano ludzi - odmowa poddania sią szczepieniu była karana wiązieniem.
  • edytowano listopad 2020
    paulaarose powiedział(a):
    @klarcia ale emocje
    Noż...
    Chyba będę musiała wziąć Relanium i wyłączyć sią do wieczora, bo mnie rozsadzi.
  • A może odpocznij sobie dłużej? Z rok czy 10?
  • Skatarzyna powiedział(a):
    A może odpocznij sobie dłużej? Z rok czy 10?
     Spadaj na drzewo banany prostować.
    Za 10 lat, to ja już będę razem z Myszatym.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    A może odpocznij sobie dłużej? Z rok czy 10?
    Chyba zostanę Twoim fanem :D 
  • Pewnie w niebie
  • Nie mam wątpliwości, że w niebie.
    Z tego co widzę to on czyściec miał za życia.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    A może odpocznij sobie dłużej? Z rok czy 10?
     Spadaj na drzewo banany prostować.
    Za 10 lat, to ja już będę razem z Myszatym.
    A gdzie jest Myszaty?

    T

    Dokładnie teraz nie wiem. Jest na pewno zbawiony, ale czy zakończył już etap czyśćca?
  • PawelK powiedział(a):
    Nie mam wątpliwości, że w niebie.
    Z tego co widzę to on czyściec miał za życia.

    Myszaty miał wspaniałą żonę. To dzięki niej żył tak długo.
    Potwierdzi to każdy, kto nas znał w tamtym czasie.

    Na marginesie - odszedł w dobrym momencie. Gdyby dożył pandemii, oboje byśmy byli bardzo biedni. Prawdopodobnie umierał by w cierpieniu, bo odmówił by pójścia do szpitala, gdyby mnie miało tam nie być.

    Podziękowali 1Ida
  • Myszaty miał wspaniałą żonę.
    Jestem przekonany, że zaopiekowałaś się nim najlepiej jak potrafiłaś.
    Ale nie wierzę, że taka cholera nie dała mu czasem nieźle popalić ;)


  • Wielki szacun PawelK jak to napisałeś. 
    Z wielką klasa. 
  • Nie widzę tu klasy, każdy bywa krzyżem dla męża, żony, gdzie tu klasa wytykać to wdowie.  Ja wierzę, że byli że sobą szczęśliwi,  po co się czepiać i wymyślać takie rzeczy. 
    Podziękowali 4Gosia5 Lome Ida Natalia
  • Jak dla mnie to był policzek w białych  rękawiczkach, i to w tak delikatnym temacie,  ale może to ja przewrazliwiona. Ze zwykłej delikatności wobec wdowy nie tyka się takich tematów,  to bardzo może boleć. 
    Podziękowali 2malagala ganna4
  • Klarcia twarda babka jest, Ty delikatna. 
    Podziękowali 3andora Barbasia Klarcia
  • Nie widzę powodów do zachowywania klasy wobec kogoś, kto nieustannie mnie obraża.
    Wczoraj przeszła samą siebie.
    I tak napisałem delikatnie w stosunku do tego co pomyślałem.
  • Ciekawa publikacja

    Czy Sars-cov-2 jest uprzedzony rasowo? O statystykach zgonów na Covid-19 w USA


    https://www.salon24.pl/u/spodlasuwidok/1090336,czy-wirus-sars-cov-2-jest-uprzedzony-rasowo-o-statystykach-zgonow-na-covid-19-w-usa
  • PawelK powiedział(a):
    Myszaty miał wspaniałą żonę.
    Jestem przekonany, że zaopiekowałaś się nim najlepiej jak potrafiłaś.
    Ale nie wierzę, że taka cholera nie dała mu czasem nieźle popalić ;)



    Bez bicia przyznaję - pod koniec jego życia bywało, gdy nie chciał się słuchać moich zaleceń, co skracało jego pobyt na ziemi.
    Ale naprawdę kochałam go bardzo - rzuciłam palenie papierosów dla niego, gdy się okazało, że jemu już palić nie można. To był tak heroiczny czyn, że po dzień dzisiejszy znajomi podziwiają. :)
    Podziękowali 2Barbasia Ida
  • Twoja opieka nad nim była świadectwem tej milosc. 
    Podziękowali 3Zuzapola Klarcia Ida
  • Prawda.. 
  • edytowano listopad 2020
    Gosia5 powiedział(a):
    Jedną z ofiar Covid-19 jest to forum :'(

    oj tak  :(
    od dłuższego czasu obserwuję co się z nami dzieje i smutno mi...
    tym bardziej, że nie wiadomo co będzie z tym wszystkim i powinniśmy się wspierać, wymieniać doświadczeniem
    rozumiem jednak, ze jednomyślność jest niemożliwa...
    jednak jako realistko-pesymistka myślę, że jesteśmy na przegranej pozycji ...
    dotychczasowy świat przeminął bezpowrotnie 
    dlatego szczególnie teraz powinniśmy trzymać się razem


    kiedy czytam co to sama napisałam wyżej, wydaje się naiwne i że to takie pobożne życzenia...



  • Gosia5 powiedział(a):
    Jedną z ofiar Covid-19 jest to forum :'(

    Wystarczy, że Klarcia znajdzie sobie jakieś zajęcie i będzie git. B)


  • @In Spe, może i pobożne życzenie ale słuszne.

    jeśli dalej będziemy się dawać podpuszczać rządowi i muss-mediom to wszystko skończy się bardzo źle :(
    mam wrażenie, że rząd opamięta się dopiero po pierwszych koktajlach mołotowa rzuconych we własne okna  :( ale wtedy będzie za późno 
    Podziękowali 2In Spe joanna_1991
  • @Cart&;Pud  fakt.
    Może masz chociaż jakieś nożyczki coby jej dać możliwość pisania i wklejania tylko np. w określonych godzinach? W sumie jak buszowała głównie nocą jeszcze jakoś tu było, po prostu rano się przewijało dwie strony wywodów monologowych i wklejanek. Potem można było normalnie ze rozmawiać a teraz...ech.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.