Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam do oddania - 2

12467

Komentarz

  • Ciekawe czy sie sprawdzi zasada, ze jak autor nie pisze skad - to z Warszawy?
  • Bea powiedział(a):
    Zapomonajka, a skąd do odebrania?
    Ja w Warszawie ale moj mąż dopłaci nawet za wysyłkę żeby to już znikło z naszego domu
  • edytowano listopad 2020
    :) Wiedzialam
    Podziękowali 1babka4
  • Za kw "akcesoria" do porodu. Zostały mi 3 paczki podkładów, kilkanaście takich na łóżko, majtki siatkowe cała paczka (chyba 7) i koło dmuchane poporodowe. Przygarnie ktoś?
  • Duża paczka ciuchów na 36/38 (większość 38); spodnie, sukienki, swetry, bluzki, legginsy, jakaś spódniczka... Generalnie damskie, ale myślę, że nastolatka też ma szansę być zadowolona. Za kw, wysyłka tylko kurierem po 23 listopada, trzeba się liczyć, że wyjdzie jakieś 30-40 zł, może mniej, dokładnie nie sprawdzałam, w każdym razie, jest tego sporo. Nie liczyłam, ale myślę, że około 40 szt.
    Komu?
  • Up.
    Nikt?
  • Polly moze daj jakies zdjecia pogladowe, jaka jest chociazby kolorystyka rzeczy. Mysle, ze to moze ulatwic sprawe :)
  • Rejczel powiedział(a):
    Polly moze daj jakies zdjecia pogladowe, jaka jest chociazby kolorystyka rzeczy. Mysle, ze to moze ulatwic sprawe :)

    Dałabym, ale teraz z czasem krucho :(
    Może jeszcze ktoś się zgłosi, jak nie to Caritas na pewno przyjmie.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Polly pstryknij fote i wyslij mi mms, sprobuje to jakos przepchnac przez fotosik.
  • edytowano listopad 2020
    Rejczel powiedział(a):
    Polly moze daj jakies zdjecia pogladowe, jaka jest chociazby kolorystyka rzeczy. Mysle, ze to moze ulatwic sprawe :)
    Ło to to to...!

    Ja jestem kurd... tzn. niska i dość szczupła, pewnie za kurd... niska ;) na Twoje 38... ALE może? 
  • Hej Rien, dynamit podaje sie w malych laskach :)
    Podziękowali 1Rien
  • @Rejczel, kochana jesteś, dziękuję.
    Wczoraj dostałam info na priv, że jet chętny.
    @Rien, mam 165 cm jakby co ;) A za niedługo będę robić porządki z letnimi ciuszkami.
    Podziękowali 1Rejczel
  • półbuty damskie, rozmiar 37 na nogę szeroką w palcach, stan bdb, foto na telefon
    za kw
  • kombinezon chłopięcy Brugi, z metki 86/92 cm
  • Siostra Małgorzata Chmielewska zakład krawiecki ma, może im się przyda
  • @asia też mam do oddania takie różne drobiazgi pasmanteryjne
  • @ganna4 a kontakt do tego zakładu s. Chmielewskiej? Masz jakiś link? Znajdzie się w necie?

    Też mam różne oryginalne guziki, koraliki, pasmanterię, nici itp.
  • Mam trochę książek do oddania, wśród nich pewnie i lektury szkolne. Wśród książek tę Witkowskiej o Mickiewiczu. Zarys historii sztuki. W ogóle książek dużo. Ale piszcie, co was interesuje.
  • AgaMaria powiedział(a):
    @ganna4 a kontakt do tego zakładu s. Chmielewskiej? Masz jakiś link? Znajdzie się w necie?

    Też mam różne oryginalne guziki, koraliki, pasmanterię, nici itp.
    https://www.skarbyprababuni.pl/
    na dole strony jest adres.
  • Dziękuję. Przekopiowałam sobie adres.
    Podziękowali 1ganna4
  • @AgaMaria jeśli zostanie Tobie cokolwiek z elementów pasmanteryjnych to ja z chęcią przyjmę.
  • Mam 2 paczki kaszki Sinlac (razem 12 kartonikow), wazne do czerwca 2021- moze ktos z Warszawy/okolic chetny ? Odbiór na Bielanach ;)
  • @Ania_B czy ta kaszka jest bezglutenowa?

  • Z tego co pamiętam jak Ł.  używał to Sinlac był bezglutenowy. My uzywaliśmy ze względu na bezlaktozowe właściwości , bezglut mie nie wzruszał :) . Słodkie bardzo ale dziecię uwielbiało...traktowało jako deser-przysmak-nagrodę czasami.
  • @Iwonaanna tak, bezglutenowa
  • @Ania_B poproszę jeśli można . prześlij mi kontakt do siebie.
  • Oddam Prodiż za kw
  • jan_u powiedział(a):
    @kika0 mogę?
    Tak pewnie. Wyślij mi adres na Priv. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.