Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzina jest super

To seria na Youtube o wielodzietnych rodzinach z Polski.  W trzecim najnowszym odcinku wystąpiła nasza forumowa @Diana o ile się nie mylę:-). 
Podziękowali 3Klarcia Gosia5 babka4
«1

Komentarz

  • Nie mylisz. Brawo dla Niej.
    Podziękowali 1babka4
  • Jacy piekni ludzie, piekna historia ich milosci i rodziny <3 Z jaka miloscia patrza na siebie, ach, serce rosnie! 
    Podziękowali 3mamaw Katanna babka4
  • Ale przemiło się ogląda :) dobrze zmontowane :) Jutro dokoncze, namówie męża do oglądania. Naprawdę rodzina jest super!
    Podziękowali 1babka4
  • Do kompletu wkleje jeszcze poprzednie odcinki
    Pierwszy:

    Podziękowali 1Klarcia
  • Drugi:

    Bo trzeba promować to co dobre :)
    Podziękowali 3Kasik Zuzapola Klarcia
  • Fajny program.
    Bardzo jestem wdzieczna @Diana za jej świadectwo!
    Podziękowali 2M_Monia babka4
  • Płacze
    Mama stracila córeczkę w 36 tc  :'(

    Ja mam dwie straty i nie zgodzę się. Ta w 8 tc przeżyłam stosunkowo lekko, ale starsze dziecko bez porownania bardzo.

    Fajny program
    Powodzenia:)

  • A ja w 12 tygodniu przeżyłam bardzo, bardzo  ciężko... Ja się cieszę, że wspomniała, że nie trzeba zmniejszać wczesnej starty.  Ludzie często bagatelizuja.  Bardzo  się dziwili , dlaczego cierpię,  przecież to jeszcze było tak wcześnie... 
    Podziękowali 2M_Monia MAFJa
  • "Zabrakło mi wsparcia, żeby ja przytulic"... dokladnie
    Moja mama nie zabrała ciałko malego. Tez zabrakło jej wsparcia. Takie byly czasy wtedy ze nie dawali po poronieniu a jej zabrakło siły zeby o to prosić, a dziś bardzo by chciała.
    Wsparcie jest najważniejsze. Dziękuję Diano za świadectwo. 
    Podziękowali 2Zuzapola Małgorzata32
  • A jeszcze dodam @Diana, ze dużo mamy wspólnego
    4 dzieci na ziemi. 3 chłopców i dziewczynka
    Dramat tez z drugą ciążą ;(
    No i moj mąż ma tak samo na imię 
  • M_Monia powiedział(a):
    Płacze
    Mama stracila córeczkę w 36 tc  :'(

    Ja mam dwie straty i nie zgodzę się. Ta w 8 tc przeżyłam stosunkowo lekko, ale starsze dziecko bez porownania bardzo.

    Fajny program
    Powodzenia:)

    Ja straciłam w 8 tc, maz bal się wracać do domu czy zobaczy mnie jeszcze żywą w taki stan wpadlam mimo że to początki były (to była wyczekany i wymodlona ciąża). 
    Podziękowali 3Zuzapola M_Monia Klarcia
  • Obejrzałam wszystkie 3 odcinki, poczułam się jeszcze bardziej szczęśliwa niż myślałam :) fajnie że są ludzie, którzy są gotowi pokazać swój świat żeby ludzie docenili wartość rodziny i przede wszystkim przestali postrzegać dzieci jako obciążenie. :) 
    Podziękowali 2Izka Klarcia
  • Dzięki, @Diana za to że się pokazaliście.  I dzięki dla organizatorów że wam dali mówić i z życzliwością Was pokazali.  Świetne. 
  • edytowano listopad 2020
    .

  • edytowano listopad 2020
    Zuzopola, ludzie zawsze będą bagatelizować. Mi tez ktos powiedział że lepiej juz tak niz mialby to byc 5 latek. Ja tego nie wiem. Moge mowic o swoich dwóch stratach tylko. Moja babcia stracila 19 latka i wpadła w taki dół ze przestała dbać o siebie i rodzine i to trwało latami. Po stracie 2 pierwszych malutkich dzieci wpadła w depresję ale po tej to był koszmar dla rodziny i do konca zycia ten wypadek był wspominany. Grób zawsze wypielegnowany. Moze czas zycia dziecka robi swoje moze nie. Nie wiem. U mnie zrobił.

    Edit: Na pewno sa jeszcze inne czynniki niz tylko czas i inwestycja dlatego jedna kobieta przeżywa bardziej a inna lzej. To co ludzie mówią to nieudolne próby pocieszenia. U mnie byly jeszcze takie: juz nie cierpi; i tak by zmarl; bylby bardzo chory byloby ciezko; dobrze ze nie zmarlo Ci zdrowe dziecko; dobrze ze masz jeszcze jedno nie wróciłaś z pustymi rękami, co maja powiedziec te ktore do domu wsrocily same; masz jeszcze inne dzieci sa ludzie którzy nie mają i nie moga juz miec, dobrze ze to nie stało sie pozniej bo byloby ci jeszcze ciezej lub odwrotnie chociaz moglas zobaczyc i przytulic zywe dziecko, sa kobiety ktore by daly wiele zeby zobaczyc choc przez chwile zywe dziecko a rodza juz martwe itd.
    Nie powinnam mieć tego za zle i nie mam bo to sa nieudolne próby pocieszenia. Chyba ze ktoś chciałby stwierdzić że nie powinnam cierpieć to wtedy tak.
  • Obejrzałam wszystkie odcinki i spodobało mi się to, że tak duży nacisk położono na więzi między rodzicami. Nikt nie pyta, ile chlebów kupują i jakie mają garnki.
    Zabrakło mi jedynie pierwiastka wiary. (Chyba że czegoś nie zauważyłam, to przepraszam.) Nie wiem, czy dlatego, że rodziny w programie nie są wierzące czy może taka konwencja, że o wierze się nie mówi. Nie uważam, ze należy epatować religią, ale mnie akurat interesuje i to ważne świadectwo, pokazanie, Kto jest źródłem miłości i siły do walki z przeciwnościami losu na co dzień.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Rodzina z drugiego odcinka jest bardzo wierząca. Od wielu lat w DK i bardzo mocno całe życie opierają na wierze.

    Podziękowali 3Gosia5 mamaw Klarcia
  • mysikrolica powiedział(a):
    Rodzina z drugiego odcinka jest bardzo wierząca. Od wielu lat w DK i bardzo mocno całe życie opierają na wierze.

    I, co powinna zaważyć @Małgorzata - Monika ma na sobie sukienkę Marie Zelie xD
  • edytowano listopad 2020
    Ano ma, bo to ich wielka fanka od początku chyba ;-) 
  • fajne rodziny, miło się ogląda 
  • fajne rodziny, miło się ogląda 
  • fajne rodziny, miło się ogląda 
  • @Diana fajna Babka z Ciebie!
    Historia że wstążką "ostatnie pożegnanie" - genialna!
  • edytowano listopad 2020
    Dorotak powiedział(a):
    mysikrolica powiedział(a):
    Rodzina z drugiego odcinka jest bardzo wierząca. Od wielu lat w DK i bardzo mocno całe życie opierają na wierze.

    I, co powinna zaważyć @Małgorzata - Monika ma na sobie sukienkę Marie Zelie xD

    Prześliczna ta Monika! I cudnie wygląda w tej sukience. Taka uroda delikatna, dziewczęca, figura filigranowa. Powinni Jej zapłacić grube pieniądze i zatrudnić jako modelkę promującą markę  :)  
  • Bagata powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    mysikrolica powiedział(a):
    Rodzina z drugiego odcinka jest bardzo wierząca. Od wielu lat w DK i bardzo mocno całe życie opierają na wierze.

    I, co powinna zaważyć @Małgorzata - Monika ma na sobie sukienkę Marie Zelie xD

    Prześliczna ta Monika! I cudnie wygląda w tej sukience. Taka uroda delikatna, dziewczęca, figura filigranowa. Powinni Jej zapłacić grube pieniądze i zatrudnić jako modelkę promującą markę  :)  
    Robi to za friko ;) tzn za zdjęcia, które może pokazać też na blogu. 
  • edytowano listopad 2020
    @Dorotak to kiedy Was będzie można zobaczyć w jakimś programie ? No i Ciebie w sukience MZ ofcos?
  • Nie będzie można. Ani w programie, ani bloga, ani nic innego. Można mnie zobaczyć na fb jak się mnie zna osobiście ;) 
  • Piękna ta rodziną z 6 synami.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.