Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak się pozbyć myszy?

Krótko: Jakie znacie SKUTECZNE sposoby na wytępienie myszy z domu?

Dłużej: Może urzeknie Was moja historia ;) A tak serio, to po prostu kilka słów wyjaśnień:
W połowie października wyjechaliśmy na urlop, a że było zimno, więc, obawiam się, że właśnie wtedy wprowadziły się do nas myszy i wynieść się nie chcą. Kiedy już myślimy, ze wszystkie wytępiliśmy, pojawiają się ślady bytności kolejnych gryzoni i "zabawa" zaczyna się od nowa. Mam dość, zwłaszcza że na święta muszę kupić więcej jedzenia i boję się, ze te stwory mi zniszczą zapasy.  Na razie działamy tradycyjną łapką, ale myszy niechętnie podchodzą do tego, co im oferujemy. W pokojach na górze jeszcze się skuszą, ale w spiżarni nie ma szans :( Poza tym niektóre osobniki wyżerają jedzenie z łapki i dalej sobie hasają :( Mąż kupił lep, ale mamy opory zastosować, bo co ze zwierzakiem, kiedy już się przyklei? Kot jest nieskuteczny. Zastanawiam się nad pułapką na żywe stworki, ale czy to działa? Odstraszacz może być tylko na dole, bo na górze jest świnka morska. Pytanie, czy odstraszacz działa? Kiedyś kupiliśmy odstraszacz na krety i kret wykopał kopiec obok odstraszacza. Także powtórzę: szukam skutecznych sposobów na gryzonie.
«1

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.