Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzina Pozytywnie Nakręcona - konkurs dla rodzin!

Zachęcam do udziału w konkursie organizowanym przez Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus".
Do wygrania są laptopy dla dzieci do zdalnej nauki i inne fajne nagrody :)

www.konkurs.3plus.pl


Podziękowali 1Izka
«13456

Komentarz

  • Fajnie. Tylko co znaczy, że umieścić w mediach społecznościowych? Znowu nie istnieje człowiek bez FB, Insta, itp? Czy można np. na wielodzietni.org umieścić i styknie?
    Podziękowali 1Isako
  • edytowano grudzień 2020
    Jak na ogólnej i można zalinkować do konkretnego postu, to styknie :)
    Niektóre rodziny publikują na profilach starszych dzieci.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Weronika baaardzo potrzebuje laptopa.
    Pcpr obiecał nam dofinandowanie i...zabrakło kasy.
    Może probowac z tym filmikiem licząc na szczęście?
    Tylko czy to musi byc cała rodzina zaangazowana?
    Niektorzy na pewno nie wyrażą zgody.
  • @Małgorzata32 nie musi się pokazywać cała rodzina. Pokombinujcie :)
  • Nasz filmik w gronie laureatów, a tylko Zosia z najmłodszą dwójką.
    Podziękowali 2Inka mysikrolica
  • edytowano grudzień 2020
    Dzisiaj dostałam newsletter i też chcemy spróbować szczęścia. W domu 1 laptop nasz i 2 ze szkoły pozyczone, a dzieci na zdalnej 5. Bardzo by się przydał
    Gratulacje @Skatarzyna!

    Edit @Skatarzyna, dają z nać od razu że jest się laureatem? Myśleliśmy że dopiero po całości
  • Nie w  sensie, że konkretna nagroda, ale film umieszczony na stronie z wybranymi z danego dnia.
    Podziękowali 1mysikrolica
  • A do kiedy trwa konkurs?
  • @Skatarzyna likniesz Wasz filmik? Prosimy grzecznie...
  • Właśnie zadzwoniła Pani, że wygraliśmy laptop. :)
  • Wow! Gratki @Skatarzyna!
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Bambidu powiedział(a):
    @Skatarzyna likniesz Wasz filmik? Prosimy grzecznie...
    Nie umiem, ale jak ktoś wklei, to nie mam nic przeciw. To taki zwyklak, jak Duża lubi zabawy z maluchami. 
  • edytowano grudzień 2020
    https://konkurs.3plus.pl/pl/gallery?date=2020-12-06
    Tu całą galeria, więcej forumowych rodzin można rozpoznać. Wszystkim gratulujemy. :) 
    E: nasz jest z 5. Trzeba przeklniknąć 
    Podziękowali 1Bambidu
  • Powodzenia!
    Podziękowali 1AniaLecha
  • A my wygraliśmy słuchawki. 
    @Skatarzyna moje dzieciaki cały dzień śpiewały Waszą piosenkę, świetny filmik, taki radosny.  :)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano grudzień 2020
    Wysłaliśmy, zobaczymy.
    :)
  • edytowano grudzień 2020
    No własnie ja tez czekam na telefon. Nasz fimik jest z 7 grudnia. Najstarszy nie wyrazil zgody więc tylko za zamkniętymi drzwiami jest. Nieukrywam że liczę na laptopa bo go po prostu potrzebujemy.  @Skatarzyna, Twoj filmik był inspiracją dla moich znajomych co mówią ze nie umieją montować, a są super rodziną. Ja zresztą tez robilam to pierwszy raz w windows 10.  
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Nie trzeba montować. Niektórzy tak robią, ale nie ma takiego wymogu. To jest konkurs filmików, nie profesjonalnych filmów ;) Ważny jest przekaz i realne potrzeby rodziny (w przypadku gry o laptopa).
  • Nie trzeba, tez powtarzam to wszystkim przestraszonym wielodzietnym którzy chcieliby, ale się boją.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano grudzień 2020
    Przepatrzylam z 5 grudnia nazwiska i mi się Skatarzynowe nie rzuciło w oczy albo ja jakas zezowata jestem?
  • U mnie dzieci by umiały, ale pomyślałam, że lepiej się pospieszyć, więc wrzuciłam to, co pozytywnego o odpowiedniej długości miałam w komórce.  
  • Bardzo duzo forumowych nazwisk. My wygraliśmy lapka za film z 05.12. Powodzenia wszystkim! 
    Podziękowali 1Izka
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Weronika baaardzo potrzebuje laptopa.
    Pcpr obiecał nam dofinandowanie i...zabrakło kasy.
    Może probowac z tym filmikiem licząc na szczęście?
    Tylko czy to musi byc cała rodzina zaangazowana?
    Niektorzy na pewno nie wyrażą zgody.
    Ja się dowiedziałam, że Komisja bierze twz pod uwagę sytuację rodzinna opisana w formularzu. Mają dostać rodziny potrzebujące - a nie z najlepszym sprzętem na nagrywanie. Próbujcie do skutku i opis sytuację :) 

    A dzwonia z poślizgiem, do nas po 4 dniach dopiero. ;) 
    Podziękowali 1Izka
  • Powodzenia wszystkim!
    Nie przejmujcie się brakami technicznymi.
    Działajcie...
  • @Elunia po zagraniu pierwszej kolędy w życiu czyli 2 dni temu doszła do wniosku że kocha wiolonczelę. A ostatnio było z tym trudno ;-)
  • @Rejczel, troje na fotelu, maluchy na poręczy :) śpiewają. Małgosia ma buzię wypchaną pierogami. 
  • Ja nie oglądałam tych filmików tylko przejechałam po nazwiskach i tak patrze, patrzę, no nie widzę Waszego. 
  • Dzieci poznałabym <3
  • My też w gronie laureatów ale jeszcze nikt nie dzwonił więc nie wiemy co wygraliśmy.
    Co do montażu są aplikacje na telefon np quick, wchodzisz w to wybierasz kilka filmów które nagrałeś w kojelności jakiej chcesz i on sam dobiera czołówkę, muzykę i wycina najciekawsze elementy z tych filmów, całość zajmuje 15 minut i jest niezłą zabawą.

    (też nigdy nie montowałam filmów i nadal nie umiem ich przyciąć w telefonie, a ta apka robi wszystko co trzeba) polecam, choć może nie powinnam hahaah bo jeszcze chcę zagreać :D
    Podziękowali 1Agnieszka5
  • Też się skusiłam. 
    A nóż, widelec.
    Podziękowali 2Skatarzyna Basja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.