Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1192022242528

Komentarz

  • @palusia, to się dzisiaj zamieniamy? Na wszelki wypadek odmawiałam przez ostatnie dni obydwie tajemnice. :)
    @Pipijo pewnie dopiero w przyszlym miesiącu bedziesz mogła na piśmie zmienić bo termin edycji upłynął, prawda?
    Podziękowali 1Pipijo
  • @makodrzyk ; startuję dziś.
    @Bambidu czyli moja tajemnica 3 chwalebna:

    .
    3.  ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu

    Zgadza się?
  • Bambidu powiedział(a):
    @Pipijo pewnie dopiero w przyszlym miesiącu bedziesz mogła na piśmie zmienić bo termin edycji upłynął, prawda?
    Tak
  • Bambidu powiedział(a):
    @Pipijo pewnie dopiero w przyszlym miesiącu bedziesz mogła na piśmie zmienić bo termin edycji upłynął, prawda?
    Tak
  • STYCZEŃ 2021

    Modlitwy początkowe -  @beabea

    Tajemnice Radosne
    1.  @beabea ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @September ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @uJa ;- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @balbi ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @czekolada ;  - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Sonia ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @mysikrolica  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Katarzyna ;  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @monika5 ;- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Quintana ; - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Gosia5 ;  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Elf77   - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @matuleczka ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @WandaB ;  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.  Kinga-siostra @Kasik ; - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @zoia ;  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Bambidu  - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Rejczel ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @palusia ;  - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Pipijo ;  - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.


    Bóg Wam zapłać za kolejny rok modlitwy z mocą!
    Św. Janie Pawle II, módl się za nami!

    Zapraszam już do potwierdzeń i życzę wszystkim błogosławionego Nowego Roku




  • edytowano grudzień 2020
    Dzięki za podmiankę @Pipijo :)
    Trwam i dziekuję, że Wy też +
    Podziękowali 1Pipijo
  • @uJa choć do nas, formalności dopełnić  :)
  • Odstąpię miejsce w rozy komuś nowemu.
  • Ja już oficjalnie zalogowana pod swoim nickiem, moja siostra @Kasik nie musi już być wywoływana.
    Teraz zobaczyłam, że to już 6 lat w róży, a nie 4 jak napisałam w powitalnym:-)
    @Pipijo Bardzo proszę o zmianę na mój nick przy następnej rozpisce tajemnic:-)
  • Pięknie  @siostraKasik :) na to w duchu liczyłam od niedawna ... 
    Oczywiscie ze zmienie i witaj!
    Podziękowali 1siostraKasik
  • LUTY 2021

    Modlitwy początkowe -  @Pipijo

    Tajemnice Radosne
    1.  @Pipijo - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @beabea ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @September - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @uJa - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @balbi  - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @czekolada   - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Sonia  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @mysikrolica ;  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Katarzyna - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @monika5 ; - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Quintana ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Gosia5 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Elf77   - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @matuleczka  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.  @WandaB ; - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @siostraKasik -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @zoia - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Bambidu - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Rejczel ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @palusia ; - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Potwierdzamy, że trwamy i się razem trzymamy; witamy już we własnej osobie @siostraKasik ; wciąż jednak brakuje nam nowej chętnej żony w róży by zmienić @Rejczel i nikt się niezgłasza w wątku poszukiwawczym. Może to tylko przejściowy kryzys jaki. Albo Pan Bóg kurczowo  nam Rejczel trzyma;)

      
  • Witaj @siostraKasik, jaki fajny nick!
    Podziękowali 1siostraKasik
  • Jestem, jestem.  Nawet jesli nie zawsze dam radę wejść i dać głos to pamiętam codzienne.
    Podziękowali 1Pipijo
  • Dostałam dzisiaj takie turbodoładowanie od sw. Józefa, że postanowiłam trzymać się nawet zębami - jeśli będzie trzeba. Zostaje.
    Podziękowali 3siostraKasik zoia WandaB
  • Mówiłam, że to podejrzane i niespotykane by żadna nie chciała nowa do róży wstąpić. Ile można ten poszukiwawczy wątek wałkować. I już wiadomo.  Dooobrze, że jesteś!
    Podziękowali 2Rejczel Quintana
  • Jestem, pamiętam ale też będę z forum znikać, więc proszę o znalezienie zastępstwa za mnie. Będę się modlić dopóki ktoś się nie znajdzie. 
  • Dobrze @uJa
    Westchnij aktem strzelistym codzien by ktoś nowy sie zdecydował za Ciebie wejsc! Niewiem co to za kryzys nastał...
  • Mogę dołączyć?
    Podziękowali 1Pipijo
  • Tak!
    Skontaktuje sie z @uJa i może od jutra już będziesz mogła startować z jeszcze tajemnicą 4 radosną:  - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji; niebawem nowa rozpiska.
    Chwała Panu, cieszę się, że przyszłaś do nas:) 
  • @mmaj333 zaczynasz od jutra 4 radosną, uJa już mnie poinformowała. Potwierdź i startujesz :)
  • Dziękuję za przyjęcie do róży :)
  • Btw chyba nie jest to przypadek, ale w tym miesiącu kontynuuję jeszcze 4 tajemnice radosną z poprzedniej róży za mężów nie z tego forum (niestety posypała się, wykruszył się dziewczyny) i czekałam czy pojawi się na forum jakies wolne miejsce w dowolnej róży za mężów. I to jeszcze trafiłam na swoją tajemnicę zupełnie nieświadomie
  • Ach te przypadki... ;)
  • MARZEC 2021

    Modlitwy początkowe -  @palusia

    Tajemnice Radosne
    1.  @palusia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Pipijo ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @beabea - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @September - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @mmaj333 ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @balbi   - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @czekolada  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Sonia ;  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @mysikrolica - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Katarzyna - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @monika5 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Quintana - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Gosia5   - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Elf77  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @matuleczka - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @WandaB -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @siostraKasik - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @zoia - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Bambidu ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Rejczel ; - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



    Szczęść Boże, witamy w naszym bukiecie @mmaj333 ;wspaniale, że znalazła swoje miejsce :)
    Bogu dziękuję też ja, że daje mi takie doświadczenie prowadzenia róży, mam nadzieję, że to zaowocuje, że w przyszłości założę taką na nowym miejscu zamieszkania jeśli taka będzie Jego wola.
    Podziękujcie i ruszamy! 


  • U mnie kształtuje się róża za mężów . Jak będzie odpowiednia ilość chętnych , to będę się z Wami żegnać .... smutno, ale im więcej takich róż tym lepiej dla mężów . 
    Ta róża , to najpiękniejsza rzecz jaką zaczęłam tuż Wami ,kochane żony , już dobre parę lat temu . Dziękuję za waszą obecność i modlitwę. Póki co jestem tu jeszcze w marcu ...
    westchnijcie , o tą nową różę 
    Podziękowali 2zoia Pipijo
  • Już mamy 17 osób !!! w pięć godzin więc pewnie rusza ta róża 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.