Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciekawe miejsca do zobaczenia w Twojej okolicy

Postanowiłem wykorzystać fakt, że zdalną pracę mogę robić z każdego miejsca i jak się tylko zrobi ciepło w momentach, kiedy nie mam mamy pod opieką, chce wziąć motocykl i poznawać Polskę, bo mam masę białych plam.  Przejeżdżam w punkt na trzy cztery dni, zwiedzam popołudniami i lecę w nowe miejsce. Jestem na etapie grubego planowania.

I teraz prośba do Was, co w waszej okolicy (powiat, województwo) jest absolutnie konieczne do zobaczenia. I gdzie dobrze by było się zatrzymać, by być w miarę centralnym miejscu by pozwiedzać te punkty.

Lubię zwiedzać obiekty związane z techniką np. huta, młyn itp, lubię zwiedzać zamki, starówki, pałace, kościoły, fajne galerie. Rzeczy nietypowe, zupełnie inne niż wszędzie. Coś charakterystycznego dla danego miasta, wartego zobaczenia.
Ale generalnie i atrakcje typu wieża widokowa czy piękne obszary natury.

Jeżeli macie chwilę, to będę wdzięczny za namiary. Z wyróżnieniem co koniecznie trzeba zobaczyć ;)

Obszary które odpadają, bo z grubsza znam: małopolskie, świętokrzyskie, Warszawa, 
Trójmiasto, Kaszuby, Wrocław.
Podziękowali 1wiesia

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.