Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Twistcar problem z montażem...

Ktoś wie jak zamontować kierownicę w Twistcar? Ktoś miał z tym problem? Próbujemy  od godziny i nijak .... A mały od godziny ryczy....

Komentarz

  • Miliwiju miała takie urządzenie, może spróbuj na fb do niej napisać?
    Podziękowali 1aga---p
  • Udo się chociaż kierownica przy większym obciążeniu się przesuwa.
  • Bo to musi być specjalny klucz, taki rurowy, przedłużany. Parę złotych kosztuje.
  • Ojenyy mysmy 2 lata temu w wigilie 3 skladali.. wlasciwie to mąż..ubaw po pachy.. a dzieci czekaly.. wspolczuje i..powodzenia... ;-)
    Podziękowali 1aga---p
  • A teraz jak się kłócą o kolejkę na jeżdżenie....OMG.... Ogłuchnę!!
    Podziękowali 1gabriela
  • Mieszkalabys blizej to bym mogla lozyczyc 3.. u nas lubia tym jezdzic ale racxej po domu.. m.. nie lubi jak jezdza... no i musialabym kolka odczyscic bo dywany wyprane a latem po ulicy jezdzili ;-) 
  • Ja z premedytacją kupiłam jeden. Dom mały. Znudzą się w końcu i będzie spokój. Może wtedy solenizant się dopchał do prezentu.
  • Ja tez chcialam 1... a m . Nagle wtedy ze 3 bo sie pokloca i byl kod od uja... ale powiem Ci ze to byl przebij i dziewczyny lubily i kto przychkdzil w gosci to bez przerwy na tym... 
    Podziękowali 1aga---p
  • nasz sie drugi raz połamał i siedzi na strychu i czeka aż dokupię części, a one wciaż o nim pamiętają, to dobra zabawka była :)

    Podziękowali 1aga---p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.