Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek filmowy

edytowano styczeń 2021 w Ogólna
Moze tutaj sobie porozmawiamy spokojnie o filmach, aktorach i aktorkach? 
«13

Komentarz

  • Zaraz...na czym to stanęło? Na Bondzie!
  • Ja uwielbiam Liam Neeson.
  • Oooooo ja też! W Rob Roy'u z Jessica Lange był mmmmmmm ale i teraz jest zabójczy.
  • Mój ulubiony to Sean Penn. Uwielbiam go w Mystic River, świetny w rolach twardzieli, hultajów.
  • Rejczel powiedział(a):
    Mój ulubiony to Sean Penn. Uwielbiam go w Mystic River, świetny w rolach twardzieli, hultajów.
    Też go uwielbiam. 
  • Noooo, dokładnie!
  • moj maz oglada filmyz serii Bond, wiec I ja tez, ale dopiero jak zaangazowali Craiga to da sie to ogladac, nawet fajnie sie oglada. Juz po nosie widac, ze nie raz dostal :) Ci poprzedni, to nie wiadomo bylo czy to film akcji, fantasy czy komedia. 
    Podziękowali 2Rogalikowa Aneta
  • Ja żadnych Bondów nie oglądam, nie lubię takich filmów. Ale gorąco polecam seriale BBC  - są śwetnie zrobione i zagrane.
  • edytowano styczeń 2021
    Tutaj filmik na którym Matt Damon i Julianne Moore odpowiadają na najczęściej wpisywane w google "wyszukiwania" na ich temat ;) 
  • A ja znowu nie lubię craiga ani tych nowych Bondów. Zrobił się kolejny film zabili go i uciekł.

    Bondy przed nim to zawsze był elegancki facet, piękne kobiety, lekki dowcip, Bond wychodzący z oceanu w wyprasowanym garniturze i akcja z przymrużeniem oka. Taka bajka. Coś co ten film wyróżniało.

    Bodajże w ostatnim był taki krótki element a Meksyku, wali się budynek, a on spada na sofę. Niestety tylko fragment taki był. Reszta próbowanie robienia poważnego filmu z niepoważnego filmu.
    Podziękowali 2wiesia Kaika
  • Anthony Hopkins jest rewelacyjny w Cienistej Dolinie
    Podziękowali 1madzikg
  • Aszna powiedział(a):
    Anthony Hopkins jest rewelacyjny w Cienistej Dolinie
    i Okruchach dnia
    Podziękowali 2Aszna Rogalikowa
  • Kto widział Cząstki Kobiety? Netflix owski, wiem, pfu i be. Ale jestem ciekawa Waszych wrażen. 
  • Dorotak powiedział(a):
    Kto widział Cząstki Kobiety? Netflix owski, wiem, pfu i be. Ale jestem ciekawa Waszych wrażen. 
    Ja widziałam. trudny temat ..pięknie poprowadzona rola głównej bohaterki ..trudno oceniać etapy jej postawy, bo kobiety w takich sytuacjach reagują bardzo przeróżnie.. w realnym życiu też nie bardzo się nad sobą panują
    Bohater od początku był dla mnie postacią trochę komiczna 
    Podziękowali 1Dorotak
  • No właśnie z jednej strony trochę widać różnice w przeżywaniu żałoby u niej i u niego. A  z drugiej, jakie to przedstawienie faceta? Ona ma biuro, do którego wraca, chodzi na obcasiku, te gadki matki o siłę itp.  On taki sobie zarośnięty robol, trochę prostak wręcz, żałobę przeżywa płacząc, krzycząc, mówiąc do córki. No nie to co jej bogate przeżycia wewnętrzne, nie? 
    Mam mieszane uczucia. Chociaz rola Kirby genialna. Już w The Crown była świetna. 
    Podziękowali 1asiao
  • edytowano styczeń 2021
    Tak aktorka piękna i utalentowana.

  • O tak, Dorota jest mocny. Trener w "Boisku bezdomnych", dobry film swoją drogą. 
  • Dorotak powiedział(a):
    No właśnie z jednej strony trochę widać różnice w przeżywaniu żałoby u niej i u niego. A  z drugiej, jakie to przedstawienie faceta? Ona ma biuro, do którego wraca, chodzi na obcasiku, te gadki matki o siłę itp.  On taki sobie zarośnięty robol, trochę prostak wręcz, żałobę przeżywa płacząc, krzycząc, mówiąc do córki. No nie to co jej bogate przeżycia wewnętrzne, nie? 
    Mam mieszane uczucia. Chociaz rola Kirby genialna. Już w The Crown była świetna. 
    Dla mnie postać jako partnera była komiczna ..on chyba liczył, że dziecko go zaaktywizuje, ogarnie? Nie wiem jak to nazwać. Zdaje się był częściowo jej  utrzymankiem i matka też tam sponsorowała ..ale ostatecznie dał się spłacić 
    .bez komentarza 

  • A ,,Gambit Królowej'' oglądaliście? 
  • My ostatnio Hannibala oglądamy, został nam jeszcze prequel prequela. Mocne filmy, ale nie zestarzały się jeszcze :) mówicie, że warto Hopkinsa gdzie indziej zobaczyć. 
  • Triera chciałabym coś zobaczyć, bo po genialnej Melancholii najgłośniej było o Nimfomance, a ta tematyka jakoś srednio...

  • beatak powiedział(a):
    A ,,Gambit Królowej'' oglądaliście? 
    Tak.Super..ale wątki miłosne bezsensu 
    Podziękowali 2Hope Kasik
  • @Tomasz i Ewa chodzi o "Snajpera" z Bradleyem Cooperem? Widziałam, ciężki i taki prawdziwy....
  • Bradley też się niestety ostrzyknal :|
  • Joker jest wstrząsający. Daje do myślenia.
  • Black Hawk Down - uwielbiam. Wstyd przyznać ile razy oglądałam  ;) To moje główne źródło wojskowej terminologii angielskiej, dodatkowo kupiłam sobie jeszcze kilka słowników, bo tłumaczenie, które miałam mi się nie podobało, więc zrobiłam sobie własne 
  • edytowano styczeń 2021
    Michael Madsen mi się tam podobał, choć w życiu to ponoć straszny dupek

    Edit: oh nie! Michael forgive me! To był Tom Sizemore, nie Madsen, ten prywatnie dupek, a w filmie ok
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    To tak, jak ten domek Jacka Triera. Rezyser bezczelnie pyta, po wafla to ogladales kolego?

    T
    Po cholerę oglądałam - miałam tak po Pianistce. Izabelle Hupert świetna, ale film ciężki 
  • Na Netflix polecam the perfect day, dzieje się na Bałkanach.
    Fajny humor wpleciony w obyczajowy film, który pokazuje bałkański kocioł. Mimo wszystko film pozytywny.
    Wczoraj oglądałem przemytnika clinta eastwooda. Przyjemny film na wieczór, oczywiście z przesłaniem. Niesamowite, że gość w tym wieku na zarówno pomysły jak i chęć grania :)
    Podziękowali 2Gloria Aneta
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.