Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SZCZEPIENIA czyli rosyjska ruletka

1234235237239240244

Komentarz

  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    palusia powiedział(a):
    A będziesz rzucał tymi samymi "argumentami" co Klarcia, czy chcesz dyskutować?
    Wasze „argumenty” są na poziomie chipów 5G w szczepionkach. 

    T
    A, czyli to samo co Klarcia. To nawet nie komentuję.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    To, że czasem aborcji towarzyszy vaserektomia nie oznacza, że „ludzi na szczepionki pobiera się przez CC”. Czego tutaj nie rozumiecie?

    T

    A cóż to za nowa procedura medyczna? Się nie zetknęłam dotąd.

  • MamaRyba powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    To, że czasem aborcji towarzyszy histerektomia nie oznacza, że „ludzi na szczepionki pobiera się przez CC”. Czego tutaj nie rozumiecie?

    T
    Nie napisałam, że "ludzi na szczepionki pobiera się przez CC". Pisałam, że było 45 przypadków morderstw poprzez "aborcję przez cesarskie cięcie" w 2013 w Stanach.  Akurat do produkcji linii komórkowej Walvax-2 użyto metody "water bag".
    Tutaj więcej: 
    https://vaccine.guide/vaccine-ingredients/aborted-fetal-cell-dna/characteristics-of-a-new-human-diploid-cell-line-walvax-2-and-its-suitability-as-a-candidate-for-vaccine-production/
    Właśnie o tym chciałam podyskutować, ale merytorycznie. Także dzięki. Zastanawiałam się, jak jest możliwe, żeby tą metodą urodzić dziecko, nawet jeśli jest małych rozmiarów. Przecież nie da się poronić z pewnością, że będzie "Water bag". Więc albo tych sztucznych poronień była cała masa- i ileś się "udało", albo...? Jednak cesarki? Chociaż wydaje się to absurdalne, biorąc pod uwagę, że właśnie Walvax2 powstało, bo "pani już miała wcześniej CC i już nie chciała". Dziurę mniejszą w brzuchu by robili? Chyba, że ją przekonali, że na początku ciąży brzuch tak nie zdąży się rozszerzyć, więc rana tak nie boli? 
  • Wanda jest odwrotnie.W 23 tc dzieci zazwyczaj rodza sie z oznakami zycia i to jest wlasnie problem podczas aborcji. Zywe dziecko podczas takiego zabiegu to dla matki podwojna trauma 
  • W Chinach są odstawiane różne brewerie. Robi się też eksperymenty na dzieciach.
    Jednak, nikt by od nich nie kupił linii komórkowej pozyskanej podczas opisanego zabiegu.
  • @MamaRyba też mi się coś obiło w tym artykule z Chinami, ale raczej coś, że planują używać tej linii do produkcji szczepionek dla Chin. Były chyba dwie wymienione choroby, ale nazwy nic mi nie mówiły. Jednak Walvax2 to linia komórkowa całkowicie zdrowego dziecka, teraz celem będzie wytwarzanie na tej linii szczepionki. W każdym razie jakbyś trafiła na inf.że ta linia jest z Chin to nie pogardzę. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Zastanawiam się - jak to jest, że niby ludzie nie chcą się szczepić, a we wszystkich mediach pokazują, jaka jest wojna o dostęp do szczepionki.
  • @Klarcia no przecież mówiono że stworzą emocjonalne zapotrzebowanie na szczepienie. 
  • @MamaRyba co Ty tu jakiś naukowy "bełkot" wrzucasz? Klarcia wie lepiej bo jej Goździkowa powiedziała ;-)

    ps najlepszy jest ten ethical agreement. Można kogoś zabić i złożyć etyczną zgodę....
    Podziękowali 1palusia
  • "from the donator"...  :'(
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Aneczka08 powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Wanda powiedział(a):
    a skąd wiadomo, ze te komórki pobrano od jeszcze żywych dzieci? Oststnio ktos mnie zapytał 

    Nie pobrano ich od jeszcze żywych dzieci - to są piramidalne bzdury. Zresztą, tamtych komórek już dawno nie ma - pozostała tylko linia komórkowa.
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1972015649605627&id=100003916347728

    To sobie poczytaj czy to takie bzdury. Całość w linku fragment nizej


    „Znieczulenie zakłócałoby komórki”

    Co za bełkot i piramidalne bzdury. Aborcja przez cesarskie cięcie??? Tego nawet PP by nie wymyślił. Co za debil to wymyślił?

    T


    A jak myślisz odbywa się aborcja np w 20 tygodniu ciąży? Przecież są wykonywane,  
  • @Wanda jesli jest porod przedeczesny to w 23 tc dziecko zazwyczaj rodzi sie zywe i jest w stanie przezyc poza organizmam matki bez pomocy medycznej do 6 godzin. W 24 tc do 10 godzin. Bez respiratora.

    Udaje sie niestety uratowac tylko kilkanascie procent dzieci ( ale coraz wiecej) z 23 tc z uwagi na to, ze z czasem pojawiaja sie komplikacje. Jedno dziecko umrze po kilku minutach, kilku godzinach, inne kilku dniach a jeszcze inne po 2 miesiacach ale wiekszosc z z nich rodzi sie zywe. Martwe dzieci z 23 tc rodza sie rzadko.
    Inaczej jest podczas aborcji. Czutalam w poczekalni chyba w WO, ze podczas aborcji zeby tak duzy płód jakim jedt dziecko w 22 czy 23tc urodzilo sie martwe trzeba przec a później nie przec zeby zmarlo przed porodem. Nie zawsze sie to udaje i to jest dla takiej matki dodatkowa trauma jak ono przezyje ( nawet na kilka minut) aborcję.
  • Czyli nie ma sensu robic cc bo przy porodach sn dzieci z 23 tc ale nawet z 20, 21 tc rodza sie zywe. Medycyna potrafi utrzymac przy zyciu dzis dzieci urodzone po 22 tc. I chodzi nie tylko o to ze sie zywe urodzi ale glownie o pozniejsze komplikacje ktore pogarszaja stan zdrowia 
  • Weźcie pod uwagę, że często kobiety które mają wskazania do CC nie mogą mieć aborcji (bądź wywołania porodu martwego dziecka) takiego dużego dziecka w drodze porodu naturalnego , z tych samych powodów dla których nie rodzą naturalnie.
  • edytowano styczeń 2021
    Wanda napisalas ze tylko 10 procent w 23 tc rodzi sie zywe. Ja rozumiem ze nie jestes w temacie. Wiedza jest bardzo uboga ludzi ktorzy nie przezyli porodu skrajnie przedwczesnego i jest to zrozumiale. Po prostu pomylilas ile rodzi sie zywych a ile przezyje do wypisu do domu czyli musi przezyc okolo 4- 5 miesiecy pobytu w szpitalu czyli mniej wiecej tyle ile brakuje do 40 tc. Tak wtedy rzeczywiscie przezyje juz niewielu z tej grupy bo reszta umrze wczesniej na roznych etapach.

    Dodatkowo dzieje sie tez tak dlatego, ze w Polsce i na swiecie sa procedury zeby dzieci z 22 i 23 tc mialy tylko opieke paliatywna ( czyli tylko respirator, inkubator, leki przeciwbolowe i jedzenie ale np bez lekow na prace serca, cisnienie krwi, bez przetaczania krwi, bez operacji a one bez tego zazwyczaj nie przezyja gdy sa bardzo chore) chyba ze istnieja czynniki poprawiajace rokowanie lub wyrazne stanowisko rodziców.
    Czyli inaczej mowiac dzieciom urodzonym ponizej 24 tc w zlym stanie pozwala sie na smierc bo utrzymanie ich przy zyciu oznacza dla nich terapie uporczywa ale da sie to zrobic ale ogromnym kosztem dla tych dzieci. 
  • edytowano styczeń 2021
    .
  • Przezyc aborcje jeest to co innego co przezyc porod przedwczesny. Roznica jest taka ze podczas aborcji dba sie o to zeby dziecko urodzilo sie martwe.
  • M_Monia powiedział(a):
    Czyli nie ma sensu robic cc bo przy porodach sn dzieci z 23 tc ale nawet z 20, 21 tc rodza sie zywe. Medycyna potrafi utrzymac przy zyciu dzis dzieci urodzone po 22 tc. I chodzi nie tylko o to ze sie zywe urodzi ale glownie o pozniejsze komplikacje ktore pogarszaja stan zdrowia 
    Ale tutaj mowa o liniach komórkowych, które są pobierane około 14-18 TC jeśli dobrze pamiętam. A nie 23. I skoro mowa o "Water bag", to że 1/ ma przeżyć 2/ być w worku owodniowym. 

    Wydaje mi się, że drogami rodnymi mało prawdopodobne, żeby dzieci tak się rodziły na zamówienie. 
  • edytowano styczeń 2021
    Kopia
  • Ktos napisal ze w 23 tc tylko 10procent rodzi sie zywych to sprostowalam. Nie wiem czy dzieci w 14-18 tc moga urodzic sie zywe, ale w 23 a nawet wczesniej w 20 tc zazwyczaj rodza sie zywe. Tylko tych z 20 tc nie potrafimy jeszcze utrzymac przy zyciu.
  • edytowano styczeń 2021
    po drugiej dawce pojawia się zatorowość płucna, koleżanka żony w szpitalu  lekarka własnie wylądowała na Szaserów, pozostali lekarze po drugiej dawce mają pełnoobjawowy zestaw covida, gorączka, ból głowy totalne osłabienie. 
  • Myślę, że generalizacja jest nieuzasadniona.
  • skoro piszę to ja, fan szczepień i wróg foliarzy to można się już zacząć  na poważnie bać
  • Bać się? Dlaczego? Toż "szczepionka" nikogo nie atakuje. Trzeba iść, ramię nadstawić. Dobrowolnie.
  • Prayboy powiedział(a):
    po drugiej dawce pojawia się zatorowość płucna, koleżanka żony w szpitalu  lekarka własnie wylądowała na Szaserów, pozostali lekarze po drugiej dawce mają pełnoobjawowy zestaw covida, gorączka, ból głowy totalne osłabienie. 

    ciekawa jetem czy w bazie NOP tę zatorowość ujmą, szczerze wątpię. Wysypu gorączek i bólu głowy też w rejestrze nie widzę.
  • to nie jest żaden nop
  • Katarzyna powiedział(a):
    Bać się? Dlaczego? Toż "szczepionka" nikogo nie atakuje. Trzeba iść, ramię nadstawić. Dobrowolnie.
    bać się tych którzy moga dusżę zatracić w piekle nadchodzi ich czas, szczepionka to pikuś
  • Prayboy powiedział(a):
    to nie jest żaden nop
    A co wg Ciebie?
  • edytowano styczeń 2021
    to jest wirus, w tej szczepionce jest wirus - to działąnie wirusa
  • Artysta. 
    Podziękowali 1Pioszo54
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.