Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam do oddania - 2

12357

Komentarz

  • Ktoś chętny na szczotkę do włosów z włosiem dzika? Z Rosmana, tylko odpakowana, nieużywana.
  • Polly powiedział(a):
    Ktoś chętny na szczotkę do włosów z włosiem dzika? Z Rosmana, tylko odpakowana, nieużywana.
    Dla dzieci  czy  dla dorosłych? 
  • @ Bea, poproszę adres na pv
  • Mam do oddania biustonosz Triumph Lace Sensation W rozmiar 75 G.
    Kilka razy założony, ale się nie polubiliśmy.
  • groszek powiedział(a):
    @zapominajka, jeśli aktualny ten biustonosz to ja chętnie 
    Jest Twoj
  • Moja koleżanka ma do oddania szafę i łóżko dziecięce z materacem do oddania. Banino okolice Trójmiasta. Materac 160*70.  Chętnym prześlę zdjęcie
  • edytowano luty 2021
    Czy komuś się przyda?
    Die neue Gelbe Praktyczna gramatyka języka Niemieckiego plus Testheft
    em Abschlusskurs podręcznik i ćwiczenia
    Mit Erfolg zur Mittelstufenprufung książka i ćwiczenia
    Sprawdź czy potrafisz język niemiecki ponad 150 ćwiczeń
    Deutsch Grammatik uben fur die Prufung

    El Cronometro Nivel B2

    Fiszki Język Angielski poziom 4

    część ćwiczeń rozwiązana ołowkiem
  • Niemiecki chętnie. A poziom 4. Z angielskiego to jaki? Bo może też.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Niemiecki chętnie. A poziom 4. Z angielskiego to jaki? Bo może też.
    W opisie jest ze średnio zaawansowany

    Podziękowali 1Skatarzyna
  • To poproszę.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    To poproszę.
    Prv
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Ktoś chciał kasety do odtwarzacza. Ma takie z muzyką. Mój brat chyba je trzymał z sentymentu
  • Została ksiazka
    El Cronometro Nivel B2
  • A moze ktos sie jeszcze nie pozbyl a chce dvd i vcd ..? My nie mamy anteny - choc forsuje... mamy netflix ale tam nie znajduje takich klasykow jak titanic czy hook... czy nawet bardziej niszowe male ksiezniczki etc. Dla dzieci.. no i jedziemy na tym dvd ale znaja na pamiec te co mamy... mamy sporo, glownie jednak bajki.. mielismy troche na dysku zewnetrznym ale szlag go trafil.. 
  • @MAFJa lada moment będę robić przegląd DVD wiec chętnie oddam komuś komu się przyda  niż wyrzuce
    Podziękowali 2AgaMaria MAFJa
  • Mam do oddania fotelik do karmienia IKEA z tacką, to chyba antiloop, jest też pompowana wkładka z pokrowcem oraz komplet pościeli w samochodziki poszewka na poduszke i kołdrę 60x120.
    Fotelik do odbioru w Warszawie.
  • mamababcia powiedział(a):
    Ktoś chciał kasety do odtwarzacza. Ma takie z muzyką. Mój brat chyba je trzymał z sentymentu
    My słuchamy.

  • Ok. Może nie teraz ci dostarczę, ale nie wyrzucimy. Dzisiaj pogrzeb i wracamy do domu. Jak tu będę następnym razem,  zapakuję i wyślę.  Nie zapomnij podać adresu.
  • @blaekie czy aktualne?
  • Tak, jak najbardziej
  • Mam do oddania kombinezon jak w tym ogłoszeniu: https://m.olx.pl/oferta/kombinezon-dla-dziewczynki-rozm-92-2-lata-decathlon-CID88-IDIwz84.html ;

    Tylko rozmiar na 18 miesięcy.

    Raczej cienki, nie na obecne mrozy. Przyda się komuś?
    Podziękowali 1Bridget
  • Mam do oddania ubranka dziewczęce w rozmiarze 86. Komu?
  • Mam kilka gier i puzzli w stanie wystarczającym do grania choć niektóre, szczególnie pudełka, widać ze już swoje przeszły. Wiek raczej tak do 8 max 10 są warcaby, Chińczyk, zestaw 35 gier, domino, gra o miłosierdziu. Jak skończę przegląd gier to pewnie jeszcze coś dołożę
    chetnie wysłaliby w jedno miejsce
  • zapominajka powiedział(a):
    Mam kilka gier i puzzli w stanie wystarczającym do grania choć niektóre, szczególnie pudełka, widać ze już swoje przeszły. Wiek raczej tak do 8 max 10 są warcaby, Chińczyk, zestaw 35 gier, domino, gra o miłosierdziu. Jak skończę przegląd gier to pewnie jeszcze coś dołożę
    chetnie wysłaliby w jedno miejsce
    Już zajęte
  • blaekie powiedział(a):
    Mam do oddania ubranka dziewczęce w rozmiarze 86. Komu?
    Upnę sobie. Potrzebuje ktoś?
  • edytowano luty 2021
    @blaekie, jeśli nikt się nie zgłasza, to ja wezmę na zapas. Ale to jeśli faktycznie nikt teraz nie potrzebuje.

    E: Teraz inny temat na tapecie, może jeszcze ktoś się odezwie ;)
    Podziękowali 1blaekie
  • @Bea, jeśli ie ma nikogo bardziej potrzebujacego to chętnie.
  • Hope powiedział(a):
    Mam do oddania kombinezon jak w tym ogłoszeniu: https://m.olx.pl/oferta/kombinezon-dla-dziewczynki-rozm-92-2-lata-decathlon-CID88-IDIwz84.html ;

    Tylko rozmiar na 18 miesięcy.

    Raczej cienki, nie na obecne mrozy. Przyda się komuś?
    Napisalam priv. 
    Podziękowali 1Hope
  • edytowano luty 2021
    Mam do oddania kosmetyki - balsamy do ciała i scub. Użyte po 1 razie. Za dużo tego dla mnie.
    E: próbuje wrzucić zdjęcie, ale oczywiście nie wiem jak

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.