Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

16791112

Komentarz

  • edytowano styczeń 2021
    Klocki morphun konstrukcyjne duze pudlo i gra Carcassonne big box
    Jeśli ktoś chce , to na priv 
  • Jaka cena za grę? zapytam synów.
  • @matka6 jakbyś zrobiła zdjęcie tych gier z którymi się żegnasz to ja bym bardzo chętnie zobaczyła! Mamy sporo i ciągle nam mało :)
  • @Dudus- muszę sprawdzić kompletność,  a to zajmie trochę czasu i dam znać 
    Podziękowali 1Dudus
  • Ksiazki: Dzienniczek cwaniaczka- kilka książek,  Gorzka czekolada,i inne opowiadania o sprawach ważnych., 
    Seria książek o piłkarzach, np. RONALDO, IBRA,MESSI. Barcelona,  i dla dorosłych: Ojciec  chrzestny, SELF REG, Niebo w kolorze popiołu  s. B. Bauman, 
    JEZUS MARTIN SJ.

  • groszek powiedział(a):
    Nowe spodnie męskie trekkingowe z Decathlonu, rozmiar xl(46), kolor szary węgiel/czarny
    https://www.decathlon.pl/p/spodnie-trekkingowe-2w1-trek-500-m-skie/_/R-p-192275?mc=8501895

    za ile?
  • Dla jakiego wieku? Jaka cena? Jakie koszty wysylki @jukaa?
    Wstepnie rezerwuje
  • Dla 13 latki
  • Chętnie sprzedam Anatomię Bochenka 5 tomów 
    Naderwana obwoluta w 2 tomie
    trochę popodkreślane ołówkiem
    300 zl
  • @Dudus- Upadek Rzymu - nówka nie otwarta,   Scooby Doo - posklejana  plansza; 

    Resztę będę przeglądać 
  • @matka6 Upadek Rzymu mnie interesuje, po ile? 
    Podziękowali 1matka6
  • Monopoly cheaters editions,
    Kamelot
    Wehikuł czasu

    Quiz przyroda i geografia Polski
       
  • edytowano luty 2021
    Laktator Canpol babies easy start 
    Potrzebuje jednej małej części. Takiej zassawki. Może ktoś ma zepsuty i chce sprzedać. Nie mogę nigdzie znaleźć części zamiennych.
  • matka6 powiedział(a):
    Monopoly cheaters editions,
    Kamelot
    Wehikuł czasu

    Quiz przyroda i geografia Polski
       

    Kamelot wolny? to ten taki drewniany zamek?
  • Tak i dwie figurki, które do siebie zdążają 
  • aga---p powiedział(a):
    Laktator Canpol babies easy start 
    Potrzebuje jednej małej części. Takiej zassawki. Może ktoś ma zepsuty i chce sprzedać. Nie mogę nigdzie znaleźć części zamiennych.
    @aga---p u nas w sklepach dla dzieci są różne części zamienne. Wyślij mi zdjęcie to sprawdzę czy mają. 
    Podziękowali 1aga---p
  • matka6 powiedział(a):
    Tak i dwie figurki, które do siebie zdążają 

    to ja bym chciała :) w jakiej cenie? co masz jeszcze z planszówek?
  • Wymieniłam wyżej.  Jutro sprawdzę tego kamelota , czy wszystko ma i na priv się zgadamy 
  • matka6 powiedział(a):
    Wymieniłam wyżej.  Jutro sprawdzę tego kamelota , czy wszystko ma i na priv się zgadamy 

    ok to ja kamelota i carcassone jak jeszcze jest :) tylko ceny niech poznam:)


  • Sprzedam nowe zestawy, każdy za 60 + kw
  • Mam sporo rzeczy dziecięcych na wydanie, od małych z jakich wyrósł mój najmłodszy(czyli do ok 68, część 74) ale też większych, do ok 104 chłopięce w 99% nie przebierane - w sensie że część bardzo dobry stan, aż do stanu kiepskiego, nie mam siły ani czasu przebierać opisywać, segregować. (Te większe to zazwyczaj dostane i są takie ilości że zostawiłam dla małego część i reszta nie ma co leżeć i miejsce zajmować) Trochę żal wrzucić do pojemnika na odzież, ale jak nie znajdzie się jakiś pomysł na wydanie całości to tak się ostatecznie stanie... Przyjmę pomysł co mogę zrobić z takim zbiorem, mogę nawet wysłać, nawet na mój koszt jeśli komuś się przyda, nie wiem...
  • Wyprzedajemy bibiloteczkę albumy do zdjec ponizej
    ceny do ustalenia
    https://photos.app.goo.gl/wHd5avPnhyw7FQGS9
    https://photos.app.goo.gl/XUUWpH4oZtkDsgzU6
  • Ogródek  w twoim oknie  jaka cena i czy to jest tak jak sugerują  ilustracje  poradnik tak jakby ogrodniczy 
  • @zapominajka ja byłabym chetna na dzikie stwory
  • Mamy do sprzedania:
    1. Klapki basenowe, rozmiar 39-40 x 2, 41-42 x 1, po 8 zł + KW, całość za 20zł + KW
    2. Buty zimowe - Decathlon zimowe chłopięce, rozmiar 40, cena 45zł + KW

    3. Zimowe chłopięce, rozmiar 40, cena 45zł + KW, ewentualnie obie pary za 80zł + KW

  • Mam do sprzedania książkę  Emiliena Tardifa "W ogniu miłości", stan bardzo dobry, 15zł + kw

  • Oraz "Wielbię, więc żyję. Przemienieni mocą uwielbienia" Alain Dumont
    stan bardzo dobry, 15zł + kw

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.