Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

poród za granicą

Moja koleżanka jest doulą i szuka kobiet, które rodziły za granicą, aby opowiedziały w rozmowie online o swoich doświadczeniach.
Oto fragment jej prośby:
"Poszukuję takich Kobiet do rozmowy online o tym, jak się rodzi w innych krajach, o kulturze okołoporodowej, o tradycjach itp. zapraszam do kontaktu. Jestem doulą i chcę pokazywać poród w różnych kulturach i krajach."
Jeśli macie takie doświadczenie lub znacie kogoś takiego, poproszę o kontakt na priv, gdzie przekażę dane kontaktowe Ani. To wierząca oraz bardzo miła i ciepła osoba.
Z góry dziękuję :)

Komentarz

  • Ja dwójkę dzieci rodziłam w domu narodzin w Szwajcarii. Mogę pogadać na ten temat.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Dublin, szpital- chętnie porozmawiam
    Podziękowali 1Gosia5
  • 4 dzieci w Szwajcarii ( 2 w domu narodzin i 2 w domu). Mogę porozmawiać.
  • Wow, dziewczyny, a możecie też tu napisać? Bardzo jestem ciekawa jak to wygląda na świecie. 
    Podziękowali 1Bonafides
  • @Mle, mogę Ci podesłać potem link do tych rozmów.
    Podziękowali 1Mle
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Mle, mogę Ci podesłać potem link do tych rozmów.
    Super, bardzo chętnie posłucham  :)
    Podziękowali 1Gosia5
  • U nas, wszyskie trzy córki w Szkocji, pierwsza w szpitalu akademickim w Edynburgu- nie polecam -:) reszta w Livingston, bardzo dobre wspomnienia, pomimo traumatycznego ostatniego porodu. Tez chetnie porozmawiam-:) pozdawiam Ania.
    Podziękowali 1Gosia5
  • moja czworka w szpitalu uniwersteckim w Wiedniu :). Mogę się podzielić doświadczeniem :)
    Podziękowali 1Gosia5
  • Projekt Ani już ruszył. Na razie tylko na FB, ale może te rozmowy będą później na stronie. Dotychczas były Dania, Stany, Meksyk i Niemcy, a teraz będzie Szkocja. Zachęcam :)
    https://www.facebook.com/doulaaniakalbarczyk/videos/?ref=page_internal
  • Świetne te rozmowy, słuchałam na razie o Meksyku, nie mogłam się oderwać.
    Podziękowali 1Gosia5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.