Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Żegnajcie nam, przyłbice

edytowano luty 2021 w Ogólna
«13456719

Komentarz

  • O, to i nikab pewnie zakazany...
  • @Katarzyna, pod spodem maseczka ;)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Będziemy zamawiać maseczki dziergane na szydełku  B)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Już nigdy nie wyjdę z domu?
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Już nigdy nie wyjdę z domu?
    Zrobię Ci maseczkę na drutach jakimś bardzo ażurowym ściegiem. Chcesz?
  • Katarzyna powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    Już nigdy nie wyjdę z domu?
    Zrobię Ci maseczkę na drutach jakimś bardzo ażurowym ściegiem. Chcesz?
     Wszechstronnie uzdolnionaś :)
    Podziękowali 1Isako
  • JA kupuję na allegro tanie lniane cienkie maseczki, rewelacja, naprawdę można normalnie oddychać.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Mozesz podac link, @Zuzapola
    Podziękowali 3Elf77 Zuzapola AleksandraB
  • Ja naprawdę nie mogę chodzić w masce. Póki nie ma orzecznictwa po zmianach przepisów - szyję z firanki.
  • Mnie nawet okulary drażnią. Nic na twarzy.
  • edytowano luty 2021
    Tylko warto prosić o luźniejsze gumki, raz przyszły dobre, raz trochę za ciasne i trafiły do dzieci.
    @Sarcella
    Podziękowali 3In Spe Joannna Sarcella
  • https://allegro.pl/oferta/maseczka-przewiewna-na-twarz-latwe-oddychanie-13-9197871717 a ja polecam takie, są świetnie, są z takiej siateczki jak bielizna i jak nie ma nic za nią to widac jak prześwituje, ale jak cis jest pod nią czyli np jak założyć się na twarz wygląda jak czarna zabudowana prawidłową maseczka. 
    Podziękowali 2Joannna Klarcia
  • Czy są tu okularnicy że sposobami sprawdzonymi żeby maska nie parowała?
  • Izka powiedział(a):
    Czy są tu okularnicy że sposobami sprawdzonymi żeby maska nie parowała?
    Nie nosić okularów.
  • U problem :)
  • edytowano luty 2021
    Zrobić sobie coś takiego i oddychać ustami przez lekko uchylone maseczki :D

    (edit: zawsze jak widzę tego pana mam skojarzenie z Ciasteczko wym Potworem ;) )
    Podziękowali 2maliwiju palusia
  • Katarzyna powiedział(a):
    O, to i nikab pewnie zakazany...
    Chyba nie, bo mówili, że szyte maseczki mogą być. Nikab jest bardzo szczelny, a zarazem nie przeszkadza w oddychaniu.
    Swoją drogą - właśnie skończyłam rozmawiać z dobrą znajomą, mieszka w Opolu. Mówiła mi, że nie nosi maseczki - ani na ulicy, ani w kościele, ani do sklepu.
  • Czyli według  tego żadne  nikaby, apaszki ,kominy itp
    A i gdzieś pisało że materiałowe maski nie będą  mogły być i da w kierunku masek chirurgicznych, plus jeszcze  osoby zaszczepione obowiązuje  reżim sanitarny  też mi to migneło  
  • edytowano luty 2021
    Tylko nie wiem ile w tym prawdy ...
    Oby jak najmniej  
  • Izka ta maseczka co ją wyżej Agmar linkowała może być z okularami bezproblemowo. Troszkę parowało tylko przy tych największych mrozach jak z ust faktycznie już mgiełka szła. Ale to i tak było nic w porównaniu do męża co miał zwykłą i okulary. Tylko to antymandtka acz wygląda normalnie i nikt się nie czepia nigdzie jak klasycznej firany.
    Podziękowali 1Izka
  • Mnie to bawi już jakiś czas. Generalnie niczego nie noszę. W sumie kominy i chustki nie ale maska zrobiona z tych samych materiałów już tak. Cały czas twierdzę że pierwszą ofiarą srandemii była logika.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Odrobinka powiedział(a):
    Mnie to bawi już jakiś czas. Generalnie niczego nie noszę. W sumie kominy i chustki nie ale maska zrobiona z tych samych materiałów już tak. Cały czas twierdzę że pierwszą ofiarą srandemii była logika.
    a jak byś zdefiniowała prawdziwą epidemię?

  • O kolejny mordobicie chce zaczynać. Ring jest do tego...
    Podziękowali 3nowa Skatarzyna Rogalikowa
  • @Odrobinka nie każdy ma czas i co checi latać po sądach, a jeśli życzliwi inaczej wkoło albo osoby mocno wystraszone to też zakładasz, u nas bez maseczki autobus Cię nie weźmie , póki mogłam woziłam, teraz nie ma możliwości, w szkole nie chce burzy robić bo mi na rękę poszli i autobus zastrzymuje się przy naszej polnej drodze zeby młoda z problemem słuchowym nie musiała po ruchliwej szosie bez chodnika chodzić . Więc siłą rzeczy cos na tej twarzy miała. Maćka nawet nie zapisuje do przedszkola (mógłby chodzić) bo po go taki maluch ma się stykać z tymi maseczkami i reżimem i bez tego strachliwy i z problemami 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano luty 2021
    joachm1 powiedział(a):
    O kolejny mordobicie chce zaczynać. Ring jest do tego...
    nie

    i nie ja zaczynam
    Odrobinka powiedział(a):
    Mnie to bawi już jakiś czas. Generalnie niczego nie noszę. W sumie kominy i chustki nie ale maska zrobiona z tych samych materiałów już tak. Cały czas twierdzę że pierwszą ofiarą srandemii była logika.

  • Odrobinka powiedział(a):
    Mnie to bawi już jakiś czas. Generalnie niczego nie noszę. W sumie kominy i chustki nie ale maska zrobiona z tych samych materiałów już tak. Cały czas twierdzę że pierwszą ofiarą srandemii była logika.
    i jeszcze jedna sprawa,
    to czy będziemy nosić maseczkę prawdziwą, czyli wyłapującą cząstki aerozolu,
    czy udawaną,
    zostawiono naszej decyzji.
    Podziękowali 1GrzegorzW
  • edytowano luty 2021
    @Agmar, u nas w przedszkolu nie ma żadnych maseczek. 
  • Bagata powiedział(a):
    @Agmar, u nas w przedszkolu nie ma żadnych maseczek. 
    U nas przedszkole w szkole, dzieci dojeżdżające autobusem w maseczkach , zabawek prawie nie ma, pani na spacerze maseczkę nosi (młodsze dzieci nie, nie wiem jak starsze) ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.