Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poczta kwiatowa

Czy korzystaliscie z uslug poczty kwiatowej na terenie Krakowa? Jesli tak, to jaka polecacie? A moze znacie lokalna kwiaciarni, ktora dowozi bukiety? 

Komentarz

  • Nie pomogę, ale siup.
  • Ja jeśli chce do kogoś wysłać kwiaty to szukam w Google najbliższej kwiaciarni w rejonie osoby do której chcę wysłać kwiaty . Później sprawdzam opinie i dzwonię  bezpośrednio do tej kwiaciarni i składam zamówienie. Wysyłam pieniądze przelewem  i wysyłam e-mail z zamówieniem. 
    Ja preferuję takie rozwiązanie bo jest dużo taniej i często kwiaciarnie blisko odbiorcy mają darmową dostawę ;bukiety tez są tańsze . 
    Od kilku lat tak robię i nie było żadnej wpadki .  


    Podziękowali 2Leli Klarcia
  • Tak jak wyzej. Duzo lepiej niz przez poczty.
  • O, dzieki, nie pomyslalam o tym. Planuje wyslac niespodzianke I pomyslalam o kwiatach. A moze macie pomysly na " zdalne" prezenty inne niz kwiaty i czekoladki, ale nie bardzo osobiste. Okazja jest pogratulowanie pewnego osiagniecia zawodowego. 
  • Skrzynki z herbatami - fajny prezent 
    Sprawdź : greentouch.pl
    Najtańszy zestaw chyba za 44 zł 
    Podziękowali 1Leli
  • W robocie dostaliśmy na Boże Narodzenie taki malutki podgrzewacz do czekolady i do tego trzy paczuszki czekolady w groszku/kuleczkach
  • las w słoiku
  • Dziekuje, za propozycje <3 Juz prawie zrobilam zakupy w greentouch, bo swietne sa te skrzynki z herbatami (jestem pewna, ze przy innej okazji skorzystam z ich zestawow), ale skonczylo sie na koszyku ze SmaczaJama. Dam znac jak dotrze zamowienie i jak wyglada na zywo taki koszyk, bo moze komus sie przyda ta opinia.
    Podziękowali 1Quintana
  • Super . Tez jestem ciekawa 
  • @Quintana, jeszcze Ci nikt nie powiedział więc będę pierwsza: nowe zdjęcie w awatarze - rewelacja, że ach! Super! :) 
    Podziękowali 1formatka
  •   @Rejczel , O oooo , ja cię !!!! To z wakacji nad Bałtykiem . Zaraz jak mi mąż umył w czasie biwakowania włosy  a wiatr wysuszył . Radość moja ogromna bo bez łazienki pare dni  podczas podróży autem przez świat i już mnie trafiało, że włosy brudne.  Takie moje małe szczęście z czystych włosów . 

    Podziękowali 2Rejczel Izka
  • Widać tę bryzę morską i piękną, radosną buźkę na zdjęciu! Tak świeżo, dziarsko, podoba mi sie :)
  • Polecam smaczajama, na drugi dzien dostawa, a ten koszyk z winem wyglada nawet lepiej niz na zdjeciu, a obawialam sie, ze bedzie odwrotnie. 
  • Dzięki za rekomendacje 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.