Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O modlitwę proszą

Kochani proszę roześlijcie to.

Piszę do Was, gdyż chciałbym Was prosić o pomoc.
Z moją żoną Magdą spodziewamy się kolejnego dziecka, będzie to Anastazja (jej imię znaczy zmartwychwstanie).
Jednak jest ona chora.
Cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną o nazwie dysplazja tanatoforyczna,
która jest wadą letalną, czyli śmiertelną.
Ta choroba powoduje śmierć niedługo po porodzie.
Obecna medycyna nie jest w stanie nic z tym zrobić.
Ale tam gdzie my ludzie rozkładamy ręce jest miejsce na działanie Kogoś kto może wszystko!
Dlatego razem z żoną chciałbym Was prosić o coś co jest nieocenionym darem dla nas w tej sytuacji- o modlitwę i post w intencji nas, a szczególnie Anastazji.
Dziś jest luty , a termin porodu jest na 20 czerwca, a więc mamy 4 miesiące.
Jeśli chcesz i możesz, proszę Cię o jakąś choćby krótką modlitwę za naszą córeczkę przez ten czas.
Może będzie to jedno Ojcze Nasz,
może dziesiątek różańca,
może cały różaniec,
a może adoracja raz w tygodniu,
a może jakiś post
jeśli możesz.
Modlitwą i postem dokonać można cudów!
Jeśli Bóg zechce zabrać ją do siebie, przyjmiemy Jego wolę z pokorą i wdzięcznością za dar wspaniałej córeczki, która została nam dana na krótki czas.
Zrobimy wszystko, aby czuła się kochana i w pełni przyjęta taką jaką jest.
Ale wciąż mam nadzieję, że może Bóg zechce pozostawić ją w naszej rodzinie na dłużej.
Dlatego proszę o modlitwę za Anastazję, o zdrowie i prawidłowy rozwój dla niej, a nawet o cud uzdrowienia.
A jeśli Bóg ma inny plan to o najpiękniejszy czas dla niej tu na ziemii jej krótkiego życia.
W dzisiejszym świecie, w którym wartość ludzkiego życia tak mało znaczy, modlitwą i świadectwem życia możemy coś zmienić.
Jeśli wesprzesz nas modlitwą i/lub postem będziemy bardzo wdzięczni.
Niech Bóg będzie błogosławiony!
Pozdrawiamy.
Magda i Daniel Jaśkiewicz

https://www.facebook.com/groups/1026484504138631/permalink/3754912591295795/

Podobnie jak u Mony - myślę, że znajdą się tutaj osoby, które zadośćuczynią prośbie.
Podziękowali 2Basja antonina
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.