Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bilety do kościoła

Tego doczekaliśmy:-(
«1345678

Komentarz

  • Ciekawe czy wróci instytucja koników
  • edytowano marzec 2021
    @Prayboy, dla mnie nic  nowego. Juz spotkałam się z rezerwacją uczestnictwa na telefon.
  • Cieszmy się, że nie zamknięto w ogóle.

    U nas celebracje w wielki czwartek i piątek rozłożono na dwie tury. Podobnie jak wczesniej pasterkę. Jest to jakieś rozwiązanie.
  • Wanda powiedział(a):
    widać że jednego syna trzeba wydelegowac do seminarium 
    Taką myśl też dziś mialam, ze Ksiądz w rodzinie bardzo ważny.
    I że trzeba zadbać o powołania.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wanda powiedział(a):
    widać że jednego syna trzeba wydelegowac do seminarium 
    Jeden jest ministrantem ma wstęp wolny.
  • Ten joke w z wysyłaniem syna do seminarium to puszkę Pandory tu może otworzyć.

    Z probszczem warto żyć dobrze. 

    Ów człowiek, rzecz jasna, musi mieć swoisty cechy.
  • Kto ma księdza w rodzinie tego bieda ominie brzmi staropolskie przysłowie
    Podziękowali 2Berenika Klarcia
  • U nas, od dziś, 4 ministrantów, ja w chórze. Damy radę jakoś. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Berenika powiedział(a):
    Cieszmy się, że nie zamknięto w ogóle.

    U nas celebracje w wielki czwartek i piątek rozłożono na dwie tury. Podobnie jak wczesniej pasterkę. Jest to jakieś rozwiązanie.
    Jasne, zawsze jest jakieś wyjście... 

    Cieszmy się, że  nie zamknęli, przy czym w obecnej  sytuacji ciężko znaleźć w sobie radość.
  • A akie widzicie rozwiązanie na te limity. Ja się zastanawiam mocno ci zrobić? Szczególnie w takich miejscach gdzie są ludzie, którzy zaraz dzwonią po policję i policja łazi po kościele i spisuje, wyprasza ludzi.
  • Straszna świnia i szuja trzeba być, żeby dzwonić po policję. Nie rozumiem, jak można się tak zachowywać.
    Podziękowali 1Elf77
  • Rejczel powiedział(a):
    Straszna świnia i szuja trzeba być, żeby dzwonić po policję. Nie rozumiem, jak można się tak zachowywać.
    Myślisz?
    Zawsze sądziłam, że to raczej strach kieruje dzwoniacymi.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Jakby się tak bał jeden z drugim to by siedział w domu i oglądał on line.
    Podziękowali 1siostraKasik
  • Jak Judasz...wyszedł z wieczernika i poszedł nakapować. Tak tu - wyszedł ze świątyni, łap za telefon i dzwoni na milicję..... :#
  • My już drugi raz zmieniamy kościół przez donosy. Szwajcarzy zaglądają podczas mszy czy przestrzegamy zasad i jak coś nie pasuje to siup na skargę. Też nas nagrywali z ukrycia ile osób wychodzi z kościoła. Teraz mamy kościół taki na uboczu bardzo. Oby i tutaj się nie doczepili.
  • Trzeba było pojechać z nami na wycieczkę do Poświętnego koło Opoczna. Tutaj obostrzeń nie ma.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Trzeba było pojechać z nami na wycieczkę do Poświętnego koło Opoczna. Tutaj obostrzeń nie ma.
    Wierna jestem swojej parafii  <3
    Podziękowali 1DaddyPig
  • U nas rozwiązanie jest takie: 15 osób w kościele, reszta pod kościołem - tu limitu nie ma. Dziś staliśmy pod kościołem.
    Podziękowali 1M_Monia
  • U nas tak samo, w kościele zgodnie z limitem, reszta pod kościołem i ma chórze. Ksiądz postawił pod kościołem bardzo dużo ławek, zmieszczą się wszyscy chętni :)
    Podziękowali 4Agmar Aga85 ewaklara Klarcia
  • Nasz duży bol
    Córka przystępuje do I Komunii św w Wielki Czwartek. W kościele może z nią być tylko 1 z rodziców  :'(

  • Proboszcz mówi że ścisle trzymanie się limitów w kościołach było postawione jako warunek ich nie zamykania 
  • U nas proboszcz mężczyznom proponuje dołączenie do służby liturgicznej :) 
  • edytowano marzec 2021
    Wszystko zależy od kościoła. U nas jest tak dużo osób ze służby liturgicznej, szafarze, ministranci z wielodzietnych rodzin, dwie schole. Także nikogo nie trzeba zachęcać. Raczej odwrotnie.

  • Rejczel powiedział(a):
    Jakby się tak bał jeden z drugim to by siedział w domu i oglądał on line.
    Dzwonią tez ludzie z sąsiedztwa, którzy widza ile osób wchodzi, a nie uczestnicy. 
    Pamiętaj Rejczel, ze wiele osób jest przekonanych, ze to jest bardzo niebezpieczne i ze w ten sposób chroni innych przed zakażeniem. Nie zawsze to są szuje...
    Podziękowali 3MonikaN Polly Klarcia
  • Zakażenie nie jest najgorszym, co może spotkać danego człowieka. Zabicie ducha może być droga do powolnej śmierci ciała. I nie stawalabym w obronie donosicieli.
    Podziękowali 3Joannna Aniuszka Berenika
  • Może niech ci wielce zatroskani o dobro drugiego człowieka tak Lidla albo Biedronkę obserwują przez lornetki i przez firanki i niech tam podzwonia trochę. Obłęd w ciapki.
    Podziękowali 2mmaj333 Aniuszka
  • edytowano marzec 2021
    Moja przyjaciółka pracuje w szpitalu covidowym, w jej oczach sytuacja wygląda inaczej. Mówi, że faktycznie jest bardzo źle. 
    Co do Lidla i biedronki, to zapewne tez są  donosy dotyczące nieprzestrzegania zaleceń. Napewno klienci dzwonia na policję, gdy ktoś jest bez maseczki, bo sama widziałam taka sytuacje. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2021
    U nas ksiądz poprosił tuż przed Mszą, aby wszyscy poniżej 65 r.ż.wyszli przed kościół. Było zimno. Ale lepsze to niż przed tv.
    Podziękowali 1M_Monia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.