Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1202123252628

Komentarz

  • Szukajcie zastępstwo pomału proszę
  • Quintana powiedział(a):
    Szukajcie zastępstwo pomału proszę
    Oczywiście :) Chwała Panu, że tak prężnie idzie!

    Podziękowali 1Quintana
  • @Agmar przejmujesz po @Quintana ; tajemnicę 2 BOLESNĄ:  O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach


    @Quintana niech Ci Pan Bóg błogosławi w nowej róży, będę Cię podpytywać nieraz o szczegóły bo sama myślę o róży w mej przyszłej parafii i już plakat w głowie mi się wyłania :)
    Podziękowali 2Agmar Quintana
  • O dziękuję wam wszystkim drogie róże . Ten czas z wami był piękny i błogosławiony choć bywało trudno i przechodziłam ciężki kryzys małżeński  będąc już tu w róży . Wierzę, że dzięki waszym modlitwom , wszystko dobrze się ułożyło . 
    Niech Wam Bóg błogosławi i aby ta róża  jeszcze długo trwała w modlitwie . 


    Podziękowali 1Pipijo
  • edytowano marzec 2021
    KWIECIEŃ 2021

    Modlitwy początkowe -  @Rejczel

    Tajemnice Radosne
    1.  @Rejczel - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @palusia ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Pipijo - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @beabea - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @September - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @mmaj333 ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @balbi ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @czekolada ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Sonia - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @mysikrolica ; - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Katarzyna - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @monika5 ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Agmar ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Gosia5  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Elf77 - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @matuleczka -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @WandaB - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @siostraKasik - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @zoia ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Bambidu - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      Szczęść Boże na nowy miesiąc, dobrze że jesteś @Agmar - witamy Cię i owocnej modlitwy wszystkim życzę :) Potwierdzamy ochoczo!

  • @Pipijo , co robić jak mąż jednej z różyczek umiera ???? Czy ta żona dalej może należeć do róży ? Czy szukać zastępstwo  ? 
    Taka sytuacja w jednej z róż, które udało się założyć . 
  • @Quintana niewiem, nieznajduję informacji na ten temat. Intencje są ułożone tak, że dotyczą żyjących mężów - i tak pewnie musi być.
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano marzec 2021
    @Quintana Niemniej jednak ta wdowa moze się chyba modlic w intencji pozostałych mężów i o Niebo dla własnego, bo nawet jesli bezposrednio nie ma tam takiej prosby, to posrednio wszystkie one mają być pomocą do osiągniecia tego najważniejszego Celu  ... Ja bym ją do pozostania w rózy zachęciła, jeśli ona chce. A nawet mozna by pewnie zmodyfikować za zgodą pozostałych członkiń jedną z prosb, na tego typu własnie: O Niebo dla naszych mężów , czy O zbawienie wieczne dla kazdego z nich. Czy jest cos wazniejszego?
    Podziękowali 4Quintana Pipijo Sonia zoia
  • @Calineczka27 dzieki Bogu jesteś z nami,  wszyscy się cieszymy gdy róża w komplecie  <3
    Tobie przypadły po @Rejczel szczególne miano modlitw początkowych różańca świętego oraz pierwsza tajemnica radosna, a wygląda to teraz tak:
    Modlitwy początkowe -  @Calineczka27

    Tajemnice Radosne
    1.  @Calineczka27 ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych                    @Calineczka27 Pytaj proszę co niejasne dla Ciebie 
  • MAJ 2021

    Modlitwy początkowe -  @Bambidu

    Tajemnice Radosne
    1.  @Bambidu - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Calineczka27 ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @palusia ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Pipijo ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @beabea ; - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @September ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @mmaj333  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @balbi ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @czekolada ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Sonia ; - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @mysikrolica ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Katarzyna - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @monika5 ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Agmar  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Gosia5 - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Elf77 -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @matuleczka ; - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @WandaB - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @siostraKasik ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @zoia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Szczęść Boże, wklejam rozpiskę wcześniej bo mam na głowie w tym tygodniu przeprowadzkę.  Proszę potwierdzajcie i ruszamy do przodu :)


     
  • Już <span>:smile:</span>
  • Modlę się grzecznie i będę,  choć z potwierdzeniami słabo, bo na forum nie mam czasu.
     Ale mnie nie wyrzucajcie, proszę!
    Podziękowali 1Pipijo
  • @Bambidu calm down and pray...  B)
    Podziękowali 1Sonia
  • Przepraszam za spóźnienie. Chyba majówka wybiła mnie z rytmu
    Podziękowali 1Pipijo
  • CZERWIEC 2021

    Modlitwy początkowe -  @zoia

    Tajemnice Radosne
    1.  @zoia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Bambidu - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Calineczka27 ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @palusia ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Pipijo - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @beabea ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @September ;  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @mmaj333 - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @balbi ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @czekolada - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Sonia ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @mysikrolica - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Katarzyna ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @monika5  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Agmar - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Gosia5 -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Elf77 ; - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @matuleczka - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @WandaB ; - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @siostraKasik - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Szczęść Boże, nowa już gotowa i zapraszam do podziękowań.


      
  • edytowano lipiec 2021
    LIPIEC 2021

    Modlitwy początkowe -  @siostraKasik

    Tajemnice Radosne
    1.  @siostraKasik - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @zoia - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Bambidu ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Calineczka27 - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @palusia - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Pipijo ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @beabea ;  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @September - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @mmaj333 ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @balbi - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @czekolada ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Sonia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @mysikrolica ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Katarzyna ;- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @monika5 - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Agmar -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Gosia5 ; - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Elf77 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @matuleczka - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @WandaB - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Szczęść Boże, wakacyjny rozkład modlitewny podany i dobrze, że jesteśmy wszystkie, chwała Panu za tą wielką łaskę.



      Edit. Zabrakło @palusia ale już wróciła :)                                              
  • Widze jakis chochlik w rozpisce, zaraz bede poprawiac
    Podziękowali 1palusia
  • @Pipijo ten chochlik to 5 radosna rozumiem?
    Podziękowali 1Pipijo
  • Jestem, tak jak pisałam. 
    Podziękowali 1Pipijo
  • SIERPIEŃ 2021

    Modlitwy początkowe -  @WandaB

    Tajemnice Radosne
    1.  @WandaB - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @siostraKasik - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @zoia ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Bambidu - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Calineczka27 - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @palusia ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Pipijo ;  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @beabea - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @September ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @mmaj333 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @balbi ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @czekolada - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Sonia ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @mysikrolica ;- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Katarzyna - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @monika5 -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Agmar - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Gosia5 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Elf77 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @matuleczka - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    :)



      
  • Już potwierdziłam. Tak niepostrzeżenie przyszedł ten sierpień.
    Podziękowali 1Pipijo
  • potwierdziłam
    Podziękowali 1Pipijo
  • edytowano sierpień 2021
    WRZESIEŃ 2021

    Modlitwy początkowe -  @matuleczka

    Tajemnice Radosne
    1.  @matuleczka - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @WandaB - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @siostraKasik ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @zoia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Bambidu - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Calineczka27 - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @palusia - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Pipijo - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @beabea ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @September - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @mmaj333 ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @balbi - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @czekolada ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Sonia ;- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @mysikrolica - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Katarzyna -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @monika5 - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Agmar - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Gosia5 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Elf77 - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



  • Jejku,  to już kolejny miesiąc..ja się przyznaję bez bicia, że zaniedbuję ostatnio tę modlitwę..ale postaram się poprawić.
    Podziękowali 2Pipijo Elf77
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.