Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Biskup został sołtysem

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2021
    Mnie takie rzeczy gorszą. Potem się dziwić młodym, że mają wywalone na kościół.

    Funkcja sołtysa jest chyba społeczna, nie polityczna ale niewiele to zmienia.

    Edit: w sumie mam świadomość, że gdybym była na jego miejscu robiłabym to samo. Tyle, że Pan Bóg miał miłosierdzie i nie pozwolił kobietom zostawać biskupami  :D

    Ale Kościoła szkoda...
    Podziękowali 3paulaarose Ona64 Aneta
  • @Cart trochę polityczna jest;). Przynajmniej ma takie zabarwienie, choć faktycznie bardziej dotyczy społecznych funkcji. Osobiście nie zagłosowałabym .
  • A myślałam że Głódź  w końcu na emeryturze.. niech by ktoś napisał do papieża w tej sprawie. Może by mu emeryturkę zawiesił?

    Złośliwa jestem ale mi wyjątkowo nie po drodze z tym biskupem.. 
  • Nie wiem, czy czytaliście. W tej wsi jest 36 osób uprawnionych do głosowania. Na zebranie przyszło 9. Zagłosowali jednogłośnie.

    Czyli gówno-burza.

    Są bardziej gorszące rzeczy w życiu licznych duchownych, również tego, jak sądzę.
    Podziękowali 1ewaklara
  • Kajla powiedział(a):
    No dla mnie to jest całkiem gorszące, że choćby garstka ludzi jednogłośnie wybiera na sprawowanie publicznej funkcji człowieka ukaranego za tuszowanie przestępstw pedofilskich, dodatkowo znanego pod pseudonimem Flaszka, cieszącego się nieciekawą opinią.
    Zastanawiam się też, co z tymi ludźmi jest nie tak...
    Dla mnie gorszące jest raczej to, że ten człowiek nie ma wstydu i pokory i kandyduje. 
    Podziękowali 3hipolit ewaklara Izka
  • Dla mnie nie to gorszące
  • Idziesz do spowiedzi i a tam... Nawalony sołtys 
  • kociara powiedział(a):
    Idziesz do spowiedzi i a tam... Nawalony sołtys 
    Tobie chyba nie grozi?
  • Skatarzyna powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Idziesz do spowiedzi i a tam... Nawalony sołtys 
    Tobie chyba nie grozi?
    Nie znasz dnia ani godziny  B)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.