Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polski Facebook

13»

Komentarz

  • > Czy to jeszcze działa?

    iPolska.pl działa. Choć przyznaję szczerze, że mój zapał do promowania alternatywnych mediów społecznościowych znacząco osłabł.
  • Ni bez sensu są te prawicowe fejbuki technicznie słabe i przyciągają trolli np albicla
    Podziękowali 1paulaarose
  • iPolska.pl nie jest prawicowy, ani lewicowy, należy do Fediwersum, czyli wielkiej sieci niezależnych serwerów społecznościowych.

    Ale przyjmuję, że promocja takiego projektu to nie zadanie dla mnie. Namówicie Wielkiego Wodza, albo innego charyzmatycznego przywódcę.
  • @Maciek_bs Pan Wódz ma swoje forum, a Pan Maciek może promować swoje. Ja jestem przeciwna wszelkim albiclom, ale jeśli ma istnieć portal który pod tym względem będzie neutralny to czemu nie.
  • Utrzymywanie tych stron to kosztowne hobby, z którego nic nie wynika. Moja rola sprowadza się do proszenia ludzi, aby uprzejmie dodali swoje treści na moim serwerze, a ja będę potem płacił za ich przechowywanie. Czy przez to świat będzie lepszy? Nie sądzę. Większy byłby pożytek, gdym te same pieniądze wrzucił do puszki w kościele.
  • @maciek_bs To zostać trzeba przy forum. Jak będę mogła to dorzucę swoją cegiełkę chociaz tu :) 
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Utrzymywanie tych stron to kosztowne hobby, z którego nic nie wynika. Moja rola sprowadza się do proszenia ludzi, aby uprzejmie dodali swoje treści na moim serwerze, a ja będę potem płacił za ich przechowywanie. Czy przez to świat będzie lepszy? Nie sądzę. Większy byłby pożytek, gdym te same pieniądze wrzucił do puszki w kościele.
     A jednak to forum zmieniło myślenie i życie wielu i o tym mówią otwarcie więc tak świat jest i może być lepszy 
  • Dzięki forum poznałem w realu wiele osób, podkreślę jeszcze raz W REALU
  • edytowano lipiec 2021
    ja poznałam kilka osób w realu
    znajomości te "tylko" z wirtualu też są dla mnie bardzo ważne
    i śmieszne bardzo, ale natknęłam się na  forum na osoby, które już wcześniej znałam z życia ( pisaliśmy równocześnie na orgu i nie miałam pojęcia, że oni to oni np. @Mona @Malgorzata)
  • A odnośnie fejsbuków i innych to niestety nie przyczynię się do rozwoju. Kompletnie nie odczuwam potrzeby bycia tam.
  • Dla mnie to forum pozwoliło odkryć inne spojrzenie na świat. Dla mnie do końca niezrozumiałe, ale inne. 

    Ludzi nie znam prywatnie więc się nie wypowiem za bardzo. 

    Na Facebooku jedynie poznałam już byłego przyjaciela, ale regularnie przez kilka lat rozmawialiśmy ze sobą na wideorozmowie i dużo mi to dawało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.