Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koniec koncesji TVN

Podobno pod koniec września TVN24 ma zakończyć nadawanie, przynajmniej na polskiej koncesji

Co o tym sądzicie? Ja mimo swoich uwag do tej telewizji, jestem jednak za wolnością mediów.
 Za największy ich plus uważam punktowanie rządu, cała reszta różnie, czasami powiedzą coś ciekawego, ale często potrafią manipulować.

Komentarz

  • Nie "punktowanie rządu", ale punktowanie wszystkich, którzy są spoza układu post-PRL-owskiego. Niezależnie od tego, czy są w rządzie, czy w opozycji.

    Zgadzam się z Ziemkiewiczem, że to nie są dziennikarze, tylko kłamliwi propagandyści. Jeżeli ich pozbawią koncesji, to będzie to uzasadnione.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    [.. .] to nie są dziennikarze, tylko kłamliwi propagandyści. [...] 
    No masz rację. Ale my tu nie o tvp tylko o tvn. 
  • A propaganda nie? To ciekawe..

    Podziękowali 1Elf77
  • TVP i TVN są siebie warci. Nie wiem kto to ogląda
    Informacji tam nie znajdziesz tylko propagandę.
    Tak kiedyś oglądałem i jedno i drugie, wstyd mi.
    Kurski wciska na chama propagandę, TVN bardziej subtelnie, ale często kłamią w żywe oczy.
    Podziękowali 1paulaarose
  • Będą nadawali na innej koncesji. Co mnie to obchodzi.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Ja oglądam obie stacje. Tzn. TVN24 oglądałam jeszcze do niedawna, ale na razie mam problem z anteną. Jednak wykupię dostęp do TV Internetowej i będę oglądała.
    TVP Info oglądam rzadko, bo brakuje mi czasu; wiem dobrze, co usłyszę. Przeciwnika oglądam, żeby wiedzieć co tam u nich na topie.

    W TVP nie znajduję propagandy, co najwyżej walkę z oszczerstwami rzucanymi przez opozycję.
    Wydaje mi się, że ludziska traktują jako propagandę, prezentowanie sukcesów rządu.
    Ja uważam to za zwyczajną informację, bardzo potrzebną w czasie, gdy druga strona nie  ustaje w wylewaniu kubłów pomyj.
  • Może to wszystko powinno inaczej wyglądać, ale ja mam w niemieckich mediach to samo, a może nawet gorzej.
    W telewizji publicznej rząd jest chwalony, pokazuje się tylko osiągnięcia, natomiast w stacjach prywatnych praktycznie krytyki nie słychać.
    Czasami w mediach prasowych dowiemy się, że Niemcy ubożeją, że nie stać ich na ogrzewanie, że bezrobocie sukcesywnie rośnie, itp.
  • Witaj Klarcia, dawno, cię nie było już wielo osób się martwiło 

    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.