Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

16781012

Komentarz

  • Oraz "Dzienniki 1951" Agnieszki Osieckiej, książka nowa, 30zł + kw


    Jest rok 1951, w Polsce panuje stalinizm, Agnieszka ma prawie 15 lat i jest w klasie przedmaturalnej. Należy do ZMP, ale żyje pełnią życia nastolatki: koleżeńskie zwierzenia i intrygi, miłości, sport, przeżywa też rozstanie rodziców i snuje wiele nad wiek dojrzałych rozważań o filozofii, religii, o… życiu.
    „Dzienniki” to klucz do poznania Agnieszki Osieckiej oraz korzeni jej twórczości.
  • sprzedam zestaw do pływania/nurkowania (używany, rozmiar 31-32 EU, (19,5-20cm), cena 25zł + KW
  • Hej, jeśli ktoś mnie jeszcze pamięta;) i moje różne dziwne pomysły na życie;) to w tym roku również proponuje domowe zestawy w poszukiwanie wielkanocnego zajączka;) 
    Dostępne są 4 opcje.
    Online podstawowy z zagadkami -10 zł 
    Online z zadaniami -15 zł
    Online 2021 z nowymi zadaniami- 20 zł

    Powyższe dostajecie mailem po dokonaniu przelewu, trzeba wydrukować strony, rozłożyć w domu wg instrukcji i już;) 

    Jest też opcja gotowa która otrzymujecie w kopercie z są w niej koperty z zadaniami, jajko na śmigus dyngus, książka, gra w zabki itd. koszt 75 zł. 
    Niesttsy mogę się na forum logować tylko przez telefon bo na kompie nie mam hasła, gdyby ktoś był zainteresowany warto pisać przez email hulahop.studio@gmail.com ;)
    Podziękowali 1kika0
  • Ukończyłam kolejną chustę szydełkową, włóczka bawełniano-akrylowa, wzór Small Fans Shawl (Olgi Nikolaevoj), rozmiar - ok. 180cm na 77cm. Cena - 200zł +kw

  • Sprzedam  stanik do karmienia z linku Anita Miss Cotton 70G ale to wąskie i sztywne 70 pare razy próbowałam nosić ale ciasne
    50 zł +kw 
    https://m.zalando.pl/anita-biustonosz-z-fiszbina-pearl-white-a4989a00o-a11.html
  • edytowano kwiecień 2021
    Tablet graficzny, kupiony kiedys tu na forum, w pełni sprawny, łatwy (intuicyjny) w obsłudze, zachęcił córki do zawodowego rysowania ;) Z programami i zapasowymi rysikami. Ma pękniecie w rogu obudowy (taki juz kupiliśmy), bez wpływu na cokolwiek, poza widokiem (ostatnie zdjęcie). 100 zł + kw. Mozna negocjować :)
    Brak opisu
    Brak opisu
    Brak opisu
    Brak opisu
    Edit. Wymiary: 42x30cm
  • edytowano kwiecień 2021
    My! @balum
    Podziękowali 1balum
  • @Skatarzyna
    Proszę adres na priv.
  • edytowano kwiecień 2021
    Sprzedam łóżko z biurkiem firmy stolbart
    Łóżko chowa się i powstaje biurko z oświetleniem. Na stronie firmy można zobaczyć ten mebel. Super się sprawdza w małych metrażach gdy jednocześnie potrzeba łóżka i biurka. Powierzchnia spania 80x200 
    Biurko chowając się pozostaje w pozycji płaskiej wiec nie trzeba go sprzątać przed rozstawieniem łóżka. Do wymiany są siłowniki bo się już zużyły i trzeba użyć większej siły przy rozkładaniu. Cena 500zł
    moge wysłać zdjęcia na adres e-mail bo tu nie umiem
  • Kolejna lista rzeczy do sprzedania:
    1. Buty Adidas rozmiar 41 1/3
    2. Buty Nike rozmiar 42
    cena 30 zł za parę butów+koszty wysyłki
    razem sprzedam za 50 :)

  • Mam do sprzedania sporo starych płyt winylowych z lat 60, 70 i 80... Młynarski itd.

    Bańki lecznicze.

    Drukarę lexmark oddam darmo, byle ktoś zabrał (Łódź).
  • @AgaMaria można prosić spis płyt?
  • @AgaMaria ja banki chętnie i płyty też. Tylko z wysyłką.
  • @Basja priv piszę
    Podziękowali 1Basja
  • @Basja wysyłałam priv. Otrzymałaś?
    Podziękowali 1Basja
  • @pierniki to może do @Basja, jeśli się dogadamy, bo bierze razem bańki i płyty
    Podziękowali 1Basja
  • odpisałam :)
  • Przeczytałam. Dziękuję  :) <3
  • Mam do sprzedania książkę "Błędy mamy i taty. Praktyczny przewodnik dla rodziców". Gianni Astrei, Antonella Astrei, Pierluigi Diano, wyd. WAM, niedostępna już w sprzedaży. 20zł + kw
    https://wydawnictwowam.pl/sites/default/files/68079_skrot.pdf

  • Oraz książkę  Emiliena Tardifa "W ogniu miłości", stan bardzo dobry, 15zł + kw


    I jeszcze "Wielbię, więc żyję. Przemienieni mocą uwielbienia" Alain Dumont
    stan bardzo dobry, 15zł + kw

  • Mam do sprzedania rzeczy w bardzo dobrym stanie, bardzo mało używane przez córkę

    Są to kostiumy i buty :

    1.       Kostium kąpielowy jednoczęściowy w biało czarne pionowe pasy ,z tyłu wycięcie do połowy pleców, usztywnienie biustu można wyjąć,(metka wycięta nie pamiętam jaki sklep)  rozm. M – 35 zł

    2.       Kostium kąpielowy jednoczęściowy zielono-amarantowy, usztywniacze do biustu można wyjąć, na plecach otwór owalny, firmy Moraj, rozm. małe M -30 zł

    3.       Kostium kąpielowy jednoczęściowy blado niebieski , u dołu ,,popiersie „  szarego smutnego kota z przodu i z tyłu identyczne, tył zabudowany -bez wycięcia, Aloha from Deer, M – 25zł

    https://alohafromdeer.com/pl/product/stroj-space-cat?collection=kobieta_odziez_damskie-stroje-kapielowe

    4.       Kostium kąpielowy jednoczęściowy czarny w duże kwiaty pomarańczowożółte, różowo-amarantowe i liście, tył z wycięciem do połowy pleców, Mariss, rozm. S – 25 zł

    5.       Biustonosz od kostiumu, czarny z zewnątrz, wewnątrz różowy i z różowymi trokami , usztywnienie biustu można wyjąć, Reserved, M – 5 zł

    6.       Sandały biało-srebrne , wnętrze skóra, na koturnie korkowym, Lasocki, rozm 41 – 25 zł

    7.       Baleriny „zamszowe” ciemny granat, noski okrągłe, Graceland, rozm. 39 – 20 zł

    8.       Wysokie trampki, materiał dżins jasno niebieski ze zdobieniami : kilka nacięć i gwiazdek, biała podeszwa, białe sznurówki, wbudowane wewnątrz koturny ( wysokość zaznaczona drucikiem na zdjęciu)  Nylon NR Red, rozm. 41 – 35 zł

  • zdjęcia podeślę na telefon lub na facebook messenger
    piszcie na priv
  • Ktoś coś?
  • edytowano sierpień 2021
    Mam do sprzedania sukienkę kupioną na aliexpress- cena 25 złotych
    Oraz sporo bluzek do oddania za darmo rozmiary XXS/xs/32/34/36

  • babka4 powiedział(a):

    Mam do sprzedania rzeczy w bardzo dobrym stanie, bardzo mało używane przez córkę

    Są to kostiumy i buty :

    1.       Kostium kąpielowy jednoczęściowy w biało czarne pionowe pasy ,z tyłu wycięcie do połowy pleców, usztywnienie biustu można wyjąć,(metka wycięta nie pamiętam jaki sklep)  rozm. M – 35 zł

    2.       Kostium kąpielowy jednoczęściowy zielono-amarantowy, usztywniacze do biustu można wyjąć, na plecach otwór owalny, firmy Moraj, rozm. małe M -30 zł

    3.       Kostium kąpielowy jednoczęściowy blado niebieski , u dołu ,,popiersie „  szarego smutnego kota z przodu i z tyłu identyczne, tył zabudowany -bez wycięcia, Aloha from Deer, M – 25zł

    https://alohafromdeer.com/pl/product/stroj-space-cat?collection=kobieta_odziez_damskie-stroje-kapielowe

    4.       Kostium kąpielowy jednoczęściowy czarny w duże kwiaty pomarańczowożółte, różowo-amarantowe i liście, tył z wycięciem do połowy pleców, Mariss, rozm. S – 25 zł

    5.       Biustonosz od kostiumu, czarny z zewnątrz, wewnątrz różowy i z różowymi trokami , usztywnienie biustu można wyjąć, Reserved, M – 5 zł

    6.       Sandały biało-srebrne , wnętrze skóra, na koturnie korkowym, Lasocki, rozm 41 – 25 zł

    7.       Baleriny „zamszowe” ciemny granat, noski okrągłe, Graceland, rozm. 39 – 20 zł

    8.       Wysokie trampki, materiał dżins jasno niebieski ze zdobieniami : kilka nacięć i gwiazdek, biała podeszwa, białe sznurówki, wbudowane wewnątrz koturny ( wysokość zaznaczona drucikiem na zdjęciu)  Nylon NR Red, rozm. 41 – 35 zł


  • Napisałam w innym wątku, że oddam za koszt wysyłki
    Ktoś potrzebuje ?
    Rok szkolny tuż, tuż
  • @AgaMaria, czy drukarka dalej aktualna? Byłabym zainteresowana.
    Dzięki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.