Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak rozpoznać działanie złego ducha w rodzinie?

Komentarz

  • Działanie rozpoznane od dawna ale co z tym zrobić 
    Podziękowali 2Isako Biznes Info
  • edytowano sierpień 2021
    Nie bardzo. Diabeł przychodzi tylko jak go zaprosimy. 
  • edytowano sierpień 2021
    Kiedyś tak. Podpis nie jest konieczny jemu to niepotrzebne. Sprawa zamknięta ale swąd siarki pozostał.
  • Ale niestety. Jak raz zajrzałeś w przepaść to ciemność woła nadal. Trzeba z tym walczyć bo ona traktuje cię już jako swego.
  • I nie zrozumiesz.
    Podziękowali 2blaekie Isako
  • @Tomasz i Ewa Zły duch jest podstępny i mo,że kusic
  • edytowano sierpień 2021
    Mylisz się. Jest bardzo pracowity i sprytny. Problem w tym że byłem już po drugiej stronie i wiem i obawiam się co będzie jeśli tam trafię a nie chciałbym. Niestety mimo starań jestem na najgorszej drodze w to miejsce. Co gorzej pociągam tam że sobą tych których kocham.
  • edytowano sierpień 2021
    Druga strona to fizyczne przebywanie wśród istot demonicznych. 
  • edytowano sierpień 2021
    Jeśli stają się widoczne fizycznie - a mają taką możliwość -  da się. Nie chcę więcej o tym już rozmawiać.
  • edytowano sierpień 2021
    Domorosły internetowy psychiatra z ciebie?? Daj spokój.
    Lekarz tego nie stwierdził.Nie stwierdził żadnych zaburzeń psychicznych.
  • Egzorcysta może być potrzebny przez dłuższy czas, właśnie czytałam, że nie jest to takie proste, często wymaga nawet lat.
  • edytowano sierpień 2021
    @Prayboy
    Więcej zyj, zyj codziennością, wiecej radości z bycia osobą wierzącą. Codziennoscia okazuj, jak milujesz Boga, Pana swego a milosc do niego okazuj tez, albo przede wszystkim kochajac swoich najlbizszych , dajac im powody do codziennej radosci.

    Strasznie mi Ciebie zal, bo jestes szalenie ponury, jakiś mrok dusze Ci okeyl ciezkim szalem a Ty oddalasz sie od przyziemnosci, Twoja gleboka wiara zaczyna niebezpiecznie trącić jakąś utrata kontroli nad rzeczywistością. Metafizyka i duchowosc alw w tym złym wydaniu.
    Ogromnie się martwię o Ciebie. Musi Ci byc okrutnie ciężko. 
    Nie chce urazic czy obrazic, ale serio... Brzmisz okrutnie ciemno i obawiam się , ze ten mrok sączy sie coraz dalej i dalej. 
    I mam wątpliwości, czy tym szatanem nie tłumaczysz wszystkiego. I mam tez poczucie, ze to juz nie jest woara. A herezja i myślenie magiczne 
    Podziękowali 2Prayboy paulaarose
  • edytowano sierpień 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Nie stawiam diagnozy, tylko napisałem o objawach nieleczonych schizofrenii. Dobrą praktyką jest zasięgnięcie opinii wielu lekarzy. 
    Mój przyjaciel odbył długą pielgrzymkę po gabinetach aż dostał prawidłową diagnozę. 

    Zasięgnąłem opinii trzech. Wystarczy? Czy trzech to wielu?
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Pokusa obwiniania szatana za wszystkie niepowodzenia i kłopoty jest bardzo silna. Zwalnia człowieka z obowiązku starania się o poprawę swojego oraz bliskich losu. Mamy winnego i spokojnie możemy trwać w toksycznym letargu, bo przecież nic na to poradzić nie możemy. Fatalistyczna, czarna rozpacz. 

    T
    Nie czuję się z niczego zwolniony Przeciwnie 
  • edytowano sierpień 2021
    @Prayboy ; ale nigdy nie wybierasz raz na zawsze.
    Na tym polega potęga naszej wolnej woli.
    Wybieramy do ostatnich sekund naszego życia.
    Módl się jak najwięcej,módl się jakkolwiek jak tylko potrafisz,
    nie trać kontaktu z jedyną prawdziwą mocą.
    Wiara ,nadzieja miłość.
    Nie lęk.
    Lęk,strach,stagnacja nie pochodzą od Boga.

    Podziękowali 1Prayboy
  • list do efezjanm  pawł pisze ze za wszystko zło   odpowiedzialny sa demony  12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich3. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. 14 Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość4, 15 a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju5. 16 W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. 17 Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże6 - 18 wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych 19 i za mnie, aby dane mi było słowo, gdy usta moje otworzę, dla jawnego i swobodnego głoszenia tajemnicy Ewangelii, 20 dla której sprawuję poselstwo jako więzień, ażebym jawnie ją wypowiedział, tak jak winienem.
  • Prayboy powiedział(a):
    Działanie rozpoznane od dawna ale co z tym zrobić 
    Tu trzeba zrozumieć, że szatan jest przegranym. I to wielkim. Niestety także ludzie, którzy stosują jego metody są wielkimi przegranymi. Mimo że teraz im się powodzi, są radośni i pozornie dobrze sobie radzą.

    Dlaczego? Bo dla nich nie ma przebaczenia, nie ma wzajemnych relacji. Tam liczy się tylko efekt. Są relacje takie, ale tylko takie do których dąży się w korporacjach. Możesz oszukiwać, kraść, ale liczy się twoja efektywność. Podobnie jest w świecie szatanów. Odrzuć ten strach i rozpacz który starają się w Tobie zaszczepić, a sam to zobaczysz. Mnie tak olśniło przy lekturze https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4880329/moja-walka-z-szatanem

    Ja też przez wiele lat szukałem zrozumienia u innych ludzi. A tu prawdopodobnie potrzebujesz zaufać Bogu: Jego Dobroci i Jego Wszechmocy. Nie staniesz się przez to mocniejszy, a na początku będzie Cię bardzo przygniatała własna nieporadność. Ale warto. I dopiero wtedy pokazać się innym ludziom. U mnie tak było.
  • edytowano wrzesień 2021
    Oj nie tu :) pomyłka 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.