Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Promocja pedofilii i kazirodztwa u Owsiaka

2»

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2021
    Hehe. Widzę że jednak nie jest to wyjęte z kontekstu. Zarzuciłas mi manipulacje. Jak widać myliłas się.

    Masz tu nieonetopodobne poniżej 
    https://www.tysol.pl/a70834-video-W-kazdym-drzemie-pedofil-Gdyby-nie-to-ze-religia-poczucie-grzechu-Szokujace-slowa-slynnego-aktora

    Celowo zamieściłem najpierw media lewackie 

    Bronić obleśnego zboka...nie spodziewałem się tego po tobie. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Oesu
    Nie bronię żadnego zboka
    Bo i nie wiem, czy nim jest
    Ja doskonale pamiętam cale zamieszanie wtedy i jak to było uzasadniane.
    To, że teraz twierdzi, ze nie pamięta - w sumie wcale się nie dziwię.
    Wszak łatwiej j i wygodniej zamknac usta ludziom, którzy tak jak Ty upierają się przy swoich interpretacjach niz kolejny raz wyjaśniać oczywistości.
    I naprawdę. Mozesz sie ze mna nie zgadzać ale nie obrazaj mnie prosze. Przełykam inne inwektywy, ktore  mniej lub bardziej wprost kierujesz wobec mnie ale teraz to serio. Przeginasz. 
    Bo twierdzac, ze popieram pedofilie to robisz krok za daleko, daleko za daleko.

    Podziękowali 1hipolit
  • edytowano wrzesień 2021
    Nie przekonasz. Dla wyznawców Owsiaka jest to złoty bożek i nic złego nie może się z nim skojarzyć. Chodzi mi o to że na jego imprezie coś takiego się działo i wszyscy uważają że jest ok.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano wrzesień 2021
    Obleśne dziady, nawet nie zauważają przekroczenia granic.
    Tylko jeszcze zgodnie rechoczą...
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    klikajcie szybko zanim usuną mi film z jt
    ( ze strony wośp już usunęli - film z 2021 roku)
    coś obrzydliwego, pokazuje moralny upadek tych środowisk

    na filmie aktorzy Nowicki i Grabowski i uchachana publiczność wodstookowego namiotu

    https://youtu.be/pNlSieei9GQ

    Coś strasznego. Stare zboki.
  • kociara powiedział(a):
    No cóż. 
    To szkoda, ze nie zadbałeś o nagranie całości.
    Jest to bowiem  dokładnie to, co pisala hipolit
    A Ty bawisz aie nie tylko w propagandyste rodem z tvp info ale też okazujesz sie niezłym manipulatorem.
    I szczerze mnie zdumiewa, że taki bystry gość jak Ty daje się albo wpuszczać w maliny albo celowo to robi. 
    Z panami tymi mi nie po drodze ale to co Ty teraz robisz, to Twoje kłamstwo jest ohydniejsze od całego tego zjawiska, ktore ci panowie PIĘTNUJĄ a nie pochwalają 


    Tobie chyba już lewicowa formacja budyń z mózgu zrobiła.
    Piętnują? A ten obrzydliwy rechot? Nie potrzeba całości, żeby wiedzieć, że ohyda to jest.
    Zresztą Prayboy o prawdę mówi - gdyby to było O.K., to by nie kasowali.
    Podziękowali 1Prayboy
  • magada powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Moze usunęli, bo jak ciągle ktos tłucze takie same bzdury jak Ty to serio. Ile mozna tłumokom tłumaczyć???



    Skoro tyle tych tłumaczeń tym tłumokom, to gdzie te tłumaczenia tamtej konkretnej sytuacji tym tłumokom? 
    Facet mówi, że pedofil drzemie w każdym i podaje przykład ze swoją córką!!!!!!!
    To są jasne i konkretne słowa. Ty twierdzisz, że ironia. Udowodnij. 

    Akurat przykład z córką, to raczej nie pedofilia, a kazirodztwo. Ona - jak wspominał - miała już 17, a może nawet 19 lat.
    Dla mnie obrzydliwe jest co innego - sposób narracji i ten rechot.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.