Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sylwia gotuje na parze czyli bełkot lewaka

edytowano wrzesień 2021 w Ogólna
Zapewne chodzi jej o gotowanie warzyw na parze z ust  (koniecznie na parze jednopłciowej)
Podziękowali 1Pioszo54

Komentarz

  • to je dobre :)
    ale czy to aby nie fejk?
    wydaje się nieprawdopodobne :)
  • edytowano wrzesień 2021
    Tego nie wiem..to wpis z jej twittera
  • edytowano wrzesień 2021
    Oczywiście że nie. To konto dr Sylwia Spurek czyli fejkowe. I co z tego? 
  • No to, ze wprowadzasz w błąd udostępniając fejki bez żadnego info, ze to nie wpis Sylwii Spurek
    Podziękowali 3paulaarose kociara hipolit
  • Ja to, że Spurek nie chce zabijania zwierząt rozumiem, no bo samo słowo zabijanie brzmi okrutnie, ale jest fanatyczką tak czy tak z wielu powodów. Lecz tworzenie takich fejków jest słabe i bez wzgledu czy podszywa się pod Spurek czy Morawieckiego.
  • Nie. To jest zwykła parodia. 
  • edytowano wrzesień 2021
    No i co z tego. Zrobiłem to specjalnie. Napisałaś w innym wątku że trzy osoby zmarły na terenie naszego kraju. To też nie jest prawda. Dlaczego jedni mogą rozpowszechnić kłamstwa a inni nie? 
  • @Prayboy Nikt nie powinien
  • Cóż. Nie ja zacząłem. To było specjalnie adresowane do jednej osoby która zaczęła tu rozpowszechnianie kłamstw i to daleko gorszych niż te heheszki.
    Podziękowali 1paulaarose
  • @Prayboy Rozumiem, ale ani ja ani @dziewczynarabina nie powinien tego robic
    Podziękowali 1Prayboy
  • Mój dawno zdementowany także przeze mnie. Taka różnica.
  • edytowano wrzesień 2021

    Sylwia Spurek poprzez absurdalne postulaty kompromituje sensowną i bardzo ważną ideę dbania o dobrostan zwierząt.
    Tyle że to nie usprawiedliwia rozpowszechniania takich fejków. Tu jest ewidentna próba podszycia się - to konto ma do złudzenia przypominać jej i wprowadzać w błąd odbiorców. Parodia to by była jakby np. założyć konto "Pani Sylwia, miłośniczka gotowania na parze" bez nazwiska i zamieszczane te heheszki bez żadnych nazwisk, z jakimś dopiskiem "śmiejemy się ze znanej posłanki".
    Tu jest wykorzystanie cudzego wizerunku i danych osobowych bez zgody tej osoby, co jest karalne.

    Podziękowali 1paulaarose
  • To trzeba pisać do Twittera
  • edytowano wrzesień 2021
    Owszem, ale skoro to wkleiłeś to mówię też Tobie, dlaczego nie warto przekazywać takich treści dalej ;) Sama w pierwszej chwili pomyślałam, że to jej konto tylko to dr z kropką wyglądało podejrzanie
  • edytowano wrzesień 2021
    Ale już jest wyjaśnione
  • Ta
    Prayboy nie pierwszy raz podpala aie na Fejkowe wpisy a potem zamiast przyznac, ze ok, dałem się nabrac to udowadnia, xe w zasadzie to on niemal eksperyment więzienny robi. Dla nauki wszystko  :D
    I takiej zabawy w konwencji  :D
  • No nie wiem, na Twitterze jest to dość znana praktyka, jest kilka kont satyrycznych, które "podszywają" się pod różne osoby, ale przecież obok fałszywego nazwiska wyświetla się właściwy właściciel konta. Na takie "żarty" nabierały się nawet różne dzienniki. 
  • Prayboy powiedział(a):
    Tego nie wiem..to wpis z jej twittera
    Prayboy powiedział(a):
    Oczywiście że nie. To konto dr Sylwia Spurek czyli fejkowe. I co z tego? 
    Hmmm
  • Noi. Napisałem : tego nie wiem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.