Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bywacie w McDo?

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Nie bywam, bo nie ma moich ulubionych kanapek z rybą. 
    Podziękowali 1malagala
  • Ale podobno kurczaki mają są od jakiegoś czasu w kawałkach a nie mielone.
  • MC obrzydliwość - marna jakość jedzenia, a do tego klimat dworcowej restauracji, no i drogo.
    Podziękowali 3Isako babka4 Aniuszka
  • Uwielbiam tosty stamtąd i parę innych rzeczy (poza nuggetsami) ale ceny spore i kupony coraz słabsze.
  • Moje dzieciaki też lubią chipsy z biedronki ale nie kupuję
  • nie bywamy
    kilka lat temu McDo wybudował się koło naszej szkoły. Obejrzeliśmy więc z dziećmi film na temat tego typu jedzenia i już nikt nie ma ochoty.
  • Po obejrzeniu filmu The Founder mam jeszcze kolejny powód żeby nie 
  • Czasem z dzieciakami, ale coraz rzadziej. Można wydać 30 zł i dalej być głodnym...
  • Nie, drogo i niezdrowo.
  • Na moim osiedlu budują mcd , za miesiąc otwarcie
  • Pamiętam jak gdzieś przy otwarciu McDonald's był ksiądz i to święcił. Dla mnie to było osmieszanie wiary, memów powstało mnóstwo na ten temat... :( 
  • dlaczego tak myślisz?
  • @Joannna Ze względu na reakcję ludzi. Jakby zrobili to po cichu, ksiadz by to jakoś na uboczu poświęcił, ale o tym w jakiś portalikach pisali jakbyśmy gusła mieli a nie żywą wiarę :(
  • Pozatym to jednak fastfood. Samo święcenie jest dobre, ale zastanawiam się czy takie uroczyste, ma sens w przypadkach takich miejsc :(
  • czyli samo święcenie ok, a problem to kpiący sposób opisania tego przez media
    na to już właściciel lokalu mógł nie mieć wpływu
    Podziękowali 1paulaarose
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.