Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznaj pięcioro celebrytów

Poznaj pięcioro celebrytów, którym matki pozwoliły się urodzić. Teraz angażują się w akcję, której celem jest legalne dzieciobójstwo.


Komentarz

  • Nie wiem, czy chcę ich poznawać. Ambasadorzy śmierci....

    Podziękowali 1Klarcia
  • No i ? Co w związku z tym? 
  • Ale co tutaj robi pan Stuhr? Przecież według feministek mężczyznom nie wolno się wypowiadać o aborcji.
    Podziękowali 1Klarcia
  • przeciez to aktorzy, grają, za co im zapłacą. Obejrzałam filmy (4, jeden chyba niedostępny) - słabe są, aktorstwo bez polotu i propagandowe.
  • Mojej ciało, mój brzuch, moja macica - tak to jakoś leciało ...
  • malagala powiedział(a):
    przeciez to aktorzy, grają, za co im zapłacą. Obejrzałam filmy (4, jeden chyba niedostępny) - słabe są, aktorstwo bez polotu i propagandowe.
    covid, bieda, brak propozycji; jedni za pieniądze wychwalają szczepienia i loterie narodowe, inni biorą reklamę, a jeszcze inni jak wyżej - a tam kasy mają sporo ...
  • Kiedy dotrze do ludzi prawda o tym, że aborcja to zabójstwo?  :'(
    Podziękowali 2Klarcia In Spe
  • Zwolennicy aborcji sprowadzili aborcję do prostego, szybkiego zabiegu medycznego. 
    W Kanadzie aborcja jest dostępna bez względu na wiek dziecka. I nadal nie widzą w tym ludobójstwa.
  • Ludzie n1ie widza, czy nie chcą widzieć? W dobie powszechnego dostępu do badań USG, ratowania, czesto z dobrym skutkiem, skrajnych wczesniakow, trudno mówić, że się nie wiedziało...
  • Belgowie mają tradycję w zabijaniu ludzi, którym odmawia się człowieczeństwa.



    Podziękowali 1Klarcia
  • A tu afrykańskie dziecko w belgijskim ZOO w roku 1958.


  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Ehhh, aż się prosi wkleić zdjęcie dziecka irańskiego na polsko-białoruskiej granicy z 2021. 

    Ale że też powinniśmy zamykać je w zoo?
  • > zdjęcie dziecka irańskiego na polsko-białoruskiej granicy z 2021. 

    Fakt, białoruskie władze zachowują poniżej krytyki wykorzystując ludzi jako broń w wojnie hybrydowej.
    Podziękowali 2Klarcia Odrobinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.