Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dziewczynarabina. Wątek bez ciebie. Uszanuj i nie pisz tu

edytowano październik 2021 w Polityka
Czy tylko ja mam wrażenie że ona zakłada jakieś nic nie mające na celu tematy? I jeszcze ten sposób zadawania pytań. "Czy Wy?" " czy Was?". Jakby jakieś badania robiła w stylu co sądzą wielodzietni o problemach współczesnego świata. Przy czym ten współczesny świat to ten który ona uważa za jedyny mający rację bytu: bez religii, bez narodu, bez granic. Sama o sobie nic nie napisze a tylko monci, kłamie i prowokuje. Może wystarczy przestać karmić trola?
Proponuję lekceważyć te żenujące problemy.
Pamiętam jak kilka lat temu czytając te forum zachwycałam się jak jego użytkownicy sobie pomagają wymieniając się potrzebnymi rzeczami czy też doświadczone wielodzietne udzielały rad przy kłopotach zdrowotnych itp. Było zupełnie inaczej. Bardziej spójnie, przyjaźnie. Teraz są jakieś nic nie wnoszące gierki z tą panią, kłótnie i wogole cały klimat uleciał.
Proponuję ignorować zakładane przez nią tematy które służą badaniu światopoglądu osób z forum.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie ze szpitalnej porodowki
«1

Komentarz

  • Ooo, będzie nowy obywatel, gratulacje :) Sił i spokojnego rozwiązania :)
    Podziękowali 1wpodskokach
  • Coraz rzadziej bywam tu na forum. A ta dziewczynarabina jest na tyle irytujaca, że jeszcze bardziej się odechciewa.
    Jest bardzo niekumata, skoro nawet nie umie doczytać, że to nie dla niej wątek.
    Sorry, ale nawet Klarcia potrafiła także rzeczy zrozumieć.
  • Jeszcze można to forum uzdrowić. Sprawić że będzie się tu chciało zaglądać. Wszystko zależy od forumowiczów. Nie można się poddawać lewackiej propagandzie. Na myśl przychodzi mi rada która kiedyś usłyszałam a chce ją teraz przytoczyć w kontekście ignorowania tego trola, mianowicie: nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem! 
    Ps. Ale noworodki na oddziale słodko płaczą a jeszcze słodziej pachną, wyglądają i wogole są cudne. Jak ja już chcę mój cud wziąć w ramiona
  • Ale takie nawoływanie do ignorowania kogoś może być dla niej obraźliwe i rzeczywiście kojarzy się z latami szkolnymi. Można nie wchodzi w w dyskusję, można zgłosić do administratracji, można spróbować inaczej. 

    A to dzielenie ludzi na lewaków, prawakow, budowanie murów jest męczące, bo nie dotyka for internetowych ale i życia, życia w Kościele...
  • Dziecinada
    Jak na szkolnej przerwie 
    Kto trzyma te drzwi od kibla?  B)
    MSPANC
  • Moim zdaniem to dość mało kulturalne, zakładać wątek "wymierzony" w jedną osobę, w którym ta osoba ma się nie wypowiadać. Rozumiem, ze jej zachowanie może komuś nie odpowiadać, ale w takim wypadku można po prostu samemu ignorować, albo zgłaszać posty administracji.
  • jednak zasada NKT jest dość trudna do zastosowania, nie tylko na tym forum,
    i na to liczą takie osobniki
  • To nie wątek wymierzony w jedną osobę tylko w internetowego trola. Szkoda że tego nie widzisz. To forum rodzin wielodzietnych. Atmosfera przez temaciki tej pani jest nie do przyjęcia. Te jej kłamstwa, pisanie prawd objawionych wyssanych z palca, ten brak konkretnych argumentów i ciągle przekonywanie do swoich racji które z tradycją tego forum mają nie wiele wspólnego, te ataki na chrześcijaństwo, na kościół, na rząd. I wszystko oparte na źródłach typu Onet, wyborcza. Te żałosne tupanie nóżką. Nic dobrego nie wnosi. To manipulacja której jesteście poddawani. 
    Jak można tego nie widzieć i jeszcze to bronić. Mało kulturalne jest założenie takiego tematu? A co powiesz na sytuację w której na forum wielodzietnych udziela się bezdzietna burzycielka spokoju, bezczelnie wszystkich przepytuje i na siłę wciska propagandę której nikt tu nie chce
    Podziękowali 1Prayboy
  • Nie jest to dziecinada. Był wątek bez Klarci może być i taki.
    Podziękowali 3wpodskokach Klarcia babka4
  • edytowano październik 2021
    Dokładnie. Weszła tu po to aby siać zamęt w białych rękawiczkach.  Po jej słowach "dzieci" w cudzysłowie na temat dzieci nienarodzonych powinna mieć tu co najmniej ostracyzm. Ale jest kilka osób na forum którym to pasuje a przynajmniej nie przeszkadza. 
    Podziękowali 1Elf77
  • Z ust mi to wyjales. Tak kiedyś było. Ale dawno już standardy się zmieniły. Wogóle forum stało się mniej przyjaznym miejscem.
    Podziękowali 1M_Monia
  • Propaganda marksistowska zmienia wszystko. Nauczeni porażką rewolucji, zaczęli zmieniać kulturę i oświatę. Dlatego ludzie w większości nawet nie są w stanie zauważyć jak zostali zindoktrynowani.
    Podziękowali 2Ida Prayboy
  • Czy ktoś do reszty chce forum zatłuc? 
    Podziękowali 2Małgorzata32 NC500
  • Już to robi
    Podziękowali 1Bridget
  • Ale co zmieni to, że się zdenerwujecie.

     I tak tutaj wejdzie ktoś nowy, inny, może troll, może nie troll. A wejdzie ktoś raz na jakiś czas aby sprowokować bo zobaczy że ma powód, bo ktoś reaguje w taki a nie inny sposób. 

    Naprawdę jeśli wątki dziewczynarabina się nie podobają, to jest tysiąc innych rozwiązań, zachowując wzajemny szacunek dla każdego. I ona dla innych i inni dla niej.
    Podziękowali 1Coralgol
  • Strasznie niski jest poziom tego forum.

    MSPANC.PL
  • edytowano październik 2021
    @kociara
    ten, jak to nazwałaś,  "kibel" jest jednak dość atrakcyjny


    tak źle  ale nikt nie chce wyjść :D
  • Oj no, pewnie
    Zawsze najfajniej jest w szkolnym kiblu
    I w kuchni na kazdej imprezie  :D
    Podziękowali 1paulaarose
  • edytowano październik 2021
    Dubel
  • Spokojnie, różne rzeczy się tu działy.
    A nasze forum jest niezatapialne  <3
    Podziękowali 3Karolinka Klarcia Joannna
  • Odczepcie się od dziewczynarabina - co.
    Poglądy ma lewackie, ale jednak nie atakuje personalnie, nie wyzywa od "baranków", itp., itd.
    Czy to ma być forum dyskusyjne, czy kącik wzajemnej adoracji?
  • Klarcia powiedział(a):
    Odczepcie się od dziewczynarabina - co.
    Poglądy ma lewackie, ale jednak nie atakuje personalnie, nie wyzywa od "baranków", itp., itd.
    Czy to ma być forum dyskusyjne, czy kącik wzajemnej adoracji?

    Jak powiedział Cejrowski z niektórymi się nie dyskutuje.
  • Ja ogólnie podeszlabym do tego z dystansem, to tylko wątki, które najwyżej można zignorować. Dziwnym przypadkiem wchodzą w nie ludzie, którzy potem się oburzają, po co one są. Nie odpowiadaj, to ich nie będzie. 
  • Zawsze ktoś odpowie
  • Nie ma obowiązku czytania i pisania w każdym wątku. Jakieś wątki nie pasują Ci do Twojej wizji forum? Trudno. Takie forum, jacy ludzie. Nie jest jak dawniej, bo piszą inni ludzie. Byłaś wtedy aktywna, czy tylko czytająca?  Zamiast narzekać na to, co pisze inny użytkownik, lepiej samemu mnożyć wątki tworzące klimat. To, że ktoś pisze w żaden sposób nie ogranicza prawa Tobie do zakładania własnych tematów. Tymczasem to jest jedyna dyskusja, którą rozpoczęłaś i jakoś to nie jest temat w atmosferze przyjaźni, za którą tęsknisz. 
  • Na wątki, które mi nie odpowiadają nie wchodzę lub jeśli wejdę to nie komentuję. 
    Ty kolego tez tak możesz zrobić a jak cię kusi, żeby komentarz puścić to lepiej  wyłącz chłopie neta i idź się przejść albo  pobaw z dziećmi . 

    Jeśli osoba , która tu jest nadmieniona w nagłówku jest znana adminowi ( bo jest wpuszczona do strefy ukrytej) to znaczy, że chyba trollem nie jest . Tak to kiedys było weryfikowane, że stary forumowicz musiał znać osobę z poczekalni , żeby mogła otworzyć kolejne drzwi .
  • Nie ma takiej zasady,
  • Skoro ktoś ją tu wpuścił, to nie widział problemu. Najwyżej sama zainteresowana może usunąć konto, albo inni ja zaakceptować lub to co zechce administracja to zrobi. To są proste rzeczy, o których zapewne wiecie lepiej niż ja
  • Turturek powiedział(a):
    Za dzieci w cudzysłowie powinien być ban.
    :+1:
    @paulaarose ; I tak tutaj wejdzie ktoś nowy, inny, może troll, może nie troll.
    Wejdzie troll, ten sam, nikt inny:
    Shadow banning
    https://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_banning
    A to że troll przedstawia się jako kobieta jeszcze nie znaczy że nią jest :trollface: 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.