Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Srebrne tsunami, czyli kompetencje Silversów pilnie poszukiwane!

- Z naszego doświadczenia wynika, że osoby z pokolenia silversów mają znakomite predyspozycje w zakresie tzw. umiejętności miękkich. Doskonale wyczuwają emocje, potrafią słuchać. Wynika to nie tylko z ich doświadczenia zawodowego, ale i prywatnego. To pracownicy, którzy są rodzicami, nierzadko dziadkami. To wszystko ma ogromne znaczenie, jeżeli chodzi prezentowanie empatycznej postawy. A empatia w przypadku takiej firmy jak nasza, to zdecydowanie najbardziej pożądana cecha u kandydatów, szczególnie, gdy chodzi o osoby, które pracują w naszych contact center. Na co dzień kontaktujemy się z osobami zadłużonymi i naszym zadaniem jest wspierać je w drodze do wyjścia z długów. Konsumenci opowiadają nam o swoich dramatach, nierzadko zwierzają się z poważnych problemów. Trzeba odpowiednio reagować na takie sytuacje. Dlatego chętnie zapraszamy do pracy w naszym zespole osoby "50+", których opanowanie, empatyczne podejście nakierowanie na szukanie rozwiązań dobrze wpływają na zadłużonych konsumentów, którzy się z nami kontaktują - zaznacza Kamil Kozłowski, HR Business Partner w Intrum we Wrocławiu.

Komentarz

  • Dobrze, że ktoś to zauważył.
    Podziękowali 1In Spe
  • 25 lat temu były marne szanse na znalezienie pracy dla osoby w wieku około 50 lat. Teraz mąż ma co chwilę pełno ofert. 
  • No ja sobie też dość szybko znalazłem etat jako tarczę antycovidową tuż po ukończeniu 50. Zdecydowanie poprawiło się pod tym względem na rynku pracy.
  • Jak 10 lat temu byłem w USA, to jedna z rzeczy, która mnie bardzo uderzyła, to że tam wszędzie pracowali ludzie, którzy w Polsce byliby uznani za zbyt starych na swoje stanowiska. Inżynierowie IT grubo po 40., niektórzy od 10-15 lat w tej samej firmie (u nas nie do pomyślenia), pani na recepcji w wieku przedemerytalnym, gdzie w Polsce musi być obowiązkowo młoda, zgrabna przed 30.
    Podziękowali 1jan_u
  • O, poczułam się lepiej.
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Fikcja powiedział(a):
    Jak 10 lat temu byłem w USA, to jedna z rzeczy, która mnie bardzo uderzyła, to że tam wszędzie pracowali ludzie, którzy w Polsce byliby uznani za zbyt starych na swoje stanowiska. Inżynierowie IT grubo po 40., niektórzy od 10-15 lat w tej samej firmie (u nas nie do pomyślenia), pani na recepcji w wieku przedemerytalnym, gdzie w Polsce musi być obowiązkowo młoda, zgrabna przed 30.
    To chyba standardy z lat 90. 
    2013 rok.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.