Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«1345

Komentarz

  •  :D  :D    :D    
    Podziękowali 1Joannna
  • My niestety nie będziemy z powodów rodzinnych planujemy uczestniczyć w demonstracjach lokalnie
  • Coralgol powiedział(a):
    My niestety nie będziemy z powodów rodzinnych planujemy uczestniczyć w demonstracjach lokalnie
    A co - udzieliłabyś temu palantowi swojego poparcia?
  • Precz z komuną, precz z komuną!
  • Pytanie, co to za twór Polska europejska, jeżeli prawa ma narzucone przez obce państwa czyli suwerenem jest ktoś za granicą?
    Podziękowali 1Klarcia
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    My niestety nie będziemy z powodów rodzinnych planujemy uczestniczyć w demonstracjach lokalnie
    A co - udzieliłabyś temu palantowi swojego poparcia?
    Ja się co prawda na demonstracji nie wybieram, bo po protestach kobiet nie wierzę, że manifestacje w tym kraju w ogóle mają szansę coś zmienić. Natomiast jeśli to sk wystartuje w wyborach, to na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego kandydata i tak, zagłosuje na niego.

    Zagłosujesz na szuję, a gdy Polska na powrót stanie się kolonią i będzie tylko dobrze cwaniakom, to dołączysz do nich, czy dasz nogę z kraju?
  • Taka różnica, że obce państwo zawsze dba o swój interes kosztem innych. Ta więc te "mądre prawa" będą zapobiegać bogaceniu się Polski i jeszcze bardziej uzależniać od kraju z którego pochodzą. Ja już jeden bratni naród mam po dziurki w nosie.
  • edytowano październik 2021
    dziewczynarabina powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    My niestety nie będziemy z powodów rodzinnych planujemy uczestniczyć w demonstracjach lokalnie
    A co - udzieliłabyś temu palantowi swojego poparcia?
    Ja się co prawda na demonstracji nie wybieram, bo po protestach kobiet nie wierzę, że manifestacje w tym kraju w ogóle mają szansę coś zmienić. Natomiast jeśli to sk wystartuje w wyborach, to na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego kandydata i tak, zagłosuje na niego.
    Wyp..alaj!!


    :-)
    Nie obrazisz się prawda?
  • edytowano październik 2021
    Określenie protesty kobiet to nadużycie. 

    Podziękowali 3Klarcia Berenika zbyszek
  • Tymkraj.... wiedziałem... lemingoza.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ale manifestacje mogą w POLSCE coś jednak zmienić. Po największej manifestacji w kraju ( 200 tys ) z żądaniem przyznania katolickiej telewizji miejsca na multipleksie rząd się ugiął.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Tusk zniszczył stocznię w Szczecinie, bo była konkurencją dla niemieckiej, ludzie pamiętają.
    Podziękowali 1Klarcia
  • z internetów

    "Tymczasem kontrmanifestację zapowiedział w mediach społecznościowych Robert Bąkiewicz. Zapowiedział, że wraz z innymi nacjonalistami pojawi się na placu Zamkowym. "Panie Premierze, będziemy tam ze Strażą Narodową i Rotami Niepodległości i będziemy bronić Polski przed V kolumną, którą formuje Pan z oszukanych i zmanipulowanych Polaków" - napisał prezes Marszu Niepodległości.

    https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/9713/aktualności-newsy-krotkie-wiadomości-teksowe/p258
    Podziękowali 2Klarcia Elf77
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    My niestety nie będziemy z powodów rodzinnych planujemy uczestniczyć w demonstracjach lokalnie
    A co - udzieliłabyś temu palantowi swojego poparcia?
    Ja się co prawda na demonstracji nie wybieram, bo po protestach kobiet nie wierzę, że manifestacje w tym kraju w ogóle mają szansę coś zmienić. Natomiast jeśli to sk wystartuje w wyborach, to na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego kandydata i tak, zagłosuje na niego.
    Tusk najlepszym kandydatem... gość ma wizję świata sprzed 20 lat, ale tamtego świata już nie ma. Potrzebujemy silnego i odważnego człowieka na ciężkie czasy, a nie gubernatora CDU.
    Podziękowali 1Klarcia
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Fikcja powiedział(a):
    dziewczynarabina powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    My niestety nie będziemy z powodów rodzinnych planujemy uczestniczyć w demonstracjach lokalnie
    A co - udzieliłabyś temu palantowi swojego poparcia?
    Ja się co prawda na demonstracji nie wybieram, bo po protestach kobiet nie wierzę, że manifestacje w tym kraju w ogóle mają szansę coś zmienić. Natomiast jeśli to sk wystartuje w wyborach, to na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego kandydata i tak, zagłosuje na niego.
    Tusk najlepszym kandydatem... gość ma wizję świata sprzed 20 lat, ale tamtego świata już nie ma. Potrzebujemy silnego i odważnego człowieka na ciężkie czasy, a nie gubernatora CDU.
    Kto konkretnie? 
    My Polacy. Przecież wiadomo, że nie Niemcy, im to taki Tusk akurat na rękę.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tam jest napisane:
    w niedzielę na Płac Zamkowy w Warszawie
    Przypadek? A może to znaczy że Tuskowi wszystko co robi kojarzy się z pieniędzmi i za każdą akcję musi mieć zaPłacone?
    Lec zezem patrzy w moją stronę,
    Bo On fraszki ma z-Lecone.
    Jan Sztaudynger
  • edytowano październik 2021
    dziewczynarabina powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Ale manifestacje mogą w POLSCE coś jednak zmienić. Po największej manifestacji w kraju ( 200 tys ) z żądaniem przyznania katolickiej telewizji miejsca na multipleksie rząd się ugiął.

     :D  :D :D :D :D
    Możesz sobie rechotać ale jesteśmy skuteczniejsi niż twoje czarne siostry bo z nami jest Bóg a nie szatan.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy, sorry, ale twoje ostatnie słowa niestety natychmiast przywodzą na myśl "Gott mit uns". 
    Nie idź tą drogą, bo już wiemy, że nie jest dobra. 
  • Cart powiedział(a):
    Prayboy, sorry, ale twoje ostatnie słowa niestety natychmiast przywodzą na myśl "Gott mit uns". 
    Nie idź tą drogą, bo już wiemy, że nie jest dobra. 

    "Gott mit uns" przejęta w roku 1701 jako dewiza państwowa Królestwa Prus, używana do 1945 roku w armii niemieckiej i aż do lat 70. XX wieku na sprzączkach pasów sił policyjnych Niemiec Zachodnich.

    Jak wiadomo Niemcy są bardzo oszczędni i nawet naziści nie wyrzuciliby dobrej jakości pasów czy nawet klamerek. Ale przypisywanie tej dewizy z hitlerowcom jest poważnym nadużyciem. Ta akcja propagandowa była przeprowadzana przez PRL w celu powiązania Kościoła Katolickiego z byłym okupantem i zdyskredytowanie go.

    Podziękowali 3Prayboy Elf77 Joannna
  • edytowano październik 2021
    Napis na klamrach dotyczył Boga pogańskiego a nie chrześcijańskiego. Czyli szatana. Przesadzasz...marsz ws.telewizji był bez nienawiści i przemocy. A czarny...sama wiesz. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Turturek powiedział(a):
    Taka różnica, że obce państwo zawsze dba o swój interes kosztem innych. Ta więc te "mądre prawa" będą zapobiegać bogaceniu się Polski i jeszcze bardziej uzależniać od kraju z którego pochodzą. Ja już jeden bratni naród mam po dziurki w nosie.
    No i właśnie o to chodzi, żeby nie wrócić pod jego skrzydła. Jak potrzebny przykład,  to Białoruś jest tuż za płotem 
  • Wilfrid powiedział(a):
    No i właśnie o to chodzi, żeby nie wrócić pod jego skrzydła. Jak potrzebny przykład,  to Białoruś jest tuż za płotem 

    Jest też takie przysłowie z deszczu pod rynnę. Uciekając przed dawnym bratnim narodem, nie wpadajmy pod opiekę nowego.
  • Chyba się wybiorę ;) przynajmniej sztuczny tłum zrobię
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Tusk chyba wymięka,
    podobno się w TVN-ie żalił, że się Kosiniak-Kamysz na niego wypiął,
    no i pewnie wystraszył się narodowców, tzn. porównania frekwencji
    :)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wilfrid powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Taka różnica, że obce państwo zawsze dba o swój interes kosztem innych. Ta więc te "mądre prawa" będą zapobiegać bogaceniu się Polski i jeszcze bardziej uzależniać od kraju z którego pochodzą. Ja już jeden bratni naród mam po dziurki w nosie.
    No i właśnie o to chodzi, żeby nie wrócić pod jego skrzydła. Jak potrzebny przykład,  to Białoruś jest tuż za płotem 
    mamy wybór między Niemcami a Rosją

    wg mnie Rosja jest zdecydowanie lepszym sojusznikiem
  • @Pioszo54 mamy wybór między Niemcami a Rosją
    wg mnie Rosja jest zdecydowanie lepszym sojusznikiem
    Głupi jesteś.
    To się nazywa sojusz dupy z batem.
    Podziękowali 1Klarcia
  • głupi jesteś :)

    fajna rozmowa :)
  • a poważniej
    sojusze będą wyglądały tak

    Chiny - Niemcy
    USA - Rosja

    a lokalnie
    Niemcy - Ukraina i Litwa, Rumunia

    Niemcy mają aktualny spór terytorialny z Polską, budują wpływy na Śląsku i w samorządach zachodniej i północnej Polski, usiłują nas ograniczyć gospodarczo i normalnie przecwelić obyczajowo.

    Rosja jest relatywnie słaba gospodarczo, nie mamy z nią sporu terytorialnego.

    Co do zaszłości historycznych, to zdecydowanie gorsze doświadczenia mamy z Niemcami, jeśli weźmie się pod uwagę, że rewolucja była dziełem Zydokomuny
    Podziękowali 1zbyszek
  • Ciekawe że ci sami ludzie nie tak dawno walczyli o świętość konstytucji.
    Podziękowali 2Klarcia zbyszek
  • Pioszo54 powiedział(a):
    mamy wybór między Niemcami a Rosją

    wg mnie Rosja jest zdecydowanie lepszym sojusznikiem

    Jestem diametralnie odmiennego zdania. Poza tym - Niemcy nas kupili i kupują, a ruskim przez prawie 50 lat płaciliśmy haracz.
    NIGDY Polska nie będzie traktowana na partnerskich zasadach, przez kacapów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.